dowolna

Mieszkania z aneksem Katowice - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

965 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 013 892 zł76,81 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 76,81 m , zlokalizowane przy ul. Studenckiej w Katowicach, praktycznie na terenie Parku Zadole. Planowany odbiór:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 708 zł49,55 m² 11 094,01 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 278 zł39,23 m² 11 222,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 950 zł61 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz domu, ale chcesz zostać w mieście? To mieszkanie to jedyna taka konfiguracja w Ligocie. 61 mkw inteligentnie zaprojektowanej przestrzeni z gigantycznym, słonecznym ogrodem (81,4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł41,41 m² 65,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament przy Parku Śląskim Pierwszy najem, ul. Bytkowska 113. Prezentujemy ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu, który łączy prestiżową lokalizację z wysokim standardem wykończenia. To.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł30 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne studio o powierzchni 30 m zlokalizowane w prestiżowej inwestycji noho przy ul. Nadgórników w Katowicach. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

920 zł23 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy 11 listopada 9 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 23 m2. Piętro 4. Ogrzewanie centralne. -Lokalizacja- w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł109,90 m² 8 180,16 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 poziomowego apartamentu zlokalizowanego w Katowicach przy ulicy Ziołowej 43a, dzielnica Ochojec. Układ funkcjonalny: 1 poziom: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 241 735 zł105,50 m² 11 770 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 634 zł37,68 m² 11 614,49 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 113 920 zł75,52 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1886

Bez pcc! zdjęcia mają charakter poglądowy. Nowa inwestycja w Katowicach to prawdziwa architektoniczna perełka z końca XIX wieku, datowana na około 1886 rok. Priorytetem tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 143 zł29,43 m² 13 154,69 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

226 440 zł29,60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w tracie rewitalizacji! 2 pokoje z dużym potencjałem! Obok Parku Śląskiego | Katowice ul. Dębowa zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 812 zł67,24 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,15 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 500 zł38,28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji w samym centrum Katowic realizowanej przez renomowanego dewelopera. Oferta bez prowizji! To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł42,17 m² 7 825,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Katowicach Pełna infrastruktura potrzebna do życia w zasięgu 500 metrów od mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 835 zł43,29 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, nowoczesną architekturę i dostęp do terenów zielonych? Ta propozycja w inwestycji Semiramis w Katowicach spełnia wszystkie te.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 545 zł41,72 m² 11 782 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 025 zł47,50 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1892 roku, na rogu ul. Jesionowej i Alei Wojciecha Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł62 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz wnętrza, które łączy naturalne materiały, nowoczesne technologie i spokój zamkniętego osiedla? Zapraszam na ul. Tunelową - do doskonale doświetlonego apartamentu na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł50,31 m² 10 435,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.31 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 611 zł26,69 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł47,05 m² 11 158,34 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 47.05 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne świeżo wyremontowane Mieszkanie w świetnej lokalizacji w Ścisłym Centrum Katowic! Mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz. Piękna odrestaurowana Kamienica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy penthouse z tarasem 100 m Dębowe Tarasy, katowice Jeśli szukasz apartamentu, który robi wrażenie , z ogromnym tarasem zamiast zwykłego balkonu ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł56,16 m² 11 217,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamentowiec Katowice Piotrowice Ochojec opcja podziemnego parkingu Oferujemy sprzedaż nowego mieszkania (rok budowy 2019) o powierzchni 56,16m2 usytuowanego na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 873 zł57,97 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu rodzinne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,97 m2 na katowickim Ochojcu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 7 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł80,43 m² 12 420,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

80,43 m | Taras 40 m | Ostatnie piętro | Widok na zieleń | 2 miejsca postojowe | Osiedle Franciszkańskie Jeśli szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, prywatności i światła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 354 zł37,08 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic | Wielkomiejska energia | Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia ekskluzywny apartament o powierzchni 41 m2 usytuowany na 1 piętrze w prestiżowym budynku noho przy ul. Nadgórników 16 w Katowicach. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62,06 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu, dzielnica Ligota w Katowicach. Uwagi: wynajem na min. 12 miesięcy z możliwością przedłużenia Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem kawalerka katowice Osiedle I. Paderewskiego ul. Floriana 14 Kawalerka znajduje się na parterze w kamienicy, do której wchodzimy współdzielonym korytarzem. Powierzchnia 35 m 2 została.

Szczegóły ogłoszenia

497 500 zł42,17 m² 11 797,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w Realton! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 113 - nowa inwestycja Modena Group, bezpośrednio przy Parku Śląskim. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37 m² 70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia pięknego, zupełnie nowego mieszkania o powierzchni 37 m, mieszczącego się w Pierwszej Dzielnicy Katowic przy ulicy Góreckiego. Mieszkanie typu studio znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł44,86 m² 14 913,06 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny | brak pcc | noho nadgórników Gotowe do wejścia | Wysoki standard | Inwestycja premium | Idealne pod najem | Centrum Katowic | Nowoczesna architektura | Funkcjonalny układ Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł47,35 m² 51,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Koszutce zlokalizowane blisko parku a zarazem zaraz obok centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 47,35 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł39 m² 12 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! W naszym biurze! Na sprzedaż: jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem Katowice, ul. Armii Krajowej. Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 000 zł31 m² 15 225,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Miejski komfort w zielonym wydaniu. Apartamenty nieopodal Parku. Prezentowana oferta obejmuje apartamenty cechujące się przemyślaną architekturą. Jest to nowoczesne osiedle, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł42,01 m² 60,70 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego miejsca do życia w jednej z najlepszych lokalizacji w Katowicach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł43,37 m² 15 448,47 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego,2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,37 m2 z balkonem, usytuowanego na 11. piętrze. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Park Śląski.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij