Apartament, ul. Katowicka
Katowicka, Bogucice, Katowice, śląskie
- 726 192 zł
- 67,24 m²
- 10 800 zł/m²
Dominika Podemsk...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Katowicka
Katowicka, Bogucice, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Apartament, ul. Katowicka
Zaktualizowane: 22 maja 2026
726 192 zł 67,24 m² 10 800 zł/m²
3/3
4
2026
garaż wolnostojący
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 726 192 zł (10 800 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Katowicach)
- Dostępne: listopad 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 67,24 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 350 zł
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 245034
Opis nieruchomości
Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku PCC 2%.
pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms
mieszkanie w stanie deweloperskim. Jeśli interesuje Cię inny metraż (od 33-80m2) zadzwoń!
Zdjęcie to wizualizacja - realizację zapewniają współpracujące z nami firmy remontowe.
Termin oddania: IV kwartał 2026
strona świata: północny-zachód
Metraż-67,24
(...)