dowolna

Mieszkania na sprzedaż Katowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 482 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

440 000 zł53,43 m² 8 235,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy Wojciecha 11, od właściciela, gotowe do zamieszkania! Dzień dobry, oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na zielonym Giszowcu (na youtube posiadam wideo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 062 zł47,27 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w budynku B na Osiedlu Zielony Nikiszowiec w Katowicach. O inwestycji Osiedle Zielony Nikiszowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w budynku A na Osiedlu Zielony Nikiszowiec w Katowicach. O inwestycji Osiedle Zielony Nikiszowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 289 zł50,41 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, zlokalizowane w budynku A na Osiedlu Zielony Nikiszowiec w Katowicach. O inwestycji Osiedle Zielony Nikiszowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

910 000 zł75 m² 12 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowy apartament z 55-metrowym tarasem na dachu. Największy atut? Spektakularny taras, który rzadko pojawia się na rynku. Jeśli szukasz mieszkania z przestrzenią do życia i relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Uprzejmie proszę o kontakt osoby wyłącznie zainteresowanwe zakupem. Nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami ani biurami nieruchomości. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł93 m² 14 892,47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy gotowy Apartament 93m2 | 4 pokoje | 2 łazienki | taras | wysoki standard | Katowice Brynów Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 93m2 z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

999 999 zł72 m² 13 888,88 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie idealne dla dużej rodziny lub jako inwestycja na wynajem pokoi. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

429 195 zł46,15 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

620 100 zł63,60 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, tarasem i ogródkiem, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

588 300 zł63,60 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł51,28 m² 9 496,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Katowic Dąbrówka Mała, ul. Grzegorzka 14D.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł44,97 m² 7 115,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Podstawowe informacje Powierzchnia: 44,97 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: i Rodzaj budynku: kamienica Ogrzewanie: c.o. miejskie Stan: bardzo dobry do wprowadzenia Układ mieszkania pokój dzienny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł49,80 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Katowice ul. Józefowska. Przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 49,8m2 z balkonem zlokalizowane na V piętrze w dziesięciopiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

369 500 zł50 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bez prowizji! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 50 m z balkonem. Znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ulicy Ścigały 33. Mieszkanie ma trzy pokoje i dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w ustawnym mieszkaniu w ocieplonym bloku z pięknym widokiem na Beskidy! mieszkanie ma powierzchnię 48m2 składa się z przestronnego salonu, osobnej widnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł139,50 m² 7 863,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 139,5 m przy ul. Lompy 2 w centrum Katowic, w kamienicy z wyremontowaną klatką schodową. Lokal wyróżnia się dużymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary 19

Środmieście Katowice

736 800 zł61,40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Barbary 19

Środmieście Katowice

835 620 zł73,30 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary 19

Środmieście Katowice

598 125 zł47,85 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł87,74 m² 9 801,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 87.74 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 40.12 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaworowa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

380 000 zł44,53 m² 8 533,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

(Ogłoszenie pochodzi bezpośrednio od właściciela - nie interesuje nas współpraca Z agencjami nieruchomości) - aktualizacja ogłoszenia, stan na 25.04.2026 - odświeżona kuchnia - wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

799 188 zł73,32 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,90 m² 8 747,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w niskim bloku przy ulicy Francuskiej. Budynek po remoncie elewacji i balkonów. Doskonała propozycja dla osób chcących zamieszkać w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł102,40 m² 12 597,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament w prestiżowej dzielnicy. Na sprzedaż komfortowy klasy premium, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 102,47 m2 gotowy do zamieszkania. Usytuowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł51,16 m² 6 841,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie świeżo po remoncie w Katowicach ul. Pogodna, w pobliżu trasy S86 - Powierzchnia: 51,16 m (piwnica 5,72 m ) - Lokalizacja: katowice, ul. Pogodna spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

699 500 zł60,87 m² 11 491,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Katowic Panewnikach. Gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , zlokalizowanego przy ul. Zabrskiej 15 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,25 m² 6 611,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,25 m , zlokalizowane na parterze zadbanego, trzypiętrowego bloku w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

589 427 zł59,43 m² 9 918 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc I prowizji! Zakończenie budowy: IV kwartał 2026 r. Inwestycja powstanie na zielonych Wzgórzach Chorzowskich w pobliżu al. Wojciecha Korfantego. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

422 884 zł37,18 m² 11 373,96 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

535 325 zł46,55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji! W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-14

827 022 zł84,39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! klucze gotowe do odbioru! W naszej ofercie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49,30 m² 7 606,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Katowice, ul. Morawa 119f 49,30 m świetna lokalizacja blisko natury! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,30.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60,10 m² 7 653,91 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Katowice, os. Tysiąclecia (dolne), ul. Piastów. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44,57 m² 7 965 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania zlokalizowane: katowice Giszowiec, ul. Wojciecha 19 opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł40,90 m² 11 907,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Informacje o mieszkaniu: - zachodnia ekspozycja z widokiem na pięknie kwitnące i zielone ogródki działkowe - mieszkanie do zamieszkania od razu, gotowe - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 897 000 zł216 m² 8 782,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1923

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Katowic 216 m w modernistycznej kamienicy przy ul Rybnickiej 7 - unikatowa lokalizacja. Na sprzedaż przestronne mieszkanie/lokal o powierzchni 216 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł51,67 m² 6 771,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja, świeżo po remoncie! Mieszkanie o pow. 51,67 m2 położone na 1 piętrze w pięknej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł42,76 m² 8 182,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja, świeżo po remoncie! Mieszkanie o pow. 42,76 m2 położone na 1 piętrze w pięknej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

516 247 zł50 m² 10 324,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

650 454 zł63,77 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 892 zł81,46 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji! W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

845 832 zł81,33 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

544 104 zł50,38 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3