dowolna

Mieszkania z ogródkiem Katowice - Oferty mieszkań z działeczką

297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radockiego

Piotrowice,Katowice

424 000 zł68 m² 6 217,01 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 4 pokojowe Katowice Piotrowice/ os.Odrodzenia na 1 piętrze sprzedam. Mam dla was niesamowitą ofertę, która może was zainteresować. Oferuję do sprzedania mieszkanie w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Katowice

Katowice,śląskie

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nie wspólpracuje z biurami nieruchomości. Proszę to uszanować i nie dzwonić! Nowy apartament zlokalizowany zaraz przy rezerwacie przyrody Ochojec. Nieruchomośc znajduje sie na 7 i 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

429 000 zł71 m² 6 042,25 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach na os. Tysiąclecia w skład którego wchodzą: - 4 pokoje - komórka lokatorska ( w lokalu mieszkalnym) - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Paderewskiego,Katowice

2 036 zł33 m² 61,28 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Brynów,Katowice

375 000 zł35 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje W prestiżowej lokalizacji! Do sprzedania komfortowe mieszkanie położone na os. Ptasim w Katowicach. Lokal idealnie nadaje się dla osoby poszukującej spokoju w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Francuska

Muchowiec,Katowice

899 000 zł71 m² 12 662 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas! For English scroll down Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z ogródkiem położony na osiedlu atal francuska park! Zielona okolica, tuż przy 3ech stawach, muchowiec! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

185 000 zł62 m² 2 995,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Duże mieszkanie w szybko rozwijającej się okolicy 5 stawów wokół których planowana jest największa na Śląsku inwestycja rewitalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kostuchna,Katowice

699 000 zł72 m² 9 727,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty 22 kwietnia (sobota) od 11:00 do 12:00 Dzień otwarty to czas kiedy bez pośpiechu i z kubkiem kawy w ręce można zobaczyć sprzedawane mieszkanie. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

145 000 zł45 m² 3 212,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ogłoszenie prywatne - Ustawne mieszkanie do własnej aranżacji w szybko rozwijającej się okolicy 5 stawów wokół których planowana jest największa na Śląsku inwestycja rewitalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

388 900 zł74 m² 5 234,19 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach na os. Tysiąclecia w skład którego wchodzą: - 4 pokoje - komórka lokatorska - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

990 000 zł120 m² 8 270,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Wysoki standard, pełne umeblowanie, parking na wyłączność, smart home 110 m 2 powierzchni użytkowej + taras + piwnica 9,7 m 2 + strych (około 60 m 2 ) + dziedziniec kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

609 000 zł54 m² 11 374,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jesteśmy po umowie przedwstępnej pełne umeblowanie, ogródek 70 M2 Katowice oś Bażantów, ul. Bażantów 53,54 m2 powierzchnia użytkowa + 70 m2 ogródek 3 pokoje (salon z kuchnią, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wełnowiec-Józefowiec

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

554 840 zł57 m² 9 749,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego Z nami kupujący nie płaci pcc i prowizji! budynek już gotowy! W naszej ofercie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wełnowiec-Józefowiec

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

632 160 zł70 m² 9 036,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wełnowiec-Józefowiec

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

388 476 zł39 m² 9 986,53 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wełnowiec-Józefowiec

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

272 844 zł26 m² 10 612,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Muchowiec

Muchowiec,Katowice

919 000 zł71 m² 12 943,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wełnowiec-Józefowiec

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

674 541 zł81 m² 8 318,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ligota

Ligota,Katowice

2 200 zł58 m² 37,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 58 m2, na parterze domu. 2 pokoje z dużą kuchnią i ogródkiem Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica ogródek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

448 000 zł74 m² 6 054,05 zł/m²

 

Piętro:14/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na os. Tysiąclecia w Katowicach to miejsce, w którym spełnią się Twoje marzenia! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

389 900 zł74 m² 5 247,64 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Muchowiec,Katowice

2 900 zł41 m² 71,22 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu gustownie umeblowane mieszkanie wraz z tarasem i własnym ogródkiem, miejscem postojowym w parkingu podziemnym oraz dużą komórką lokatorską. To wszystko w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

460 000 zł71 m² 6 478,87 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Muchowiec

Muchowiec,Katowice

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa Oferta! Do wynajęcia mieszkanie z ogródkiem i miejscem garażowym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni , łazienki z wc oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 43 m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeptyckiego

Paderewskiego,Katowice

340 580 zł45 m² 7 549,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poszukujesz nowoczesnego apartamentu w doskonałej lokalizacji? Sprawdź naszą ofertę apartamentów w nowej inwestycji Park Przy Stawach i zamieszkaj w najbardziej pożądanym miejscu.