Apartament Katowice
Bogucice, Katowice, śląskie
- 759 812 zł
- 67,24 m²
- 11 300 zł/m²
Aleksandra Wójto...
Skontaktuj się
Apartament Katowice
Bogucice, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Apartament Katowice
Zaktualizowane: 11 maja 2026
759 812 zł 67,24 m² 11 300 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
3/15
4
2026
tak
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
3/15Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 759 812 zł (11 300 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Katowicach)
- Charakterystyka mieszkania: 67,24 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/15
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: S&S Property, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 21/17825/OMS
Lokalizacja
- Adres: Bogucice, Katowice, śląskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, basen, tenis, szpital, centrum handlowe, bank, park
Opis nieruchomości
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,15 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku.
Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób pracujących zdalnie.
Przemyślany układ pomieszczeń obejmuje przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni blisko 29 m², trzy ustawne pokoje, dwie łazienki oraz komfortowy przedpokój. Dużym atutem mieszkania jest balkon o powierzchni 8. (...)
693 151...
693 151 169