Apartament, ul. Owocowa
Owocowa, Wełnowiec, Katowice, śląskie
- 595 778 zł
- 59,43 m²
- 10 024,87 zł/m²
Damian Siwiec
Skontaktuj się
Apartament, ul. Owocowa
Owocowa, Wełnowiec, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Apartament, ul. Owocowa
Zaktualizowane: 16 maja 2026
595 778 zł 59,43 m² 10 024,87 zł/m²
2/9
4
2026
w garażu podziemnym
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
2/9Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 595 778 zł (10 024,87 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Katowicach)
- Dostępne: grudzień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 59,43 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 2/9, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 210 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
- Źródło: biuro nieruchomości: Mobilny Doradca Klienta Murapol, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: 5253
Kupujący nie płaci prowizji
Opis nieruchomości
Nowy Wełnowiec, czyli nowa dzielnica Katowic. Powstanie w 10 lat, za 3 miliardy złotych.
W północnej części Katowic, na poprzemysłowych terenach, wybudowana zostanie przy pomocy Miasta Katowic ekologiczna dzielnica Nowy Wełnowiec.
Powstaną mieszkania, biura, sklepy, place zabaw. Dziś szacuje się, że ta inwestycja kosztować będzię Miasto 3 miliardy złotych. Do tego wiele miliardów inwestycji prywatnych i deweloperskich. (...)
502 818...
502 818 756