Apartament, ul. Wróbli
Wróbli, Ptasie, Katowice, śląskie
- 1 200 zł
- 85 m²
- 14,12 zł/m²
Marcin Mandys
Skontaktuj się
Apartament, ul. Wróbli
Wróbli, Ptasie, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Apartament, ul. Wróbli
Zaktualizowane: 16 maja 2026
1 200 zł 85 m² 14,12 zł/m²
2/4
3
tak
wysoki standard
4 500 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
4 500 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 200 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 85 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2005
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, środkowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: 1 200 zł, kaucja: 4 500 zł / 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: wanna, wanna z hydromasażem
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Gemini, zaktualizowane: 16.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wróbli, Ptasie, Katowice, śląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, las
- cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 85m2, zlokalizowany w Katowicach na Osiedlu Ptasim przy ul. Wróbli. Usytuowany jest na drugim piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego apartamentowca. Lokal składa się z dużego salonu, sypialni, małego pokoju, gabinetu, kuchni otwartej na salon, łazienki z WC, przedpokoju oraz tarasu. Apartament jest komfortowo wyposażony. (...)