dowolna

Mieszkania Katowice – oferty mieszkań na Śląsku

1 897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 897 ogłoszeń

Rynek pierwotny

325 934 zł28,78 m² 11 325 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kawalerka inwestycyjna Z ogródkiem Nowoczesna inwestycja położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji Sosnowca. To najwyższy punkt miasta, z którego rozciąga się rozległy widok na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł28 m² 11 392,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe, wyposażone mieszkanie po remoncie generalnym na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana w zadbanej kamienicy w Śródmieściu Katowic na ul. Słowackiego-tuż obok Galerii Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł41,60 m² 12 620,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz wygodnego, dwupokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach? Ta oferta to połączenie funkcjonalności i prestiżowego otoczenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł91 m² 8 450,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Katowic przy ul. Wilimowskiego. To przestronne, jasne i pełne uroku wnętrze o powierzchni 91 m zachwyca nie tylko metrażem, ale też.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

330 000 zł37,62 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż duża, ładna i tania w utrzymaniu kawalerka. Mieszkanie położone w centrum Ligoty-Panewnik, w otoczeniu pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł46 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 827 zł59,22 m² 11 648,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przestronne 59,22 M2 W sercu katowic Z możliwością aranżacji na 3 pokoje Wyjątkowa propozycja na nowoczesnym osiedlu łącząca najważniejsze aspekty życia codziennego. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 144 zł80,80 m² 10 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 301 zł70,99 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:19/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

42 nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę ładnej kawalerki do wynajęcia w Śródmieściu Katowic przy ul Poniatowskiego 14. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł55,78 m² 8 766,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | balkon | gotowe do zamieszkania | świetna lokalizacja Szukasz mieszkania, które nie wymaga remontu ani dodatkowych nakładów? A może zależy Ci na pewnej inwestycji z szybkim zwrotem?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł49 m² 10 816,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Najbardziej zielona inwestycja na mapie katowic (dzielnica Bogucice) Nowatorska propozycja wśród katowickich inwestycji mieszkaniowych, oferująca znacznie więcej niż komfortowe apartamenty. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Katowice Brynów - Stara Ligota bardzo spokojne miejsce Duża kawalerka o powierzchni 34 m2 usytuowana na 2 piętrze w 2 piętrowym domu wielorodzinnym. Zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł42,17 m² 7 825,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Katowicach Pełna infrastruktura potrzebna do życia w zasięgu 500 metrów od mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł47,04 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W dniach od 22.05.2026 do 30.05.2026 kontatk wyłącznie przez WhatsApp! Przedstawiam ofertę wynajęcia nowego bardzo ładnego apartamentu w kompleksie Francuska Park przy ul Szybowcowej 3b. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł89,10 m² 10 089,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

oś. Bażantów | 4 pokoje | 89 m | ostatnie piętro Cena: 899 000 zł | Miejsce parkingowe naziemne: +20 000 zł | Powierzchnia: 89,10 m | Pokoje: 4 (możliwość 3) | Piętro: 3 / 3 | Rok budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58,10 m² 51,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Katowice józefowiec świetna lokalizacja poszukiwani wyjątkowi najemcy na długo na wynajem od połowy marca - katowice józefowiec 4 pokoje | I piętro | 7 min do scc Do wynajęcia czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

379 500 zł49 m² 7 744,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bez prowizji! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem w Bogucicach(za płotem Pierwsza Dzielnica) przy ulicy Ścigały. Szukasz nieruchomości do własnej aranżacji? To mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł36 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiamy nasz nowy projekt B23 w sercu dzielnicy Murcki w Katowicach. Mała kamienica składająca się z 4 mieszkań oraz lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł155 m² 896,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio- poddasze z potencjałem inwestycyjnym 11,79% roi Sprzedam poddasze w 1 piętrowej kamienicy (a więc poddasze to poziom 1 piętra).

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ogłoszenie prywatne Lokalizacja: adres: katowice Zawodzie ul. Niedurnego Piętro: 1 Powierzchnia: 43,7 m2 Uniwersytet ekonomiczny: 600m Dworzec pkp Katowice.