Apartament
Orkana, Ligota, Katowice, śląskie
- 824 000 zł
- 75 m²
- 10 986,67 zł/m²
Mateusz Rogoń
Skontaktuj się
Apartament
Orkana, Ligota, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
10 kwietnia 2026
Apartament
Zaktualizowane: 10 kwietnia 2026
824 000 zł 75 m² 10 986,67 zł/m²
parter/4
3
2010
w garażu podziemnym
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2010Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 824 000 zł (10 986,67 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 75 m² (75,45 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2010
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek
- Czynsz: 800 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie, bez okna
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: AKRO ESTATE, zaktualizowane: 10.04.2026
- numer ogłoszenia: 539665
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Orkana, Ligota, Katowice, śląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las, łąka
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw