dowolna

Mieszkania do remontu Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Uprzejmie proszę o kontakt osoby wyłącznie zainteresowanwe zakupem. Nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami ani biurami nieruchomości. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

300 300 zł46,88 m² 6 405,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46.88 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji przy ul. Lisieckiego w Katowicach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł55 m² 6 309,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3 Pokoje w Sercu Piotrowic Świetna Cena! Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej 50 w Katowicach. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł49,80 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Katowice ul. Józefowska. Przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 49,8m2 z balkonem zlokalizowane na V piętrze w dziesięciopiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaworowa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

380 000 zł44,53 m² 8 533,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

(Ogłoszenie pochodzi bezpośrednio od właściciela - nie interesuje nas współpraca Z agencjami nieruchomości) - aktualizacja ogłoszenia, stan na 25.04.2026 - odświeżona kuchnia - wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

373 000 zł77 m² 4 844,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł44 m² 7 318,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Grażyńskiego 13a (ścisłe centrum Katowic). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł43 m² 7 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem, wysoki parter, w sąsiedztwie Park Kościuszki, kw - odrębna własność Katowice, ul. Wincentego Pola, 43 m , 2 pokoje, balkon, duża piwnica 5,5 m Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polarna

Piotrowice-Ochojec,Katowice

445 000 zł63,58 m² 6 999,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Oferujemy do zakupu przytulne, słoneczne mieszkanie znajdujące się w Katowicach przy ul. Polarnej (dzielnica Piotrowice Ochojec). Składające się z : - jednego dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

620 000 zł72 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "praca" w Katowicach. Mieszkanie częściowo po remoncie. Na chwilę obecną wymieniono: - elektrykę - drzwi - płytki.

Szczegóły ogłoszenia

162 900 zł33,96 m² 4 796,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w tracie rewitalizacji! Duża kawalerka | Katowice ul. Modelarska! zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł44 m² 7 952,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Katowice - koszutka. UL. Grażyńskiego 15. Absolutnie fantastyczna lokalizacja! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 44 m2 na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Osiedle Tysiąclecia ul. Piastów - 44 m2 / 2 pokoje + kuchnia + balkon! Topowa lokalizacja! we speak english Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł72,70 m² 7 977,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży 4- pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone w Brynowie przy ul. Nasypowej. Blok został wybudowany w 1992 r. i jest po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł117 m² 6 316,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 114,52 m zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Usytuowane na II piętrze w IV piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe, z osobną, ciemną kuchnią. Mieszkanie do remontu. Składa się z salonu, z częścią jadalnianą, osobnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Katowice Centrum ul. Mikołowska / Strzelecka - 3 pokoje / 55m + balkon / Park Kościuszki / awf świetna lokalizacja! idealne pod wynajem! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

445 000 zł63 m² 7 063,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 63 m z balkonem Józefowiec / Wełnowiec, katowice Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł69,94 m² 7 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje na powierzchni prawie 70 m2 w niskim budynku, w otoczeniu sporej ilości zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Zachęcam do poznania pozostałych atutów mieszkania. Znakomita propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł158,05 m² 5 991,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Okazja - jedna z najbardziej luksusowych ofert w centrum miasta 1 piętro, rewelacyjna powierzchnia i wysokość mieszkalna. 158 metrowy apartament znajdujący się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł52,10 m² 7 082,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,10 m2, zlokalizowane w Katowicach-Bogucicach ul. Ścigały, tuż obok "pierwszej dzielnicy". Nieruchomość znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy ścisłe centrum Katowic, tuż przy Dworcu Głównym. Lokal do generalnego remontu idealny pod inwestycję lub aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż 2 pokojowe, 57 mkw. UL 1 maja 112 do generalnego remontu mieszkanie: - 2 niezależne pokoje - Kuchnia - Łazienka - Ogrzewanie miejskie - W cenie czynszu zaliczki na wodę i ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58,39 m² 6 507,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Niektóre adresy mają w sobie coś, czego nie da się zapisać w tabelce z parametrami. Grabowa 5 w Katowicach jest właśnie takim miejscem. To mieszkanie o powierzchni 53,8.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym | 36,83 m | Katowice - ul. Kołobrzeska | 239 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł41,48 m² 4 098,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1930 roku Na sprzedaż oferuję mieszkanie własnościowe o powierzchni 41 m , położone na parterze w dwupiętrowej,.