Apartament Katowice

Nikiszowiec, Katowice, śląskie

  • 689 000 zł
  • 77 m²
  • 8 948,05 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Maste...

Skontaktuj się

Apartament Katowice

Nikiszowiec, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

689 000 zł

77 m²

8 948,05 zł/m²

Apartament Katowice

Zaktualizowane: 15 maja 2026

689 000 zł 77 m² 8 948,05 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
parter
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 77 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, własne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Tylko w naszym biurze! NOTUS!

Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec .To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum miasta.

Powierzchnia: 77 m² | II piętro | balkon I 4 pokoje

Mieszkanie składa się z:
Salon z aneksem: 24.06 m2
Pokój: 9.70 m2
Pokój: 12.95 m2
Pokój: 9.39 m2
Łazienka: 4.41 m2
Przedpokój: 15. (...)

Agent

Małgorzata Masternak

667 965...

667 965 231

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Masternak

667 965...

667 965 231

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl