Apartament, ul. Bytkowska
Bytkowska, Katowice, śląskie
- 436 000 zł
- 40 m²
- 10 900 zł/m²
Rafał Klimek
Skontaktuj się
Apartament, ul. Bytkowska
Bytkowska, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Apartament, ul. Bytkowska
Zaktualizowane: 12 maja 2026
436 000 zł 40 m² 10 900 zł/m²
1/4
2
2024
garaż
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 436 000 zł (10 900 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Katowicach)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 40 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 500 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: NestHill Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 5/19139/OMS
Opis nieruchomości
Zamieszkaj tak, jak zawsze marzyłeś! Oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim z ogromnym potencjałem aranżacyjnym a jeśli chcesz, zrealizujemy dla Ciebie kompleksowy remont pod klucz we współpracy z doświadczonymi architektami.
Nie płać PCC, Nie płać PROWIZJI i zaaranżuj wnętrze dokładnie tak, jak chcesz!
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,65 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w Katowicach. (...)
571 701...
571 701 157