dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Katowice - Sprzedaż i najem

507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

507 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karłowicza

Wełnowiec,Katowice

330 000 zł43 m² 7 594,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

*kupujący nie płaci prowizji* Szukasz mieszkania w Katowicach, a spokojna okolica i odległość od parku ma dla Ciebie znaczenie? Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 43,45m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Francuska

Muchowiec,Katowice

899 000 zł71 m² 12 662 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas! For English scroll down Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z ogródkiem położony na osiedlu atal francuska park! Zielona okolica, tuż przy 3ech stawach, muchowiec! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Katowice,śląskie

1 600 zł33 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie na wynajem, na osiedlu nowy nikisz w Katowicach. Zostań pierwszym najemcą. Mieszkanie znajduje się przy ul. Zofii Nałkowskiej 13, na 2tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

485 000 zł61 m² 7 971,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Do sprzedaży dwa dochodowe, gotowe mieszkania w centrum Katowic przy ulicy Raciborskiej o powierzchniach 36,22 m2 oraz 24,62 m2. Wyjątkowa oferta inwestycyjna! - Idealne mieszkanie inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowowiejskiego

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Blisko silesia city center! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe (m3) o powierzchni 33 m2 położone w Katowicach przy .ulicy Nowowiejskiej Składa się z: kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ligonia

Katowice,śląskie

2 150 zł33 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Juliusza Ligonia od strony ulicy Francuskiej. Doskonała lokalizacja w samym centrum Katowic. W okolicy pełna infrastruktura blisko do Doliny 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

185 000 zł62 m² 2 995,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Duże mieszkanie w szybko rozwijającej się okolicy 5 stawów wokół których planowana jest największa na Śląsku inwestycja rewitalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

145 000 zł45 m² 3 212,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ogłoszenie prywatne - Ustawne mieszkanie do własnej aranżacji w szybko rozwijającej się okolicy 5 stawów wokół których planowana jest największa na Śląsku inwestycja rewitalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Piotrowice

Piotrowice,Katowice

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec Katowice Piotrowice Ochojec podziemne miejsce parkingowe Nowe mieszkanie (2019r.) o powierzchni 41m2 usytuowane na parterze w 3 piętrowym apartamentowcu w dzielnicy Piotrowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ligota

Ligota,Katowice

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice Ligota Brynów blisko galerii Libero i dworca pkp Ligota duża kawalerka Oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 35m2 zlokalizowane w granicach dzielnic Brynów i Ligoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Uniwersytecka

Katowice,śląskie

1 900 zł37 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Uniwersyteckiej. Doskonała lokalizacja w samym centrum Katowic. W okolicy pełna infrastruktura oraz park. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyńskiego

Koszutka,Katowice

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie. Do wynajęcia mieszkanie w znakomitym miejscu Katowice Koszutka okolice ronda , Spodka i centrum. Mieszkanie ciche , urocze w starym stylu aktualnie całkowicie odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 100 zł38 m² 29,26 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 na 8 piętrze 16 - piętrowego wieżowca przy ulicy Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, widnej oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

388 900 zł74 m² 5 234,19 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach na os. Tysiąclecia w skład którego wchodzą: - 4 pokoje - komórka lokatorska - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

990 000 zł120 m² 8 270,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Wysoki standard, pełne umeblowanie, parking na wyłączność, smart home 110 m 2 powierzchni użytkowej + taras + piwnica 9,7 m 2 + strych (około 60 m 2 ) + dziedziniec kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

609 000 zł54 m² 11 374,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jesteśmy po umowie przedwstępnej pełne umeblowanie, ogródek 70 M2 Katowice oś Bażantów, ul. Bażantów 53,54 m2 powierzchnia użytkowa + 70 m2 ogródek 3 pokoje (salon z kuchnią, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesny apartament zlokalizowany na 6 piętrze 17 piętrowego budynku. *Mieszkanie zostało wykończone w standardzie premium plus. *Składa się z bardzo jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Muchowiec

Muchowiec,Katowice

919 000 zł71 m² 12 943,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 700 zł43 m² 40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie na wynajem, na osiedlu Paderewskiego w Katowicach. Mieszkanie znajduje się przy ul. Sowińskiego, na 10tym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

440 000 zł63 m² 6 984,13 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta prywatna. Mam do sprzedania mieszkanie własnościowe, hipoteka bez obciążeń. Katowice Krasińskiego, 5 piętro 7-pietrowego bloku mieszkalnego z lat '90. Blok ocieplony, mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciecha

Giszowiec,Katowice

315 000 zł44 m² 7 178,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie w bloku po termomodernizacji z nową windą i wyremontowaną klatką schodową przy ulicy Wojciecha na Giszowcu. Mieszkanie składa się z dużego salonu, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Józefowiec,Katowice

260 000 zł43 m² 6 066,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwu pokojowe mieszkanie na Wełnowcu w Katowicach, na osiedlu w zielonej, spokojnej strefie przyrody. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obroki

Witosa,Katowice

1 250 zł28 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna,ładnie urządzona kawalerka na wysokim parterze,widny, ustawny pokój, łazienka z wanną z funkcją prysznica, kuchnia z oknem, ściany i podłogi w kafelkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Katowice,śląskie

2 990 zł54 m² 55 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Józefowiec,Katowice

239 000 zł28 m² 8 400,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** z balkonem! ** piekny widok ** umeblowana i wyposażona! ** 5 min do Silesia City Center! ** sporo miejsc parkingowych pod blokiem ** blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

359 000 zł56 m² 6 387,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 56.2 m2. 3 nieprzechodnie pokoje. Mieszkanie znajduje się na ulicy Sowińskiego w bloku z wielkiej płyty. Dostępne od 5 lipca. Ze wzglegu na charakter pracy, telefon odbieram.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

389 900 zł74 m² 5 247,64 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

389 000 zł48 m² 8 186,03 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Katowicach przy ul. Wincentego Pola 13 zadzwoń: - bezpośredni konta z właścicielem. Boss House - biuro nieruchomości działającym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeczotta

Murcki,Katowice

281 900 zł47 m² 5 991,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochojec

Ochojec,Katowice

269 000 zł41 m² 6 540,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni użytkowej 41,13 m2, usytuowane na trzecim piętrze w bloku po termomodernizacji, składające się z przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

414 700 zł47 m² 8 823,40 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! 0% prowizji! Zadzwoń teraz! Mieszkanie: mieszkanie znajduję się w super jednostce i zostało niedawno wyremontowane. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Środmieście,Katowice

525 000 zł89 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem niniejszej oferty jest unikatowy apartament w Katowicach przy ul. Raciborskiej. Apartament ma 89,13 m2 dodatkowo urokliwa logia oraz piwnica. Niesamowite możliwości aranżacyjne! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Brynów

Brynów,Katowice

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m - w pobliżu Wyższej Szkoły Technicznej. Lokalizacja - Katowice ul. Rolna. W najbliższej okolicy: sklepy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

1 900 zł43 m² 44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bytkowska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z widokiem na las! Dostępne od początku Lipca 2 pokoje na 1 piętrze 5 piętrowego budynku. Podstawowe informacje: pięciopiętrowy, budynek znajdujący się w cichej, zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bolesława Krzywoustego

Tysiąclecia,Katowice

529 000 zł53 m² 9 960,46 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nie martw się o parkowanie. Mieszkanie z miejscem parkingowym w podziemnym garażu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum piekny widok bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Koszutka

Koszutka,Katowice

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszutka ul. Słoneczna wysoki standard, miejsce garażowe Oferujemy mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 45m2 w nowym apartamentowcu Słoneczne Tarasy przy ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Ligota,Katowice

387 000 zł62 m² 6 233,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko U nas - prowizja 0%! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na 7. z 10. piętrze, w znakomitej lokalizacji w Katowicach przy ul. Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

299 000 zł38 m² 7 973 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu jasne, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie znajduje się w bloku z lat 80-tych w dolnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

299 000 zł35 m² 8 520,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Do sprzedaży dochodowe, gotowe mieszkanie w centrum Katowic przy ulicy Raciborskiej o powierzchni 35,09 m2. - idealne mieszkanie inwestycyjne na wynajem ze względu na swoją bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

499 000 zł81 m² 6 188,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Do sprzedaży dochodowe, gotowe mieszkanie w centrum Katowic przy ulicy Raciborskiej o powierzchni 80,63 m2. - idealne mieszkanie inwestycyjne na wynajem ze względu na swoją bardzo dobrą.