Mieszkanie, ul. Zamkowa

Zamkowa, Nikiszowiec, Katowice, śląskie

  • 1 500 zł
  • 38,32 m²
  • 39,14 zł/m²

Zdjęcie

Kacper Syguła

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zamkowa

Zamkowa, Nikiszowiec, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 500 zł

38,32 m²

39,14 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zamkowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 500 zł 38,32 m² 39,14 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 500 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 38,32 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Opłaty uzupełniające: 940 zł
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: CARBON ESTATE, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 819541

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² przy ul. Zamkowej w Katowicach. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku, jest po odświeżeniu, umeblowany i wyposażony w sprzęty AGD: pralkę, lodówkę, piekarnik oraz telewizor. W mieszkaniu są także rolety w oknach, a w budynku dostępny jest internet światłowodowy.

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz osobnej kuchni. Budynek jest w trakcie termomodernizacji, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania. (...)

Agent

Kacper Syguła

664 723...

664 723 764

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kacper Syguła