dowolna

Mieszkania z ogródkiem Katowice - Oferty mieszkań z działeczką

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

614 005 zł54 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

1 095 073 zł81 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

544 104 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

618 618 zł60 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

817 227 zł52 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

753 001 zł60 m² 12 592 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

679 453 zł55 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

615 013 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

685 090 zł67 m² 10 211,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 67.09 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złota

Dąb,Katowice

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie czeka na Pierwszego Najemcę - 3 pokoje z ogródkiem tuż przy Parku Śląskim Na wynajem oferujemy komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogródkiem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Witosa,Katowice

1 290 000 zł113 m² 11 383,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, pięciopokojowe pokojowe komfortowe mieszkanie o metrażu 113,32 m2 położone na 1 i 2 kondygnacji w inwestycji deweloperskiej Familook. Do mieszkania przynależy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Witosa,Katowice

799 000 zł72 m² 11 026,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, czteropokojowe pokojowe komfortowe mieszkanie o metrażu 72,46 m2 położone na 1 i 2 kondygnacji w inwestycji deweloperskiej Familook. Do mieszkania przynależy ogród. Familook.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mickiewicza

Środmieście,Katowice

1 534 503 zł105 m² 14 670,20 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

793 370 zł62 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

615 681 zł62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damrota

Środmieście,Katowice

753 001 zł60 m² 12 592 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

845 832 zł81 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

697 965 zł74 m² 9 449,84 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 73.86 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

492 001 zł40 m² 12 383,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

579 228 zł62 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

793 374 zł67 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

1 095 073 zł81 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

680 096 zł64 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

423 046 zł40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

575 127 zł56 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

720 576 zł67 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

360 875 zł29 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa kawalerka na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie kawalerka ma powierzchnię 29.23 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

479 671 zł47 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

824 460 zł78 m² 10 586,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 77.88 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

741 861 zł71 m² 10 521,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 70.51 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Dąb,Katowice

520 000 zł47 m² 10 970,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z widokiem na zieleń gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, gdzie możesz od razu wprowadzić się bez żadnych remontów? To jest właśnie to! Lokal po gruntownym remoncie (2021 r.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stara Kłodnicka

Ligota,Katowice

390 000 zł48 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie Katowice Ligota, cicha i zielona okolica Oferuję na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Brynów,Katowice

500 000 zł45 m² 11 200,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w nowoczesnym budynku na osiedlu przy ulicy ceglanej/metrologów w Katowicach. Dzięki stanie deweloperskiemu masz nieograniczoną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokolska

Koszutka,Katowice

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker uwaga! Sprzedaż bezpośrednia - bez pośredników Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 36,7 m2 po generalnym remoncie położone w centrum Katowic - Koszutka.