dowolna

Mieszkania z garażem Katowice - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

438 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

549 450 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

349 000 zł48 m² 7 301,26 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko W realton nieruchomości! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47,80 m2, usytuowane na 7 piętrze w 15-piętrowego budynku z 1970 roku (superjednostka) przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

656 600 zł62 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

480 946 zł42 m² 11 462 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konduktorska

Wełnowiec,Katowice

554 878 zł55 m² 10 048,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55,22 m | 1 piętro | garaż 0 zł | Katowice | Park Wełnowiecki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,22 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Meteorologów

Brynów,Katowice

2 499 000 zł105 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 105 m2 z zielonym tarasem na dachu o powierzchni 42 m2 - w pełni umeblowany, z dwoma komórkami lokatorskimi i dwoma miejscami garażowymi w hali podziemnej. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Środmieście,Katowice

347 001 zł28 m² 12 491 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

770 500 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

598 901 zł51 m² 11 736,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

491 962 zł42 m² 11 792 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwika

Bogucice,Katowice

502 425 zł41 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

3 pokoje | 41,25 m | ogródek | garaż 0 zł | Katowice Bogucice | nowe budownictwo Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na parterze w inwestycji w dzielnicy Bogucice - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

798 096 zł51 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:21/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

600 499 zł37 m² 16 344,60 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

707 707 zł78 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

679 453 zł55 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

593 040 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

819 387 zł76 m² 10 852,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

614 005 zł54 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

1 095 073 zł81 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

544 104 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

618 618 zł60 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

817 227 zł52 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

753 001 zł60 m² 12 592 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

679 453 zł55 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

687 000 zł43 m² 15 987,90 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko W realton nieruchomości! Zapraszam inne agencje do współpracy! Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowy apartament o powierzchni 43 m2 znajdujący się na 10 piętrze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

615 013 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Witosa,Katowice

1 255 000 zł126 m² 9 980,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, pięciopokojowe pokojowe komfortowe mieszkanie o metrażu 125,74 m2 położone na 3 i 4 kondygnacji w inwestycji deweloperskiej Familook. Do mieszkania przynależy loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Witosa,Katowice

1 290 000 zł113 m² 11 383,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, pięciopokojowe pokojowe komfortowe mieszkanie o metrażu 113,32 m2 położone na 1 i 2 kondygnacji w inwestycji deweloperskiej Familook. Do mieszkania przynależy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

651 236 zł41 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie 41.48 M2 W ZIELONEJ OKOLICY Kompaktowe mieszkanie z szybkim połączeniem do najważniejszych punktów na mapie Katowic. Idealne mieszkanie dla ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Witosa,Katowice

1 160 000 zł95 m² 12 150,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, pięciopokojowe pokojowe komfortowe mieszkanie o metrażu 95,47 m2 położone na 3 i 4 kondygnacji w inwestycji deweloperskiej Familook. Do mieszkania przynależą 2 balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Witosa,Katowice

799 000 zł72 m² 11 026,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, czteropokojowe pokojowe komfortowe mieszkanie o metrażu 72,46 m2 położone na 1 i 2 kondygnacji w inwestycji deweloperskiej Familook. Do mieszkania przynależy ogród. Familook.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mickiewicza

Środmieście,Katowice

1 534 503 zł105 m² 14 670,20 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

793 370 zł62 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

615 681 zł62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damrota

Środmieście,Katowice

753 001 zł60 m² 12 592 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026