dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice Środmieście

495 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

495 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Środmieście,Katowice

489 189 zł39 m² 12 569,10 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

- bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych, - bez ukrytych kosztów. Poza tą lokalizacją posiadamy również inne atrakcyjne apartamenty i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

583 500 zł51 m² 11 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w Sercu Miasta. Brak podatku pcc. 0% prowizji. Przedstawiam projekt współczesnego budynku mieszkaniowego, który zabiera nas w podróż do czasów minionych, kiedy prawdziwy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Środmieście,Katowice

699 000 zł70 m² 10 048,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym budynku. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

449 000 zł38 m² 11 973,30 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

626 886 zł44 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:17/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Szukasz wymarzanego mieszkania. Wiem jak trudna decyzja jest przed Tobą! Finansowanie, wybór Dewelopera, mieszkania, formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielęckiego

Środmieście,Katowice

470 000 zł55 m² 8 491,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Woźniakowski Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić ogłoszenie sprzedaży wyjątkowego i przestronnego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Katowic, stolicy Górnego Śląska przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniwersytecka

Środmieście,Katowice

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice - ul. Uniwersytecka | Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Z przyjemnością prezentujemy jasne, klimatyczne i w pełni odnowione mieszkanie o powierzchni 46 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

749 000 zł76 m² 9 920,53 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

522 800 zł58 m² 8 998,28 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokoje w sercu Katowic - ul. Sokolska 16 58,01 m | balkon | po generalnym remoncie | miejsce parkingowe na dziedzińcu Lokalizacja Centrum Katowic - ul. Sokolska 16. Świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plebiscytowa

Środmieście,Katowice

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu Katowic przy ulicy Plebiscytowej. Mieszkanie - składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

583 462 zł51 m² 11 442,70 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dziękuję, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Specjalne rabaty dla moich klientów - Bez Prowizji i podatku pcc! Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Środmieście,Katowice

950 zł29 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesna kawalerka, w pełni umeblowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt agd, przyjazne dla zwierząt przy ulicy Matejki 6b Nieruchomość: powierzchnia 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniwersytecka

Środmieście,Katowice

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:12/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy jesteś gotowy, jako pierwszy po generalnym remoncie wynająć to piękne mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Katowice. Dwu pokojowe mieszkanie , pierwszy pokój z dwiema dużymi szafami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Śląska

Środmieście,Katowice

409 722 zł30 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania dla siebie jako studenta lub bezpiecznej inwestycji pod wynajem? To mieszkanie to propozycja, której nie możesz przeoczyć! Najważniejsze atuty mieszkania: funkcjonalny układ - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

955 471 zł56 m² 16 971,10 zł/m²

 

Piętro:24/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Środmieście,Katowice

650 000 zł104 m² 6 249,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 104 m , położone w samym sercu Katowic - przy ul. Warszawskiej. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

467 055 zł44 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:12/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kochanowskiego

Środmieście,Katowice

46,51 zł/m²86 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy z bezpośrednim wejściem od ulicy Kochanowskiego, znajdujący się na skrzyżowaniu Wojewódzkiej, kochanowskiego i Kościuszki. Lokal do odświeżenia. Rzut lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

466 332 zł37 m² 12 692,80 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, dziękuję, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. oraz podatku pcc. Najważniejsze atuty mieszkania: ponad 36 m - optymalny metraż: komfortowy układ dwóch pokoi - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

389 000 zł48 m² 8 189,47 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje niezwykłe, bardzo atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w samym sercu aglomeracji śląskiej. Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy ul. Strzelecka - Katowice Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w sercu Katowic przy ul. Strzeleckiej. Doskonałe położenie zapewnia wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Środmieście,Katowice

59,45 zł/m²635 m² 37 752 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Katowice - biurowiec znajduje się w pobliżu katowickiego Ronda, w odległości ok. 1km od ścisłego centrum miasta. W okolicy znajdują się biurowce klasy A takie jak Chorzowska 50,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozielska

Środmieście,Katowice

562 794 zł48 m² 11 720 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zdzwoń i umów się na prezentację, zapraszam do kontaktu również w weekend. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w Katowicach. To idealny wybór dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozielska

Środmieście,Katowice

862 901 zł63 m² 13 591,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,49 m , zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji na Kozielskiej w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mikołowska

Środmieście,Katowice

550 000 zł80 m² 6 854,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Śródmieście Katowic jest doskonałą lokalizacją dla tych, którzy chcą być w centrum wszystkiego. To tutaj bije serce miasta, pełne życia kulturalnego, edukacyjnego i biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Środmieście,Katowice

750 628 zł47 m² 16 097,50 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dzisiaj mam do zaoferowania bardzo atrakcyjne mieszkanie tuż przy centrum miasta, zaledwie kilka minut pieszo do Rynku, galerii Katowickiej i Dworca pkp. Bliskość uczelni wyższych (ue.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Środmieście,Katowice

6 200 000 zł4 600 m² 1 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:11 136 m²

Do sprzedaży hala magazynowo produkcyjna z budynkiem biurowym Nieruchomość dochodowa Łączna powierzchnia ok. 4600m2 Działka w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 11 136m2 Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariacka

Śródmieście,Katowice

685 000 zł101 m² 6 893,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Wyjątkowa oferta inwestycyjna w samym sercu Katowic idealna pod wynajem krótko i długoterminowy! Oferta dotyczy sprzedaży dwupaku inwestycyjnego dwóch niezależnych mieszkań. Prawdziwa perła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

753 500 zł75 m² 10 046,70 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Super okazja - 0% prowizji | Apartament z dużym tarasem 40 m2 w centrum Katowic | Promocja -130 000 zł Cena wyjściowa: 880 906 zł Cena promocyjna: 753 500 zł Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

499 900 zł44 m² 11 361,40 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Super okazja - 0% prowizji | Nowe mieszkanie w centrum Katowic | Promocja cenowa Cena wyjściowa: 516 077 zł Cena promocyjna: 499 900 zł Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szeligiewicza

Środmieście,Katowice

38,04 zł/m²92 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę lokal w kamienicy w centrum Katowic pod działalność gospodarczą (biura, kancelarie, gabinety). Lokal składa się z trzech.