Apartament, ul. Owocowa

Owocowa, Wełnowiec, Katowice, śląskie

  • 480 463 zł
  • 40,46 m²
  • 11 875 zł/m²

Zdjęcie

Damian Siwiec

Skontaktuj się

Apartament, ul. Owocowa

Owocowa, Wełnowiec, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

480 463 zł

40,46 m²

11 875 zł/m²

Apartament, ul. Owocowa

Zaktualizowane: 16 maja 2026

480 463 zł 40,46 m² 11 875 zł/m²

Piętro:
parter/9
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/9

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 480 463 zł (11 875 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Katowicach)
  • Dostępne: grudzień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 40,46 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/9, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
  • Czynsz: 160 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowy Wełnowiec, czyli nowa dzielnica Katowic. Powstanie w 10 lat, za 3 miliardy złotych.

W północnej części Katowic, na poprzemysłowych terenach, wybudowana zostanie przy pomocy Miasta Katowic ekologiczna dzielnica Nowy Wełnowiec.
Powstaną mieszkania, biura, sklepy, place zabaw. Dziś szacuje się, że ta inwestycja kosztować będzię Miasto 3 miliardy złotych. Do tego wiele miliardów inwestycji prywatnych i deweloperskich. (...)

Agent

Damian Siwiec

502 818...

502 818 756

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Damian Siwiec

502 818...

502 818 756

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.