dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Katowice - Sprzedaż i najem

507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

507 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrzejewskiej

Brynów,Katowice

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świeżo wyremontowane mieszkanie 73m2 z balkonem i piwnicą na Brynowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym w kameralnej i cichej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Katowice,śląskie

532 608 zł42 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:12/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Luksusowa inwestycja idealna propozycja dla ceniących życie w sercu miasta w perfekcyjnej architekturze! Kup bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

2 750 zł43 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowocześnie urządzone mieszkanie w inwestycji Sokolska 30 Towers. Mieszkanie posiada duże przeszklenia i wysokość 3,70 m nadając mu przestrzenności. Lokalizacja: ul. Sokolska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Piotrowice-Ochojec,Katowice

505 000 zł71 m² 7 114 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie w samym centrum Katowic po generalnym remoncie, do umeblowania. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w oficynie odnowionej i zadbanej kamienicy. Okna na trzy strony świata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligiewicza

Środmieście,Katowice

419 000 zł53 m² 7 949,16 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Marcina Szeligiewicza. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, blok z windą, w skład lokalu wchodzą: - 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Rybacka

Ligota,Katowice

780 000 zł128 m² 6 084,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Sprzedam mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 128,20 m2 położone w Katowicach dz. Ligota przy ulicy Rybackiej 2, w dobrym standardzie wykończenia, z udziałem wynoszącym 1/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Wełnowiec,Katowice

648 483 zł74 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe 3- pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 73,91 m2 znajdujące się na 12 piętrze w bloku 14 piętrowym. Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe trzypokojowe mieszkanie. Cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

314 500 zł32 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prowizja dla kupującego 0%! kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Na sprzedaż 1 pokojowy apartament (31,50 m2) w stanie deweloperskim na nowo powstałym osiedlu przy ulicy Bytkowskiej 70C, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

340 000 zł52 m² 6 513,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52 m2 położone w Katowicach Janowie, bezpośrednio przy lesie super lokalizacja! Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

489 000 zł41 m² 11 982,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam dwu pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Atal Francuska Park przy ul. Szybowcowej. Mieszkanie wykończone. Bezpośrednio od właściciela! Kupujący nie płaci podatku pcc, wystawiam fakturę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Katowice

Muchowiec,Katowice

465 000 zł45 m² 10 287,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,2 m2 w Katowicach, w dzielnicy Muchowiec ul. Graniczna (osiedle Paderewskiego) w skład którego wchodzą: - 4 pokoje - aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Uniwersytecka

Środmieście,Katowice

1 900 zł37 m² 51 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Uniwersyteckiej. Doskonała lokalizacja w samym centrum Katowic. W okolicy pełna infrastruktura oraz park. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wróbli

Ptasie,Katowice

495 000 zł46 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament o bardzo wysokiej jakości budowy, wykonania i w bezcennej lokalizacji! Apartament jest zlokalizowany na osiedlu Ptasim w Katowicach. To doskonała lokalizacja na Brynowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Zawodzie,Katowice

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie t rzypokojowe w Katowicach Zawodzie przy ul. B.Monte Casino o powierzchni 50m2 w skład którego wchodzi: - ustawny salon - nowoczesna otwarta kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wróbli

Ptasie,Katowice

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Francuska

Środmieście,Katowice

1 850 zł27 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w centrum Katowic przy ul. Francuskiej Nieruchomość o powierzchni 27 m , znajduje się na 4 piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rezedowa

Podlesie,Katowice

2 500 zł53 m² 47,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53,04 m2, w dzielnicy Podlesie, w spokojnej, cichej i zielonej części Katowic, w otoczeniu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

395 000 zł37 m² 10 762,90 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie składające się z 2 pokoi zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czarnieckiego

Katowice,śląskie

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po remoncie w Katowicach! Oferuję Państwu do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Czarnieckiego dla pierwszego najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Zawodzie,Katowice

659 000 zł67 m² 9 835,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Okazja inwestycyjna! Na sprzedaż 3pak inwestycyjny, który będzie przynosił stały dochód. Opis: mieszkanie jest podzielone na 3 niezależne lokale na jednej księdze wieczystej - dwa dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czarnieckiego

Katowice,śląskie

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyposażona kawalerka po remoncie w Katowicach! Oferuję Państwu do wynajęcia ustawną i funkcjonalną kawalerkę w Katowicach przy ul. Czarnieckiego dla pierwszego najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

3 650 zł81 m² 45,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp zapraszam na wirtualny spacer:p&290.67h&84.04t Lokalizacja: ul. Bażantów, katowice Ilość pokoi: 4 Metraż: 80,50 mkw Piętro: 3/3 lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Katowice,śląskie

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe wyposażone mieszkanie po remoncie w Katowicach! Oferuję Państwu do wynajęcia ustawną i funkcjonalną kawalerkę w Katowicach przy ul. Czarnieckiego dla pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefowska

Józefowiec,Katowice

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Doskonała lokalizacja: 1min pieszo od sklepu, sla, bankomatu, restauracji, piekarni 5min pieszo od poczty, skweru Walentego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

283 000 zł36 m² 7 861 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja Opis Nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w Katowicach! To idealne miejsce dla tych, którzy pragną znaleźć swoje wymarzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dębowa

Dąb,Katowice

199 000 zł45 m² 4 446,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Sprzedam inwestycyjne mieszkanie 36,5 m2 Katowice Dąb Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Piotrowice-Ochojec,Katowice

646 000 zł102 m² 6 353 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie w samym centrum Katowic do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w odnowionej i zadbanej kamienicy. Dwustronny układ mieszkania, wysokość pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koraszewskiego

Kostuchna,Katowice

490 000 zł71 m² 6 862,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

4 pokojowe mieszkanie z balkonem 71,4 m2 Katowice - Kostuchna gotowe do zamieszkania Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Dąb,Katowice

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń I umów się na prezentację mieszkanie na wynajem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Katowicach dzielnica Dąb przy ulicy Słonecznej. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankego

Piotrowice,Katowice

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie na wynajem Z przyjemnością przedstawiamy Państwu doskonałą ofertę wynajmu mieszkania w Katowicach Piotrowicach, znajdującego się w wyremontowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Janów-Nikiszowiec,Katowice

340 000 zł52 m² 6 513 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Środmieście,Katowice

2 670 zł70 m² 38,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe w centrum okolice ul. Jagiellońskiej o pow. ok. 70 m2. Mieszkanie posiada: - kuchnię z salonem - sypialnia - antresola z widokiem na miasto - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

1 150 000 zł90 m² 12 759,30 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Tylko W realton nieruchomości oferta na wyłączność idealne dla rodziny! Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu piękny 4-pokojowy apartament na sprzedaż na o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Środmieście,Katowice

660 000 zł75 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

W centrum śródmieścia - gotowy apartament klimatyzowany, w pełni wyposażony Z miejscem parkingowym Oferujemy do sprzedaży wygodny, przestronny (75 mkw) apartament położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Paderewskiego,Katowice

540 000 zł88 m² 6 146,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 87,85m2. Mieszkanie podzielone jest na dwa ustawne lokale, w skład każdego wchodzi : - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zabłockiego

Piotrowice,Katowice

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M3, katowice Bażantowo -enklawa Kryształowa -wysoki standard! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

4 200 zł76 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania, które łączy w sobie nowoczesność, komfort oraz dogodną lokalizację? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brynowska

Brynów,Katowice

345 000 zł45 m² 7 700,89 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Brynowskiej w Katowicach - Brynowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z 2 windami. Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

375 760 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie! Katowice! 3 stawy! Oferujemy ciche mieszkanie, w rewelacyjnej lokalizacji Katowic (ul.Graniczna) tuż przy wylocie na A4 i przy Dolinie 3 Stawy. Mieszkanie dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Meteorologów

Katowice,śląskie

6 000 zł79 m² 75,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w Katowicach - Brynowie w prestiżowej lokalizacji, wysoki standard,79 m.kw. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Muchowiec,Katowice

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Katowicach, w dzielnicy Muchowiec w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - salon - przedpokój - łazienka - wc -.