Apartament, ul. Sokolska

Sokolska, Katowice, śląskie

  • 598 900 zł
  • 51,03 m²
  • 11 736,23 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Wojtas

Skontaktuj się

Apartament, ul. Sokolska

Sokolska, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

598 900 zł

51,03 m²

11 736,23 zł/m²

Apartament, ul. Sokolska

Zaktualizowane: 18 maja 2026

598 900 zł 51,03 m² 11 736,23 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/28
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/28

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 598 900 zł (11 736,23 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Katowicach)
  • Dostępne: listopad 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 51,03 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/28, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (16 m²)
  • Czynsz: 300 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: siła
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 11762090

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w prestiżowym kompleksie mieszkalnym z pełną infrastrukturą sprzyjającą mieszkańcom, w centrum miasta.
Mieszkanie BEZ PROWIZJI, nie płacisz ukrytych kosztów.

Przemyślany układ - więcej możliwości
Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia:
przestronnym pokój z aneksem kuchennym
dwie niezależne sypialnie - idealne dla rodziny bądź sypialnia + gabinet
(...)

Agent

Natalia Wojtas

664 165...

664 165 383

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości