Apartament Katowice

Ligota, Katowice, śląskie

  • 667 950 zł
  • 61 m²
  • 10 950 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Węcel

Skontaktuj się

Apartament Katowice

Ligota, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

667 950 zł

61 m²

10 950 zł/m²

Apartament Katowice

Zaktualizowane: 13 maja 2026

667 950 zł 61 m² 10 950 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 667 950 zł (10 950 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Katowicach)
  • Dostępne: wrzesień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 61 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, ogródek
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe, miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: POWER HOLDING Sp. z o.o., zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 27978/7649/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz domu, ale chcesz zostać w mieście? To mieszkanie to jedyna taka konfiguracja w Ligocie. 61 mkw inteligentnie zaprojektowanej przestrzeni z gigantycznym, słonecznym ogrodem (81,4 mkw), który optycznie podwaja Twój salon.

Najważniejsze parametry:
- Powierzchnia: 61,0 mkw

- Ogród + Taras: 81,4 mkw (Ekspozycja: Południe i Zachód słońce do samego wieczora)

- Układ: Salon z aneksem, 3 ustawne sypialnie, 2 pełne łazienki

- (...)

Agent

Joanna Węcel

575 006...

575 006 437

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość