dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Katowice - Sprzedaż i najem

507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

507 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Koszutka,Katowice

365 000 zł34 m² 10 735,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34m2, zlokalizowane w Katowicach, dzielnica Koszutka, przy ulicy Ordona, blisko centrum kongresowego oraz Spodka. Jest to doskonała lokalizacja, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Paderewskiego,Katowice

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Paderewskiego. Lokal jest umeblowany oraz wyposażony w sprzęty agd, w kuchni znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Katowice

Dąb,Katowice

588 388 zł53 m² 11 158,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 52,73 m2, usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego, 4-kondygnacyjnego budynku. Jest to doskonały wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Piotrowice-Ochojec,Katowice

265 000 zł29 m² 9 125,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Funkcjonalna, wyposażona kawalerka! Niski czynsz! | Katowice ul. Poznańska zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiertnicza

Bogucice,Katowice

465 423 zł42 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o pow. 42 m realizowanego w nowej inwestycji. Nieruchomość: na powierzchnię 41,93 m składają się: salon (20,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcinkowskiego

Zawodzie,Katowice

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament, ul. Marcinkowskiego Do wynajęcia od 01.11.2024 mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane w Katowicach na ul. Marcinkowskiego 11. To idealne miejsce dla osób ceniących śródmiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Witosa,Katowice

420 000 zł60 m² 6 998,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rodzinne 3 pokoje z balkonem! Osiedle Witosa | Katowice ul. Kwiatkowskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

579 000 zł27 m² 21 139,10 zł/m²

 

Piętro:21/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać w świetnej lokalizacji lub pod inwestycje - bez jakichkolwiek dodatkowych prac! Na sprzedaż jedyne w swoim rodzaju mieszkanie, usytuowane na 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrówka Mała,Katowice

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a zarazem z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bażantów

Piotrowice,Katowice

1 800 zł36 m² 49,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w Katowicach przy ulicy Bażantów. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz balkonu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankego

Piotrowice,Katowice

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu nowocześnie wyremontowanego mieszkania 2-pokojowego, usytuowanego na pierwszym piętrze odnowionego budynku w malowniczej dzielnicy Piotrowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojewódzka

Śródmieście,Katowice

648 000 zł95 m² 6 854 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie położone w kamienicy w samym centrum Katowic. W pobliżu restauracje, sklepy, teatr, hotel. Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Katowice,śląskie

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 znajdujące się na Brynowie przy ulicy Orkana. Mieszkanie jest w do zamieszkania lub niewielkiego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Dąbrówka Mała,Katowice

478 458 zł42 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji, bez podatku pcc, bezpośrednio od dewelopera -> Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe, bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,97 m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

765 765 zł84 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń - Lokalizacja Katowice, ul. Bytkowska Osiedle położone jest tuż obok Parku Śląskiego, gdzie możesz odetchnąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

570 544 zł55 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Bytkowska Osiedle położone jest tuż obok Parku Śląskiego, gdzie możesz odetchnąć po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Wełnowiec,Katowice

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne mieszkanie mieszczące się na wysokim parterze przy ulicy Słonecznej w Katowicach nieopodal Silesia C.C, Parku Chorzowskiego oraz centrum Katowic. Dogodna lokalizacja, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

653 844 zł63 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Szopienice-Burowiec,Katowice

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, położone w świetnie skomunikowanej części Katowic. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Panewniki,Katowice

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla maks. 2 osób, bez zwierząt. Zdjęcia są poglądowe. Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 m2, położone w Katowicach, dzielnicy Ligota-Panewniki, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

346 625 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Ceglana Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze arterie Aglomeracji - dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bażantów

Piotrowice-Ochojec,Katowice

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Katowicach, położone 15 minut jazdy od centrum miasta, autobusem linii nr 297 lub nr 37 - około 26 minut od/do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

2 299 zł30 m² 76,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak English! Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie w innowacyjnym kompleksie apartamentowców przy ul. Meteorologów w Katowicach (ceglana Park). Świetna lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środmieście,Katowice

3 500 zł64 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 64 m2 w Katowicach, ścisłe centrum miasta, okolice ul. Uniwersyteckiej i al. Korfantego - super lokalizacja! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lisieckiego

Środmieście,Katowice

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam mieszkanie w Katowicach na ul Lisieckiego 6. Mieszkanie pow 38 m, 2 pokoje, kuchnia bez okna i łazienka. Łazienka jest po remoncie. W całym mieszkaniu zamontowana jest nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnika

Koszutka,Katowice

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Katowic, w dzielnicy Koszutka przy ul. Alfonsa Górnika 9a. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Ligota,Katowice

1 790 zł39 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 1-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Katowicach - Ligota, 39 m Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Ochojec,Katowice

1 600 zł54 m² 29,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Revelio! ** 2 osobne pokoje, osobna kuchnia, balkon ** zielona spokojna okolica ** blisko Górnośląskie centrum medyczne Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Do.