dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Katowice - Sprzedaż i najem

507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

507 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janasa

Janasa-Ondraszka,Katowice

1 300 zł30 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Top ul. Janasa, katowice Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona przy ul. Janasa w Katowicach. Dostępne od 1go Pażdziernika Mieszkanie znajduje się na pierwszym parterze, jego metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Braci Mniejszych

Ligota,Katowice

459 000 zł41 m² 11 313,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Zobacz film: na sprzedaż mieszkanie na ul. Braci Mniejszych w Katowicach. Składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankego

Piotrowice,Katowice

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużymi oknami, balkonem, komórką lokatorską i dodatkowym korytarzem. Mieszkanie znajduje się w Piotrowicach przy ul. Jankego. Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisieckiego

Środmieście,Katowice

399 000 zł45 m² 8 876,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie na ul. Lisieckiego 25 w Katowicach. Składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

399 000 zł49 m² 8 109,76 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 49,2 m w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic - na os. Tysiąclecia, przy ul. Tysiąclecia. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisieckiego

Środmieście,Katowice

315 000 zł47 m² 6 745,18 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Zobacz film: na sprzedaż mieszkanie na ul. Lisieckiego 6 w Katowicach. Składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłockiego

Kostuchna,Katowice

2 250 zł43 m² 52,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania zlokalizowanego w kameralnym, zamkniętym osiedlu na Bażantowie. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Grunwaldzki

Koszutka,Katowice

1 650 zł39 m² 42,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka z balkonem i widokiem na panoramę miasta | Gotowa do zamieszkania Na wynajem funkcjonalna i w pełni umeblowana kawalerka z balkonem, położona na wyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Dąb,Katowice

359 900 zł51 m² 7 056,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Katowicach, dzielnica Dąb. Mieszkanie znajduje się na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

590 000 zł53 m² 11 187 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja do 11.02.2026 Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w otoczeniu zieleni i dalszym ciągu blisko do centrum to ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

333 000 zł44 m² 7 568,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m 2 zlokalizowane w Katowicach, zawodzie ul Niedurnego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

2 500 zł33 m² 76,76 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Vestalia Property prezentuje ofertę wynajmu mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Katowic - Pierwszej Dzielnicy , na 2-gim piętrze nowoczesnego, 12 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

690 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prywatnie, bez prowizji! Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie (55m2) usytuowane na zamkniętym osiedlu okam w Dolinie Trzech Stawów. Apartament położony w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Środmieście,Katowice

349 000 zł36 m² 9 603,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36,34 m , położone na wysokim parterze 3-piętrowego budynku przy ul. Narutowicza 3 w Katowicach - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Koszutka,Katowice

1 750 zł34 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Katowice, 3 minuty od Spodka Opis nieruchomości: oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybowcowa

Muchowiec,Katowice

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, urządzone przez projektantkę 56-metrowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - zaledwie 1,4 km od Doliny Trzech Stawów, w pobliżu ch 3 Stawy, przystanki komunikacji miejskiej, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

2 800 zł36 m² 77,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | 36 m | balkon | 7. piętro | Koszutka | miejsce postojowe w cenie Bez prowizji! Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

719 000 zł74 m² 9 716,22 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, położonego w sercu Katowic, przy ulicy Ułańskiej - 2 minuty spacerem od Parku Śląskiego. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

1 650 zł46 m² 35,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wygodne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Paderewskiego tuż przy Dolinie 3 Stawów. Mieszkanie składa się z: -dużego pokoju -mniejszego pokoju -kuchni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Koszutka,Katowice

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 14/14 piętrze w budynku atal sky+. Lokal jest bardzo cichy i świetnie doświetlony. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Ligota,Katowice

699 000 zł84 m² 8 276,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta zarezerwowana! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznego i bardzo przytulnego mieszkania w Ligocie w Katowicach. Bardzo kameralna kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

700 000 zł96 m² 7 268,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96,31 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic. Z uwagi na układ i lokalizację idealnie nada się jako gotowiec inwestycyjny do wynajmu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1. Mieszkanie Nowoczesne, bezpieczne, ciepłe i bardzo ciche. Mieszkanie składa się ze słonecznego pokoju z aneksem kuchennym, łazienką z prysznicem i toaletą oraz z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Muchowiec,Katowice

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajęcia 3-pokojowy apartament z dużym balkonem położony w Katowicach na osiedlu Francuska Park w sąsiedztwie Katowickiego Parku Leśnego. Lokal o łącznej powierzchni 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Meteorologów

Brynów,Katowice

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

R e z e r w a c j a ! Zapraszamy do wynajęcia nowiutkiego mieszkania dla pierwszego Najemcy. Apartamenty na Osiedlu ceglana/meteorologów, to wspaniałe miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Andrzeja

Środmieście,Katowice

186 000 zł19 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy ulicy Andrzeja 2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w kamienicy, okna skierowane na dziedziniec ( odremontowane patio). Składa się z : kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jankego

Ochojec,Katowice

465 885 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: IV kwartał 2027 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Ligota,Katowice

555 541 zł42 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Termin oddania: II kwartał 2026 strona świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Ligota,Katowice

337 428 zł27 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barcelońska

Piotrowice,Katowice

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Zapraszam inne biura nieruchomość i do współpracy! Na sprzedaż apartament 95m2 zlokalizowany przy ul. Barcelońskiej w Katowicach. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oswobodzenia

Janów-Nikiszowiec,Katowice

250 000 zł36 m² 6 996,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe położone w Katowicach Janowie. Lokal znajduje się na II piętrze w zadbanym, III-piętrowym budynku. Powierzchnia 35,73 m obejmuje: - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warmińska

Ligota,Katowice

439 000 zł55 m² 7 971,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie od pierwszej chwili daje poczucie spokoju i przestrzeni. Położone przy ul. Warmińskiej w Katowicach, zaledwie 500 metrów od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Parku Zadole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołowska

Brynów,Katowice

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie! mieszkanie Powierzchnia 48m2 na której znajdziemy: - salon z dużym balkonem - dwa pokoje/ sypialnie - osobną kuchnię - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowa

Dąb,Katowice

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie położone przy Parku Śląskim ul. Bukowa o powierzchni 36m 2 Mieszkanie składa się z: stawnego pokoju, oddzielnej dużej kuchni, łazienki przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Zadole,Katowice

330 000 zł43 m² 7 726,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, zadbanego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43 m z balkonem, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

290 000 zł39 m² 7 493,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 38,7 m - Centrum Katowic, ul. Strzelecka Sprzedam przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,7 m , położone w samym sercu Katowic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Środmieście,Katowice

650 000 zł104 m² 6 249,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 104 m , położone w samym sercu Katowic - przy ul. Warszawskiej. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

639 500 zł59 m² 10 778,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms Kameralna czteropiętrowa zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecia,Katowice

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie Osiedle Tysiąclecia, katowice Powierzchnia: ok. 40 m | 13. piętro | Balkon | Piękny widok Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ligocka

Ligota,Katowice

1 400 zł37 m² 37,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas! Mieszkanie znajduje się w Katowicach, ul. Ligocka 86. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Tysiąclecia,Katowice

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice Do wynajęcia od właściciela Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 49m2 - Osiedle Tysiąclecia (górne), katowice -sypialnia -salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij