dowolna

Mieszkania Katowice – oferty mieszkań na Śląsku

1 894 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 894 ogłoszenia

439 000 zł54,74 m² 8 019,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zadbane, jasne mieszkanie 3-pokojowe Z dużym balkonem. Doskonała komunikacja i infrastruktura | Kameralne osiedle | W pełni wyposażone ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie 2-Pokojowe z Balkonem zlokalizowane w wyremontowanej Zabytkowej kamienicy w świetnej lokalizacji Zaledwie 4 min samochodem do Ścisłego Centrum Katowic i Placu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem Katowice, ul. Gdańska (zadole) Powierzchnia: 43 m | Piętro: 10/10 | Pokoje: 2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł58,60 m² 8 532,42 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z ogromnym potencjałem o powierzchni 58,6 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych i kultowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

446 320 zł39,85 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł29 m² 18 241,38 zł/m²

 

Piętro:9/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne studio inwestycyjne przy ulicy Zabrskiej 15 w Katowicach doskonała okazja dla osób poszukujących sprawdzonej lokaty kapitału w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! vip! Przedstawiam ofertę wynajmu apartamentu w Katowicach vis a vis Galerii Katowickiej. Lokal o powierzchni ok 200m2 składa się z: - duże przedpokoju - Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 538 zł31,45 m² 12 354,15 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64 m² 10 921,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Słoneczne mieszkanie na sprzedaż, tuż przy Parku Śląskim! Szukasz swojego miejsca na ziemi? Mieszkania pełnego światła, z widokiem na zieleń i szybkim dojazdem do centrum? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40,77 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w Sky+ z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Dostępne od 15 czerwca. Prezentujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,77 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł110 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

English below Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Katowicach, które łączy w sobie nowoczesne rozwiązania i komfort życia w cichej, zielonej okolicy. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 925 zł46,58 m² 11 161,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 546 zł52,03 m² 13 003 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł98,50 m² 4 355,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1892

Mieszkanie W zadbanej, odnowionej kamienicy parking dla mieszkańców za budynkiem Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Burowiec, ul. Bednorza. Mieszkanie o pow. 98,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 229 zł70,80 m² 10 073,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 70.80 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 655 zł101,50 m² 11 770 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Penthouse | 101,50 m | Nowoczesne osiedle pełne zieleni bez prowizji! Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 101,50 m , położony w nowoczesnej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

672 153 zł53,88 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 53,88 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł35,10 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni blisko 35.10 m w inwestycji NOHO Investment Nadgórników 14 w Katowicach. Sprzedawane mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 500 zł42,17 m² 11 797,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w Realton! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 113 - nowa inwestycja Modena Group, bezpośrednio przy Parku Śląskim. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł50,31 m² 10 435,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.31 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,90 m² 8 886,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szukasz mieszkania 2- pokojowego, na kameralnym osiedlu, do własnej aranżacji, w cichej i spokojnej lokalizacji, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Katowicach, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu Francuska Park w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu nowego mieszkania - czeka na pierwszego najemcę! Katowice Centrum ul. 3 maja vis a visa Galeria Katowicka! Mieszkanie jest bardzo ciche okna wychodzą na wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia dla singla lub pary- katowice centrum, ul. 3 maja. Lokalizacja: katowice - ul. 3 maja, ścisłe centrum miasta Rodzaj najmu: pokój prywatny, części wspólne współdzielone Co.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,60 m² 7 932,86 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,60 m , położone na 13 piętrze w 15 piętrowym budynku na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie ma bardzo praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,50 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Katowice Centrum ul. Korfantego - Superjednostka - 2 pokoje | 47,5 m2 + duży balkon! top lokalizacja! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58,39 m² 6 507,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Niektóre adresy mają w sobie coś, czego nie da się zapisać w tabelce z parametrami. Grabowa 5 w Katowicach jest właśnie takim miejscem. To mieszkanie o powierzchni 53,8.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł37 m² 9 945,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni mieszkalnej 37 m2, położone na Ligocie w Katowicach, sprzedam, 368 000 zł. Wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 386 zł75,50 m² 10 852,79 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja! 4 pokoje W centrum + balkon Mieszkanie w promocyjnej cenie w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, zaraz obok galerii Supersam. Idealne mieszkanie dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 100 zł39,90 m² 10 979,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 902 zł66,85 m² 17 649,99 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży mieszkania z inwestycji w sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów i osiedla Paderewskiego. Na stronach przykładowe oferty najlepiej więc zadzwoń, napisz i dowiedz się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warunki obowiązkowe: -Umowa najmu okazjonalnego na co najmniej 12 miesięcy -zawarcie ubezpieczenia oc najemcy (ok. 250 zł.) -Czynsz najmu: 1700 zł -Opłaty do spółdzielni: 500 zł -Kaucja: 3500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie blisko centrum miasta i parku wygodne W super układzie W pełni wyposażone! Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Marta Wojtasik tel   Nowa.