dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice Paderewskiego-Muchowiec

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 000 zł10 m²

 

Piętro:1/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Pokój do wynajęcia Katowice, ul. Sowińskiego komfort, świetna lokalizacja! Do wynajęcia od zaraz komfortowy, niezależny pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na Osiedlu Paderewskiego w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Damrota 26

Paderewskiego Katowice

2 794 000 zł223,24 m² 12 515,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

5-pokojowy apartament typu Home & Office, z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami, wc, pralnią i tarasem, znajdujący się na 2. piętrze apartamentowca Damrota Garden w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Damrota 26

Paderewskiego Katowice

2 692 000 zł186,92 m² 14 401,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowy apartament typu penthouse, z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami, wc i loggią, znajdujący się na 9. piętrze apartamentowca Damrota Garden w Katowicach. O inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Damrota 26

Paderewskiego Katowice

1 380 000 zł83,55 m² 16 517,06 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowy apartament, z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami i ogrodem, znajdujący się na 4. piętrze apartamentowca Damrota Garden w Katowicach. O inwestycji Damrota Garden to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem, zlokalizowanie na osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł64,15 m² 12 782,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Twoje miejsce pomiędzy naturą a miastem 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach, osiedle Twoja Dolina Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń Doliny Trzech Stawów, zapach świeżej kawy na.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 zł51 m² 42,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku z windą, w świetnej lokalizacji na Osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej. Lokalizacja bloku pozwala cieszyć się dostępem do zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł31 m² 14 838,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Katowice, ul. Meteorologów develia ceglana park wyjątkowa, jasna kawalerka Z balkonem oraz Z nowocześnie zaprojektowaną częścią sypialnianą, mieszkanie posiada 31 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego 23

Paderewskiego-Muchowiec Katowice

680 339 zł52,76 m² 12 894,98 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie numer 3.A15 położone na 3. piętrze w inwestycji Panorama 3 Stawy. To wyjątkowy lokal o powierzchni 52,76 m kw. Cechą inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego 23

Paderewskiego-Muchowiec Katowice

724 941 zł55,08 m² 13 161,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie numer 6.B63 położone na 6. piętrze w inwestycji Panorama 3 Stawy. To wyjątkowy lokal o powierzchni 55,08 m kw. Cechą inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego 23

Paderewskiego-Muchowiec Katowice

908 547 zł69,27 m² 13 116,02 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe mieszkanie numer 5.A25 położone na 5. piętrze w inwestycji Panorama 3 Stawy. To wyjątkowy lokal o powierzchni 69,27 m kw. Cechą inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł88,71 m² 13 414,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - francuska park ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - duży przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji I podatku pcc Świetne mieszkanie dla osób młodych, jako pierwsze mieszkanie. Idealnie nada się również jako stabilna inwestycja na wynajem! Oferujemy Państwu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50,80 m² 11 220,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania gotowego do wprowadzenia się znajdującego się na jednym z najbardziej znanych i lubianych osiedli Katowic- os. Francuska Park.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł47,04 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajęcia nowego bardzo ładnego apartamentu w kompleksie Francuska Park przy ul Szybowcowej 3b. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w tym duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na wynajem zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł67,20 m² 9 806,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,20 m , położone na 10 (ostatnim) piętrze ocieplonego i zadbanego budynku z wyremontowaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 902 zł66,85 m² 17 649,99 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży mieszkania z inwestycji w sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów i osiedla Paderewskiego. Na stronach przykładowe oferty najlepiej więc zadzwoń, napisz i dowiedz się.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł40,86 m² 12 848,75 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inspire | dolina 3 stawów | I etap, budynek D | 2 pokoje, parter, ogródek Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na parterze z ogródkiem(77m2) z widokiem na ścieżkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł163 m² 8 711,66 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w unikalnym apartamencie z pięknym tarasem i spektakularnym widokiem na Katowice. Do sprzedania nowy luksusowy penthouse o powierzchni 97 m + taras 66 m posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł45 m² 12 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa I prestiżowa inwestycja W dolinie trzech stawów apartamenty inspire Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w Dolinie Trzech Stawów przy ulicy Sikorskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

43 zł/m²60 m² 2 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! zapytaj O dostępność! Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Katowicach os. Paderewskiego, przy ul. Granicznej. Budynek monitorowany z recepcją i ochroną, po.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 436 zł88,41 m² 17 649,99 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Katowice, ul. Meteorologów 19 develia ceglana park - nowe budynki Z 2025 R. Wyjątkowa, jasna kawalerka Z balkonem oraz Z nowocześnie zaprojektowaną częścią sypialnianą, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice os. Paderewskiego | ul. Sowińskiego 2 niezależne pokoje | klimatyzacja | piękny widok z 10. piętra Z przyjemnością prezentujemy komfortowe mieszkanie na wynajem, położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł41 m² 63,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w nowym budynku z dwoma osobnymi pokojami bezpośrednio przy osiedlu Paderewskiego. Najważniejsze informacje Mieszkanie o powierzchni 41 m2 Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne - mieszkanie Z nowoczesną aranżacją prawie W parku - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - Mamy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje na os. Paderewskiego, ul. Sowińskiego, gotowe do zamieszkania, świetna lokalizacja Na wynajem wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie położone na osiedlu Paderewskiego w Katowicach -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Katowice

Paderewskiego,Katowice

38 zł/m²26 m² 988 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy na pierwszym piętrze w zmodernizowanym biurowcu w Katowicach na Osiedlu Paderewskiego. Udogodnienia - lokal jest po kapitalnym remoncie - światłowód - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł110 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 110 m dla osób, które cenią wysoką jakość życia, przestrzeń oraz prestiżową lokalizację w otoczeniu zieleni. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł26,97 m² 73,79 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł44,75 m² 12 290,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Reprezentujemy stronę sprzedającą, więc nie pobieramy prowizji od transakcji kupna! Mieszkanie dostępne w ofercie prywatnej, nie dewelopera. - topowa lokalizacja, katowice dolina Trzech Stawów -.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł42,69 m² 38,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na warunkach najmu okazjonalnego niespełna 43 m.kw., urocze, widokowe, i bardzo atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe na osiedlu I.J. Paderewskiego. Mieszkanie w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł42,72 m² 8 403,56 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku w Katowicach na osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie wymaga generalnego remontu. Składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem kawalerka katowice Osiedle I. Paderewskiego ul. Floriana 14 Kawalerka znajduje się na parterze w kamienicy, do której wchodzimy współdzielonym korytarzem. Powierzchnia 35 m 2 została.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45,50 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w Katowicach - Os. Atal Francuska Park. Mieszkanie o pow. 45,5 m2 składa się z przedpokoju, pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, katowice, os. Paderewskiego, ul. Pułaskiego. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie, o pow. 32 mkw., na której znajduje przedpokój, łazienka z WC, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł26,97 m² 73,79 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł26,97 m² 19 614,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na sprzedaż zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł79,61 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 79,61 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²30 m² 1 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 253 835 zł81,95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Paderewskiego

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

49 000 zł156 m² 314,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w pobliżu centrum Katowic: - przy węźle komunikacyjnym, - graniczy z terenami zieleni i rekreacji, - zaledwie 1 km od lotniska. Na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego.