dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

406 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

406 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworowa

Piotrowice,Katowice

750 000 zł72 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,5 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku. Budynek jest po termomodernizacji, zadbany, zlokalizowany na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płochy

Kokociniec,Katowice

445 000 zł62 m² 7 154,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez pośredników i prowizji. Oferuję Państwu na sprzedaż słoneczne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,2 m2 zlokalizowane w Katowicach , przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Braci Mniejszych

Ligota,Katowice

459 000 zł41 m² 11 313,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Zobacz film: na sprzedaż mieszkanie na ul. Braci Mniejszych w Katowicach. Składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dąbrowskiego

Środmieście,Katowice

289 900 zł25 m² 11 596 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko U nas! zapraszam inne agencje do współpracy! Oferta dotyczy sprzedaży kawalerki, położonej w centrum Katowic, przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bytkowska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

570 000 zł55 m² 10 390,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe 3 pokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim przy parku śląskim. Katowice ul. Bytkowska 105 (inwestycja Bytkowska 3.0) Obecnie wynajmujemy mieszkanie w sąsiednim budynku, dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisieckiego

Środmieście,Katowice

399 000 zł45 m² 8 876,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie na ul. Lisieckiego 25 w Katowicach. Składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Ligota,Katowice

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w trakcie generalnego remontu, oddawane w standardzie pod klucz. To unikalna propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

399 000 zł49 m² 8 109,76 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 49,2 m w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic - na os. Tysiąclecia, przy ul. Tysiąclecia. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisieckiego

Środmieście,Katowice

315 000 zł47 m² 6 745,18 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Zobacz film: na sprzedaż mieszkanie na ul. Lisieckiego 6 w Katowicach. Składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

584 000 zł52 m² 11 157,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Zapraszam inne biura do współpracy Klucze w biurze Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (52,34 m2) w świetnej lokalizacji w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Cena: 699 000 zł (+ 50 000 zł za wyposażenie) | Powierzchnia użytkowa: 110 m | Liczba kawalerek: 3 | Typ zabudowy: kamienica | Piętro: 4 z 4 Trójpak Inwestycyjny w Ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

279 000 zł31 m² 8 913,74 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z loggią - Katowice, centrum (okolice Spodka) o powierzchni 31,3m położone na 8. piętrze w samym sercu Katowic, tuż obok Spodka i Strefy Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

1 299 999 zł95 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Witam, sprzedam mieszkanie w super lokalizacji jaka jest ulica Słoneczna w Katowicach mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie. Sprzedajemy z powodu przeprowadzki do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chocimska

Piotrowice-Ochojec,Katowice

799 000 zł83 m² 9 626,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, ogromnym tarasem oraz garażem, położone w nowoczesnym i kameralnym Osiedlu Platanove przy ul. Chocimskiej w Katowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

690 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prywatnie, bez prowizji! Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie (55m2) usytuowane na zamkniętym osiedlu okam w Dolinie Trzech Stawów. Apartament położony w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Środmieście,Katowice

349 000 zł36 m² 9 603,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36,34 m , położone na wysokim parterze 3-piętrowego budynku przy ul. Narutowicza 3 w Katowicach - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Dąb,Katowice

500 000 zł42 m² 11 879,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Katowice - Złota 71 | Apartament, w którym prestiż spotyka naturę rezerwacja Wyobraź sobie poranki z aromatyczną kawą, gdy za oknem rozpościera się zieleń Parku Śląskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brynowska

Brynów,Katowice

539 000 zł63 m² 8 565,07 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna tylko W realton! Zapraszam inne biura do współpracy Klucze w biurze Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,93 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bogucice,Katowice

719 000 zł41 m² 17 536,60 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję i polecam na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 2. piętrze prestiżowego kompleksu noho przy ul. Nadgórników w Katowicach. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Koszutka,Katowice

1 299 000 zł96 m² 13 531,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku cisza, prywatność i otwarty widok na panoramę Katowic. Składa się z dużego, jasnego salonu z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Dąb,Katowice

290 000 zł44 m² 6 619,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton nieruchomości Zapraszam inne biura do współpracy Mam przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach dzielnica Dąb przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszutka,Katowice

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu Katowic, przy ulicy Katowickiej, zaledwie kilkaset metrów od Spodka. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

870 000 zł105 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedażmam 3mieszkania 4-5 pokojowe mieszkanie, 98, 105 ,5 i 122 m 800 m od Spodka, piętro od 2,-12 , nowe budownictwo Przestronne i jasne mieszkania o powierzchni 105-122.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

398 000 zł34 m² 11 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż wykończony i umeblowany Apartament na nowoczesnym osiedlu Panorama Bańgów Zamieszkaj w cichym spokojnym miejscu jednocześnie z bliskim dojazdem do najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radockiego

Piotrowice,Katowice

489 000 zł70 m² 6 968,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | Katowice Piotrowice | 70,17 m | przestrzeń do stworzenia od podstaw Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,17 m , położone na 1. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Środmieście,Katowice

900 000 zł128 m² 7 025,21 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w ikonie katowickiego modernizmu Drapaczu Chmur Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 128,11 m , położone na 2. piętrze w 12-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oswobodzenia

Janów-Nikiszowiec,Katowice

250 000 zł36 m² 6 996,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe położone w Katowicach Janowie. Lokal znajduje się na II piętrze w zadbanym, III-piętrowym budynku. Powierzchnia 35,73 m obejmuje: - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modelarska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

428 000 zł40 m² 10 649,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Wełnowe | 40,19 m | 2 pokoje, 2 balkony, 3 piętro Na sprzedaż dwupokojowy apartament z 2 balkonami w prestiżowej inwestycji Apartamenty Wełnowe przy ul. Modelarskiej 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołowska

Brynów,Katowice

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie! mieszkanie Powierzchnia 48m2 na której znajdziemy: - salon z dużym balkonem - dwa pokoje/ sypialnie - osobną kuchnię - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Zadole,Katowice

330 000 zł43 m² 7 726,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, zadbanego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43 m z balkonem, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bogucice,Katowice

479 000 zł74 m² 6 472,97 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie do użytku indywidualnego lub pod wynajem, katowice Bogucice, ul.Wajdy. Nieruchomość składa się z czterech pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,ubikacji,kuchni ,dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszutka,Katowice

370 000 zł47 m² 7 867,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! tylko 7867zł/m2 W centrum miasta! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie tuż przy spodku! Szukasz przestronnego mieszkania w samym centrum Katowic, gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiertnicza

Bogucice,Katowice

557 916 zł49 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

I podatku pcc! W ofercie dostępne są również inne mieszkania o zróżnicowanym metrażu 1, 2, 3, 4 i 5 pokojowe. Zadzwoń i umów się na prezentację Mieszkanie położone jest.