dowolna

Mieszkania Katowice – oferty mieszkań na Śląsku

1 897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 897 ogłoszeń

3 225 zł60,76 m² 53,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Brzozowa 13a. Kameralny kompleks mieszkalny z trzydziestoma lokalami przeznaczonymi na wynajem oraz dedykowanymi im miejscami parkingowymi, znajdujący się zaledwie kilometr od Hali.

Szczegóły ogłoszenia

3 075 zł57,80 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

2 925 zł54,73 m² 53,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

3 105 zł58,39 m² 53,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

o nowych ogłoszeniach

3 505 zł66,43 m² 52,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

3 395 zł64,27 m² 52,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

3 095 zł58,11 m² 53,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

3 095 zł58,23 m² 53,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

4 205 zł80,31 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 517 zł47 m² 10 542,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na pierwszym piętrze budynku: m 1.1 47,35 m - 495.517,00 zł PROMOCJA ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 311 zł64 m² 10 864,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku: m 1.9 - 63,79 m - 695.311,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 281 zł85 m² 9 403,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na drugim piętrze budynku: m 2.7 - 84,58 m - 799.281 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowy apartament w doskonałej lokalizacji 5 min. od ścisłego centrum Katowic. Tylko 900 metrów od Spodka i 15-minutowy spacer do kluczowych atrakcji Katowic. W okolicy: spodek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

2 180 zł51 m² 42,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku z windą, w świetnej lokalizacji na Osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej. Lokalizacja bloku pozwala cieszyć się dostępem do zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

457 202 zł41 m² 11 154 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

599 000 zł54 m² 11 037,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m , zlokalizowany w sercu zielonej dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

1 800 zł26 m² 69,47 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton obowiązuje umowa najmu okazjonalnego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany w śródmieściu Katowic, przy ulicy Zabrskiej 15 w nowo powstałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

549 888 zł52 m² 10 619,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Filaka

Kostuchna,Katowice

189 000 zł32 m² 5 820,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice, ul. Filaka 10 - mieszkanie do generalnego remontu | 3/4 piętro | piwnica | kw Jeśli szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz ta nieruchomość przy ul. Filaka 10 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Nikiszowiec,Katowice

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo Oferuję do wynajęcia apartament w zabytkowej dzielnicy - Nikiszowiec. Mieści się na parterze w 3-piętrowym budynku. Ma powierzchnię 60m2 i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Józefowiec,Katowice

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie katowice ul. Ściegiennego 43C! W trakcie generalnego remontu, który możemy wykonać zgodnie Z państwa założeniami! mieszkanie: - 2 niezależne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

349 000 zł58 m² 6 051,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mieszkanie w idealnej lokalizacji.Przystanek tramwajowy tuż obok a autobusowy w pobliżu. Około 5 minut do autostrady A4 oraz dtś. W niedalekiej odległości Staw Maroko oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

910 000 zł75 m² 12 133,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! 3-pokojowy apartament z 55-metrowym tarasem na dachu. Największy atut? Spektakularny taras, który rzadko pojawia się na rynku. Jeśli szukasz mieszkania z przestrzenią do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Józefowiec,Katowice

299 000 zł36 m² 8 382,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna opcja na pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie było do tej pory sukcesywnie wynajmowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 130 zł24 m² 47,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Lisa 14 A w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 24 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- w pobliżu restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

436 012 zł39 m² 11 114,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Zawodzie,Katowice

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 40m2 usytuowane na poddaszu w 2 piętrowej kamienicy w dzielnicy Zawodzie. Składa się z 3 niezależnych pokoi, centralnie zlokalizowanej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochojec,Katowice

579 000 zł50 m² 11 671 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Proponuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Katowicach Ochojcu, na atrakcyjnym osiedlu przy ulicy Bażantów 49. Mieszkanie o powierzchni 49,61 m2,usytuowane jest na na 2 piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

499 550 zł38 m² 13 257,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

569 539 zł52 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radockiego

Piotrowice,Katowice

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania położonego w niskim bloku z lat 90-tych na osiedlu Radockiego w Katowicach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Bogucice,Katowice

350 000 zł58 m² 6 050,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Buguckiego oraz 15 min pieszo od Spodka! To przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,85 m czeka na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

900 zł23 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z balkonem i komórką przy ul. 11 Listopada 9 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 23 m . Piętro 1 z 4. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wilimowskiego

Środmieście,Katowice

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Wilimowskiego 5 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 24 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

569 000 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej 8a w Katowicach. Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochojec,Katowice

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponuję na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu w Katowicach, dzielnica Ochojec, przy ul.Bażantów 49 Nieruchomość o powierzchni 55m2, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Janów,Katowice

239 000 zł47 m² 5 085,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,1 m, położone na parterze w niskim bloku w zielonej dzielnicy Katowic Janów. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

455 915 zł40 m² 11 484 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia