dowolna

Mieszkania Katowice – oferty mieszkań na Śląsku

1 897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 897 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielonogórska

Ligota,Katowice

469 000 zł48 m² 9 807,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 47,82 m - Katowice Ligota ul. Zielonogórska 6 do 20.06.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU, KTÓRY MOŻEMY WYKONAĆ ZGODNIE Z PAŃSTWA ZAŁOŻENIAMI! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

459 610 zł59 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m na 4 piętrze z widokiem na Park Śląski - bardzo dobra propozycja dla rodziny lub inwestora szukającego lokaty kapitału. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażantów

Odrodzenia,Katowice

487 000 zł41 m² 11 907,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Informacje o mieszkaniu: - zachodnia ekspozycja z widokiem na pięknie kwitnące i zielone ogródki działkowe - mieszkanie do zamieszkania od razu, gotowe - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

520 643 zł50 m² 10 440 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedwiośnie

Zawodzie,Katowice

279 000 zł34 m² 8 310,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie znajdujące się w Katowicach, na Zawodziu przy ulicy Przedwiośnie. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze 3 piętrowego budynku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Środmieście,Katowice

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą mieszkania typu studio położonego w okolicach ścisłego centrum Katowic przy ul. Fliegera. Wnętrze odświeżone, wygodne, przestronne! Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lwowska

Janów-Nikiszowiec,Katowice

780 zł17 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio przy ul. Lwowskiej 15 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: okolica spokojna, sprzyjająca wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Francuska

Muchowiec,Katowice

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 110 m dla osób, które cenią wysoką jakość życia, przestrzeń oraz prestiżową lokalizację w otoczeniu zieleni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leopolda

Katowice,śląskie

531 000 zł49 m² 10 836,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w otoczeniu zieleni. Unikatowa i nowatorska propozycja wśród katowickich inwestycji mieszkaniowych, oferująca znacznie więcej niż komfortowe apartamenty. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

440 680 zł40 m² 11 114,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Katowice,śląskie

472 000 zł31 m² 15 225,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Miejski komfort w zielonym wydaniu. Apartamenty nieopodal Parku. Prezentowana oferta obejmuje apartamenty cechujące się przemyślaną architekturą. Jest to nowoczesne osiedle, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligocka

Ligota,Katowice

335 000 zł35 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Katowice ligocka 70a, mieszkanie po generalnym remoncie W jego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym - wyposażonym w nowoczesny sprzęt agd (lodówka, płyta beko), osobna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

439 000 zł55 m² 7 952,90 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieskanie położone w Katowicach dzielnica Tysiąclecia dolne Mieszkanie ustawne rozkładowe o pow. 55,2 m2. Mieszkanie nadające sie do zamieszkania. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

522 584 zł51 m² 10 200,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najem w formie najmu okazjonalnego! Na wynajem 3-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione w świetnej lokalizacji w Katowicach dzielnica Brynów przy ulicy Ceglanej 57. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Giszowiec,Katowice

355 000 zł45 m² 7 965 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania zlokalizowane: katowice Giszowiec, ul. Wojciecha 19 opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąb,Katowice

299 000 zł47 m² 6 321,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią do generalnego remontu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 47,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Środmieście,Katowice

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze przy ul. Barbary w Śródmieściu Katowic. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

699 608 zł67 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Zarębskiego

Załęże,Katowice

1 080 zł17 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Zarębskiego 7 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

476 560 zł41 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego mieszkania blisko serca Katowic, które łączy nowoczesną architekturę z dostępem do pełnej miejskiej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

458 535 zł40 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meteorologów

Brynów,Katowice

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 40 m . Swiezo po remoncie z dobrze wyposażoną kuchnią i ogrodkiem. Bezposrednio od wlasciciela Lokalizacja Osiedle Ceglana Park -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Środmieście,Katowice

662 000 zł54 m² 12 196 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym tarasem 44 m | idealne do życia i inwestycji | 54,28 m | 3 pokoje | 1 piętro | Katowice, ul. Przemysłowa Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

434 390 zł36 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowej inwestycji. Sterowanie mieszkaniem za pomocą smartfona lub tabletu. Zastosowanie nowoczesnych filtrów, pozwoli każdemu oddychać czystym powietrzem we własnym mieszkaniu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

571 344 zł54 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

699 502 zł67 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

616 200 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

423 702 zł38 m² 11 244,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

519 558 zł50 m² 10 418,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

581 430 zł55 m² 10 516 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

516 042 zł47 m² 11 073,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słoneczna

Dąb,Katowice

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w Katowicach przy ulicy Słonecznej. Nieruchomość znajduje się na parterze w 6-piętrowym budynku z 2020 roku z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gallusa

Brynów,Katowice

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż 2 pokojowe, 37 mkw. UL Gallusa 18/46 do generalnego remontu, który możemy wykonać dla kupującego "pod klucz" mieszkanie: - 2 pokoje - Kuchnia - Łazienka - Balkon - Ogrzewanie miejskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

380 562 zł37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do odbioru, stan deweloperski. Kawalerka usytuowana na parterze, kuchnia z pokojem dziennym, sypialnia, łazienka. Okna od strony wschodniej, taras o pow. 4,5m2 ogórdek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

444 947 zł40 m² 10 989,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Bogucice,Katowice

399 000 zł47 m² 8 553,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko U nas! zapraszam inne agencje do współpracy! Oferta dotyczy sprzedaży, dwupokojowego mieszkania, położonego w Katowicach - Bogucicach, przy ul. Wróblewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakowska

Szopienice-Burowiec,Katowice

1 230 zł35 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę przestronną kawalerkę w kamienicy na ul. Krakowskiej w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brynowska

Brynów,Katowice

1 700 zł63 m² 26,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Brynowskiej w Katowicach, dzielnica Brynów. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w wysokim budynku z 2 windami. Przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Dąb,Katowice

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Słoneczne 2 pokoje z widokiem na centrum - przy Silesia City Center Szukasz mieszkania, które łączy bliskość miejskiego życia z dostępem do terenów zielonych? Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

455 240 zł41 m² 11 114,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026