dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Katowice - Sprzedaż i najem

507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

507 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

499 000 zł57 m² 8 785,21 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji, 3-pokojowe w pełni umeblowane mieszkanie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 13 piętrze z przepięknym widokiem na Park Śląski. Urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Brynów,Katowice

554 000 zł50 m² 11 169,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wykończone mieszkanie z wyposażeniem z dużym ogrodem (149 m2) oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Miejsce garażowe w cenie! lokalizacja: ul. Nasypowa 14a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwińskiego

Koszutka,Katowice

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Katowicach przy ul. Bolesława Czerwińskiego, dzielnica Koszutka. Jak zapewne Państwo się orientują, jest to dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

550 000 zł45 m² 12 117,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Francuska park! Nowoczesne 2 pokoje z balkonem! | Katowice ul. Francuska zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżowa

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

486 000 zł60 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Bezpośrednio od właściciela Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie, blisko parku Śląskiego. Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymieniono całą instalację elektryczną i gazową (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszalińska

Ligota,Katowice

1 800 zł36 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Koszalińskiej 5 w Katowicach. Lokal znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku. Mieszkanie o powierzchni 36,5m2 jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszutka ul. Słoneczna wysoki standard Oferujemy mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 37m2 w nowym apartamentowcu Słoneczne Tarasy przy ul. Słonecznej w dzielnicy Koszutka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Bogucice,Katowice

1 950 zł43 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Dostępne od 01/10/2023 Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m2 położone w Katowicach Centrum ulica Karoliny. Mieszkanie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grażyńskiego

Koszutka,Katowice

469 000 zł44 m² 10 781,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z 3 pokoi zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy - Koszutka. Jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ligonia

Katowice,śląskie

949 000 zł87 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Okazja inwestycyjna! Na sprzedaż 3pak inwestycyjny przeznaczony dla inwestora, który będzie przynosił stały dochód. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

481 245 zł36 m² 13 264,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O% prowizji - Kupujący nie płaci podatku pcc! Luksusowa inwestycja w centrum Katowic dla osób ceniących wygodę życia w nowoczesnym centrum miasta - doskonały projekt całej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modelarska

Wełnowiec,Katowice

298 000 zł75 m² 3 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w cichej lokalizacji blisko centrum miasta. Dzielnica Wełnowiec - Józefowiec Nieruchomość jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 190 zł27 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępne od 2023-11-19! *kawalerka o powierzchni 27m. *Ogrzewanie miejskie. *Bardzo dobra lokalizacja. *W pobliżu są tereny rekreacyjne i staw, przed blokiem jest parking dla mieszkańców,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

429 333 zł30 m² 14 335 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Koszutka,Katowice

460 000 zł52 m² 8 880,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerowane do dnia 17.10 Oferuję bezpośrednio (bez agencji, czyli bez dodatkowej prowizji) na sprzedaż wyremontowane(nie całe 2 lata temu) i w pełni urządzone (wraz z sprzętem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

440 535 zł30 m² 14 709 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Panewnicka

Wymysłów,Katowice

395 000 zł61 m² 6 433 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Katowice Panewniki (wymysłów ) - 61,40 m 2 / 3 pok Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie z dużym potencjałem w najbardziej zielonej części Katowic. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środmieście,Katowice

2 090 zł47 m² 44,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cisza, spokój i bezpieczeństwo w centrum miasta, 2090 zł Katowice, ul. Hałubki 8a 47,8 m2 (dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój) + piwnica Po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Tysiąclecia,Katowice

2 500 zł46 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, komfortowe, mieszkanie - apartament w nowym budynku, czeka na pierwszego mieszkańca. Na pow. 45,50 m2 mieści się : 1. Pokój dzienny z aneksem kuchennym - całkowicie umeblowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Katowice,śląskie

1 800 zł51 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie przy ulicy 1 Maja 162. Doskonała lokalizacja przy centrum przesiadkowym. Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada duży balkon. Mieszkanie jest w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

465 000 zł37 m² 12 704,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne 2 pok. 37 m2 Katowice Bażantowo, gotowe do wejścia, widok na las, garaż podziemny,balkon Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Panewnicka

Ligota,Katowice

330 000 zł62 m² 5 323 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pok. 61 m 2 okolice ul Panewnickiej 13 i ul Żeromskiego Dobre pod inwestycje trzy niezależne pokoje i osobne wc. Mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

459 000 zł80 m² 5 713,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Do sprzedaży gotowe, duże, klimatyczne, mieszkanie w centrum Katowic przy ulicy Raciborskiej o powierzchni 80,33 m2. - idealne mieszkanie inwestycyjne na wynajem ze względu na swoją bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

1 900 zł47 m² 40 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie na wynajem, w centrum Katowic. Mieszkanie znajduje się nieopodal spodka, ul. Korfantego/katowicka. Niesamowity widok z 15go piętra, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Katowice,śląskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w Katowicach przy ul. Warszawskiej w Śródmieściu. Lokal mieszkalny o pow. 60m2 znajduje się na 2 piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wyremontowane szafa komandor i inne szafy brak dwóch łóżek jedno może być dowiezione pralka zmywarka kuchnia w zabudowie łazienka z hydromasażem ubikacja osobno do centrum 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

614 000 zł51 m² 11 945,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne 3 pok 51,5m2 Katowice, bażantów pod klucz balkon, pobliski las, miejsca parkingowe Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcinkowskiego

Zawodzie,Katowice

460 000 zł43 m² 10 775,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mamy do sprzedania, bezpośrednio (bez prowizji), mieszkanie o powierzchni 42,69 m2 przy ulicy Marcinkowskiego 11 w Katowicach. Lokal znajduje się na szóstym piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

300 000 zł39 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam do sprzedania kawalerkę na osiedlu Tysiąclecia Mieszkanie składa się z Dużego pokoju który jest przedzielony drzwiami przesuwnymi i zrobiona mini sypialnia i pokuj dzienny Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

359 000 zł39 m² 9 278,88 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko U nas - prowizja 0%! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie, położone na ostatnim, 16. piętrze, w znakomitej lokalizacji w Katowicach przy ul. Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brynów

Brynów,Katowice

360 000 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dobrze zaaranżowana kawalerka (podzielona na dwa odrębne pokoje - sypialnię oraz pokój dzienny z aneksem kuchennym) na drugim piętrze (w czteropiętrowym bloku) na katowickim Brynowie (środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Muchowiec,Katowice

840 000 zł71 m² 11 831 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas! For English scroll down Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z ogródkiem położony na osiedlu atal francuska park! Zielona okolica, tuż przy 3ech stawach, muchowiec! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielęckiego

Środmieście,Katowice

2 500 zł52 m² 48,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem 2 pokojowego mieszkania w Centrum Katowice. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

455 000 zł57 m² 8 010,56 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży bez pośredników mieszkanie 3 pokojowe - (pełna własność, wpis do ksiąg wieczystych), na osiedlu Tysiąclecia przy ul. Chrobrego 26. 11 piętro z 14. Widok na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Środmieście,Katowice

680 000 zł123 m² 5 528,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Mieszkanie w ścisłym centrum Katowic, inwestycyjne duże - 123 m2 Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

297 000 zł39 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja! przedsprzedaż mieszkań! W budynku posiadamy 13 mieszkań na sprzedaż O różnych metrażach I układzie. W razie zainteresowania, zapraszamy do kontaktu. Szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedaję 2 pokojowe mieszkanie w Katowice, paderewskiego. 1 piętro obok parku. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Środmieście,Katowice

1 050 000 zł118 m² 8 898,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

__ W skrócie Mieszkanie w Śródmieściu Katowic przy ul. Podchorążych 3, na pierwszym piętrze kamienicy z windą - moderna. Mieszkanie z historią, budynek wpisany na listę "szlak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Koszutka,Katowice

359 000 zł52 m² 6 964,11 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach, koszutka. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość.