dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Katowice - Lista ofert

1 359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 359 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrowążów

Janów-Nikiszowiec,Katowice

2 700 zł69 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nieruchomość zlokalizowana jest na 1-piętrze w zabytkowej kamienicy, w miejscu, którego nie trzeba dziś szczególnie reklamować. Pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Dąb,Katowice

520 000 zł47 m² 10 970,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z widokiem na zieleń gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, gdzie możesz od razu wprowadzić się bez żadnych remontów? To jest właśnie to! Lokal po gruntownym remoncie (2021 r.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Sadyba,Katowice

479 000 zł54 m² 8 886,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szukasz mieszkania 2- pokojowego, na kameralnym osiedlu, do własnej aranżacji, w cichej i spokojnej lokalizacji, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Katowicach, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

3 100 zł42 m² 74,52 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

ul. Nadgórników 14 - 2 pokoje - noho Firma LV Development prezentuje dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na piątym piętrze w najbardziej prestiżowej inwestycji Katowic - N14. Dlaczego warto:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marcinkowskiego

Zawodzie,Katowice

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.03.2026 mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane w Katowicach na ul. Marcinkowskiego 11. To idealne miejsce dla osób ceniących śródmiejski styl życia, wszędzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konduktorska

Wełnowiec,Katowice

410 996 zł37 m² 11 244,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,55 m2 w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

1 199 000 zł67 m² 17 895,50 zł/m²

 

Piętro:11/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

English below Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do użytku w 2024 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bogucice,Katowice

575 000 zł40 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2-pokojowy | 7 piętro | pierwsza dzielnica | katowice Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 40 m w prestiżowej inwestycji Pierwsza Dzielnica - ul. H.M. Góreckiego 17. 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

539 000 zł51 m² 10 568,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bażantów - prestiżowym osiedlu w Katowicach. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Wełnowiec,Katowice

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro pośrednictwa LV Development prezentuje: dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w pobliżu Silesia City Center. Na sprzedaż lokal o powierzchni 50 metrów kwadratowych, przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środmieście,Katowice

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na poddaszu zadbanej kamienicy przy ulicy Drzymały w Katowicach. - informacje podstawowe: powierzchnia: 55 m Piętro: poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

514 961 zł39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Świetne mieszkanie dla osób młodych, jako pierwsze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

249 000 zł36 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,75 m , położone przy ul. Katowickiej 65 w Katowicach, na 9. piętrze szesnastopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Wełnowiec,Katowice

427 000 zł51 m² 8 422,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro pośrednictwa LV Development prezentuje: dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w pobliżu Silesia City Center. Na sprzedaż lokal o powierzchni niespełna 51 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Brynów,Katowice

495 000 zł59 m² 8 389,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 58m2 w Katowicach przy ul. Rolnej Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w bloku z cegły. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podhalańska

Bogucice,Katowice

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne, wyremontowane i gotowe do wejścia 3-pokojowe mieszkanie w sercu Bogucic - ul. Podhalańska Marzysz o komfortowym mieszkaniu z świetnym rozkładem i lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

499 000 zł45 m² 11 042,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 45.19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiertnicza

Dąbrówka Mała,Katowice

645 000 zł57 m² 11 361,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni użytkowej 54m2 usytuowanego na 8 piętrze w apartamentowcu "słoneczne Apartamenty" oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

410 000 zł29 m² 13 993,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,3 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

702 182 zł68 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 68.38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Walentego Roździeńskiego

Zawodzie,Katowice

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:18/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Katowic | Strefa Kultury | 59,9 m + komórka lokatorska Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

535 000 zł47 m² 11 456,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.7 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców Bytomskich

Burowiec,Katowice

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 565 m , podzielone na trzy niezależne kawalerki, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Strzelców Bytomskich. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

505 747 zł43 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Dąb,Katowice

430 000 zł53 m² 8 159,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 52,7 m | parter | blisko scc i Parku Śląskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bogucice,Katowice

659 000 zł40 m² 16 475 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piętro | apartament premium | pierwsza dzielnica | katowice Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 40 m w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji w Katowicach - Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Ligota,Katowice

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie 3 pokojowe/m4! Mieszkanie o pow. 56 m2 znajduje się na 6 piętrze z windą! Mieszkanie składa się z: - salonu -kuchni ( zabudowa na wymiar, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Środmieście,Katowice

409 000 zł28 m² 14 462,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro pośrednictwa LV Development prezentuje: nowa, w pełni wyposażona kawalerka z balkonem i widokiem na panoramę Katowic Na sprzedaż piękna, dopiero co wykończona kawalerka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

548 343 zł53 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota gotowe produkty inwestycyjne Katowice, ul. Złota 69 | Park Śląski dwupak inwestycyjny Gotowa kalkulacja kosztów i model zarabiania. Koncept inwestycyjny Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Ligota,Katowice

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania mieszkanie do wynajmu o powierzchni 65m położone w Katowicach - Ligota przy ul. Komandorskiej. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fiołków

Środmieście,Katowice

2 100 zł52 m² 40,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Centrum Katowic przy ul. Fiołków. Dane ogólne: - powierzchnia mieszkania: 52,18 m2 - Liczba pokoi: 2 - Piętro: 3/3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obroki

Witosa,Katowice

379 000 zł56 m² 6 707,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Obroki. Ta część budynku została dobudowana w latach 90. Nad lokalem znajduje się poddasze, a dach budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rzepakowa

Brynów,Katowice

735 000 zł63 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m2 z balkonem, usytuowanego na 7 piętrze. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Wełnowiec,Katowice

459 000 zł53 m² 8 627,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone w bloku po termomodernizacji. Lokal składa się z 3 nieprzechodnich pokoi, co zapewnia komfort i prywatność domownikom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Bogucice,Katowice

375 000 zł55 m² 6 803,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! 3 przestronne pokoje do własnej aranżacji! Duży balkon z widokiem na panoramę miasta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Koszutka,Katowice

695 000 zł40 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

9 piętro | apartament premium katowice pierwsza dzielnica Na sprzedaż 2-pokojowy apartament 40 m w Pierwszej Dzielnicy - ul. H.M. Góreckiego 17, 9 piętro. Co kupujesz: 40 m salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ligota,Katowice

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dla osób szukających spokoju, bezpieczeństwa i jakości w jednej z najlepszych dzielnic Katowic. Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

676 546 zł52 m² 13 038,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 51.89 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Witosa,Katowice

465 000 zł56 m² 8 325,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż świeżo wyremontowane, przepiękne mieszkanie zlokalizowane 1 piętrze niskiego budynku mieszczącego się na os. Witosa na ul. Grabskiego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kordeckiego

Katowice,śląskie

290 000 zł25 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 25 m | Centrum Katowic | parter | osobne wejście Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m , zlokalizowane w kamienicy w ścisłym centrum Katowic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 800 zł42 m² 42,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w Katowicach na osiedlu Paderewskiego. Powierzchnia mieszkania 42,34m2 Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje - salon, sypialnię- łazienkę z wc,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij