dowolna

Mieszkania Katowice Załęże

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyplera

Załęże,Katowice

1 050 zł37 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na ul. Wyplera w Katowicach. *Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, odrębnej sypialni, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Zarębskiego

Załęże,Katowice

1 100 zł17 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*Parter. *Powierzchnia 17 m2. *Ogrzewanie elektryczne. *Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy samochodem do centrum Katowic czy Chorzowa to około 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Załęże,Katowice

332 000 zł56 m² 5 926 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 56 m2 położone w Katowicach Załężu, okolica ul. Gliwickiej. Mieszkanie jest umeblowane, składa się z salonu z tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Załęże,Katowice

1 000 zł18 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia! super cena! Wolne od 01.10. Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone w Katowicach Załężu (okolice ulicy Bocheńskiego - ulica Pokoju). Do ceny najmu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Załęże,Katowice

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedania gotowiec inwestycyjny 10 minut od Centrum Katowic w dzielnicy Załęże. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w 2 piętrowej kamienicy położonej na Załężu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Lisa 4. *Piętro 1. *Powierzchnia 19 m2. *Ogrzewanie elektryczne. *Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne, 20 m2, parter. *Miejsce doskonale skomunikowane w kierunku ścisłego centrum Katowic oraz ścisłego centrum Chorzowa (około 10-15 min tramwajem w obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 200 zł24 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne. *Powierzchnia 24 m2. *Parter. *Miejsce doskonale skomunikowane wszędzie blisko, do ścisłego centrum Katowic oraz ścisłego centrum Chorzowa (10-15 min. tramwajem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Załęże

Załęże,Katowice

208 999 zł43 m² 4 837,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w skład którego wchodzą: - salon z aneksem - 2 sypialnie - przedpokój - łazienka, wc Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni gazowej dla budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piętro 2, 23 m2, ogrzewanie centralne. *Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską lub samochodem do centrum katowic/chorzowa to ok. 10- 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Załęże

Załęże,Katowice

249 000 zł55 m² 4 538 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

332 000 zł56 m² 5 929 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 56 m2 położone w Katowicach Załężu, okolica ul. Gliwickiej. Mieszkanie jest umeblowane, składa się z salonu z tv i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Załęże

Załęże,Katowice

270 000 zł46 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Katowicach w dzielnicy Załęże o powierzchni 46m2 w skład którego wchodzą: - dwa pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyplera

Załęże,Katowice

1 050 zł37 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piętro 1, 37 m2, *jasne, przestronne mieszkanie z dużym balkonem. *Przystanek autobusowy - 400 m. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, łóżko, biurko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Załęże,Katowice

1 050 zł52 m² 20,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne. *Parter. *Powierzchnia 52 m2. *Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy samochodem do centrum Katowic czy Chorzowa to około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anioła

Załęże,Katowice

349 000 zł46 m² 7 528,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do pięknego i nowoczesnego mieszkania na ulicy Anioła znajdującej się w sercu Katowic. Nieruchomość ulokowana na parterze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

332 000 zł56 m² 5 929 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Janasa

Załęże,Katowice

259 000 zł22 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na wynajem przytulna kawalerka przy ul. Janasa 9 w Katowicach zlokalizowana na 1 piętrze rewitalizowanej kamienicy z cegły. O kamienicy: - wybudowana w 1898 r., - generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Janasa

Załęże,Katowice

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 150 zł24 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piętro 2. *24 m2. *Ogrzewanie elektryczne. *W pobliżu są liczne sklepy, punkty usługowe, miejsce doskonale skomunikowane w kierunku ścisłego centrum Katowic jak i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzeka

Załęże,Katowice

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *3 piętro. *Ogrzewanie centralne. *38 m2. *Blok. *Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy samochodem do centrum Katowic czy Chorzowa to ok. 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Lisa

Załęże,Katowice

950 zł24 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowocześnie umeblowana, w pełni wyposażona kawalerka przy ul. Lisa 9. *Okolica, w której mieści się mieszkanie jest doskonale skomunikowana, w pobliżu znajdują się punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lisa

Załęże,Katowice

980 zł25 m² 39,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*Piętro 3. *Powierzchnia 25 m2. *Ogrzewanie gazowe. *Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską lub samochodem do centrum Katowic czy Chorzowa to ok. 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Załęże

Załęże,Katowice

237 000 zł46 m² 5 152,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Załęże

Załęże,Katowice

378 000 zł67 m² 5 623,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,22m2 w skład którego wchodzą: - 4 odrębne pokoje - aneks kuchenny - łazienka - wc Mieszkanie po remoncie z pełnym wyposażeniem, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Załęże

Załęże,Katowice

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52m2 w skład którego wchodzą: - 4 pokoje - aneks kuchenny - łazienka z wc - piwnica Nieruchomość idealna pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wiśniowa

Załęże,Katowice

1 050 zł18 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ładna kawalerka przy ul. Wiśniowej w Katowicach. *Mieszkanie jest bardzo jasne i ciepłe, ma nowoczesną kuchnię, pokój, przedpokój i dużą łazienkę. *Bliskość trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Załęże

Załęże,Katowice

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Załęże

Załęże,Katowice

255 000 zł43 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43m2 w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Załęże,Katowice

289 000 zł56 m² 5 174,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,85 m2 na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w Katowicach - Załęże, os. Witosa W skład mieszkania wchodzą : - 3 pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 050 zł24 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Lisa 14 A *powierzchnia 24 m2 *piętro 2 *ogrzewanie elektryczne *budynek znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Załęże

Załęże,Katowice

208 999 zł43 m² 4 860,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Załęże,Katowice

299 000 zł56 m² 5 353,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,85 m2 na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w Katowicach - Załęże. W skład mieszkania wchodzą : - 3 pokoje, - kuchnia ślepa otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Załęże,Katowice

275 000 zł42 m² 6 593,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie - 41,71 m2 - na drugim piętrze odnowionej kamienicy położonej w katowickim Załężu. W pełni umeblowane - do wprowadzenia się bez dodatkowych nakładów pienieżnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Załęże

Załęże,Katowice

209 000 zł43 m² 4 860,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Załęże,Katowice

315 000 zł56 m² 5 640,11 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Załęże,Katowice

161 000 zł26 m² 6 192,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Serdecznie polecam kawalerkę w stanie idealnym w Katowicach! Lokalizacja: katowice, ul. Wiśniowa, załęże Ilość pokoi: 1 Metraż: 26 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2/2 lokal składa się Z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Załęże,Katowice

251 000 zł42 m² 5 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Serdecznie polecam mieszkanie w stanie idealnym w Katowicach bardzo blisko centrum! Lokalizacja: załęże, ul. Wiśniowa, załęże Ilość pokoi: 2 Metraż: 42 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2/2 lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyplera

Załęże,Katowice

299 000 zł51 m² 5 851,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

agencyjnej! Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze skomunikowanego? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie w Katowicach przy ulicy Wyplera 7h o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zarębskiego

Załęże,Katowice

275 000 zł42 m² 6 593,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Juliusza Zarębskiego o powierzchni 41,71 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Załęże,Katowice

273 000 zł42 m² 6 531,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Wiśniowej o powierzchni 41,80 m2, usytuowane na parterze w kamienicy. Cena mieszkania wynosi 273 000zł -.