dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Katowice - Oferty wynajmu budynków użytkowych

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

37 120 zł2 730 m² 13,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2.330 m2 z częścią biurowo - socjalną o powierzchni ok. 400, katowice blisko autostrady A4, woj. śląskie. Hala posiada 3 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Katowice

Katowice,śląskie

60 190 €13 000 m² 4,63 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz moduł magazynowo - produkcyjny w Katowicach o metrażu ok. 13 000 mkw. Jest również możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni w proponowanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 360 zł112 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia powierzchnia magazynowo-biurowa 112m 2 , składająca się z: -pomieszczenia magazynowego ok. 30m 2 , -pomieszczenia biurowo-magazynowo-handlowego ok. 80m 2 , -zabudowanej toalety. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: 1. Hala magazynowa O powierzchni 209m 2 -1 brama z poziomu 0, wymiary 3,8mX3,35m -posadzka niepylna, -doświetlenie światłem dziennym przez okna, -wysokość ok. 5-6m, -media:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 896 zł329,88 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Do cen podanych w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem hala o powierzchni 330 m2 znajdująca się w kompleksie biurowo- magazynowym w Katowicach Załężu,.

Szczegóły ogłoszenia

22 320 zł1 240 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

D o wynajęcia: hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 1242m 2 -1 brama z poziomu 0, -doświetlenie światłem dziennym - świetliki, -posadzka niepylna, -szerokość 28,91m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Katowice

Katowice,śląskie

7 770 €2 100 m² 3,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn w Katowicach. Dogodne usytuowanie magazynu przy jednej z ważniejszych dróg Śląska - drodze krajowej dk86 - czyni tę lokalizację niezwykle atrakcyjną dla.

Szczegóły ogłoszenia

7 335 zł489 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

D o wynajęcia: wydzielona powierzchnia magazynowa 489m 2 : -2 bramy z poziomu 0, -doświetlenie światłem dziennym przez okna, -posadzka betonowa, -wysokość 4,5-6m, -plac składowy dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

10 440 zł290 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Katowice, ligota - dobry dojazd do A4 Magazyn z rampą rozładunkową 290 m 2 na II piętrze. Czynsz najmu zawiera opłatę eksploatacyjną oraz media. Dwie windy: - max. obciążenie do 1 600 kg -.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji. Do wynajęcia budynek biurowo usługowy zlokalizowany przy ul. Siemianowickiej 5a w Katowicach, w dobrze skomunikowanej części miasta z szybkim dojazdem do centrum Katowic oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Dąb,Katowice

14 400 zł480 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Posiadamy do wynajęcia halę o powierzchnie około 480 m2, w tym trzy pomieszczenia socjalno - biurowe oraz wc razem ok. 100 m2. Powierzchnia magazynowa/produkcyjna wynosi około 373 m2 (15,25.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Koszutka,Katowice

22 280 zł1 238 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni łącznej ok. 1.240 m2 w Katowicach blisko centrum. Hala posiada część wyższą (środkową) o wysokości ok. 6,8 m oraz 2 nawy boczne.

Szczegóły ogłoszenia

34 500 zł2 500 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2.500 m2 lub większy w Katowicach blisko autostrady A4, woj. śląskie. Istnieje również możliwość wynajęcia większych magazynów (zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł382 m² 37,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferujemy do wynajęcia budynek dwupiętrowy z pełnym podpiwniczeniem idealnie nadający się na biura, usługi, handel. Dostępne miejsca parkingowe! Nieruchomość położona jest w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

14 606 zł480,16 m² 30,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno magazynowa 480 m - Katowice Al. Korfantego - dostępna od IV 2026 Szukasz funkcjonalnej hali w Katowicach z możliwością wjazdu tir, zapleczem biurowym i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

6 348 zł276 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn 276,36m 2 -jedna otwarta powierzchnia, -wymiary hali 14,7x18,8m, -dostęp z poziomu 0 - wspólna komunikacja, - wymiary bramy wjazdowej wewnętrznej: szer. 2,4m, wys. 2,25m,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Koszutka,Katowice

5 940 zł157 m² 37,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do wynajęcia wolnostojącą halę magazynową doskonale nadająca się np. na warsztat lub punkt usługowy z wydzielonymi pomieszczeniami biurowo-socjalnymi (rzut w zał.). Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Katowice

Katowice,śląskie

66 074 zł3 433 m² 19,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa w parku logistycznym klasy A w Katowicach. Hala o powierzchni 3433m2. Nieruchomość znajduje się w pobliżu skrzyżowania Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Dąb,Katowice

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie magazynowe od 200 m2 do 5.000 m2 i wysokości ok. 10 m . Hala posiada konstrukcję stalową, jest ocieplona, wjazd do hali możliwy przez bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł500 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Katowice - Szopienice. - hala magazynowa. - bramy rolowane/otwierane wjazdowe z osobnym wejściem ok 10 sztuk o wymiarach 3,5m x 3,5m - Posadzka nie pylna, sucha, równa. Dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

11 400 zł600 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wolne od 01 czerwiec 2026 Hala magazynowa do wynajęcia z rampą rozładunkową w Katowicach. - hala 462m2. - wjazd z poziomu rampy zadaszonej. - dwie duże bramy wjazdowa, rolowane 3x3m.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

25 000 zł900 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 900 m . Posiada wysokość 10 m oraz zabezpieczenia, takie jak rolety i alarm. W obiekcie są trzy biura ,hala ekspozycyjna około 150m,kuchnia ,dwie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 €1 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Lokalizacja: katowice, ul. Obroki Park Technologiczny / Wielofunkcyjne Centrum Usługowe Kleofas 1. Przedmiot oferty Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni w nowo powstającym, wielofunkcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Katowice

Katowice,śląskie

12 500 zł560 m² 22,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala z płyt dwuwarstwowych magazynowo produkcyjna o powierzchni 440m2 z dodatkową powierzchnią socjalno - biurową na hali 120m2 Łącznie 560m2 Stan techniczny dobry Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Katowice

Katowice,śląskie

27 324 zł1 188 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Wolne od 01.11.2025 r. Katowice. Hala magazynowa do wynajęcia. Specyfikacja techniczna: -pow. 1188m2( 19,8m x 60m) -bardzo dobry standard -wysokość użytkowa 6,80 m, do sufitu 7,90 m -dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

10 464 zł436 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu warsztat o powierzchni 436m2 Suwnica typu Demag (bez udt) Konstrukcja stalowa, docieplona wełną mineralną Wysokość hali 6,5m Rozładunek z poziomu 0 2 bramy (wys. 4,10m x 3,50m).

Szczegóły ogłoszenia

87 390 zł1 942 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Katowice - Brynów, cały biurowiec do wynajęcia. - wysoki standard. - teren ogrodzony, bezpieczny. - portiernia. - parking ogólnodostępny. - parking ogrodzony - ponad 30 samochodów. - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

3 570 zł139 m² 25,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajmu halę warsztatowo-produkcyjną murowaną ok 139 m kw, nieogrzewaną. Cena 3569 zł netto plus media. Opis nieruchomości: obiekt składa się z hali o powierzchni 139.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł3 000 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala magazynowa do wynajęcia w Katowicach. Specyfikacja: - ok 3000m2 - Bramy wjazdowe z poziomu rampy dla tir oraz poziom "0" - Plac manewrowy - Hala doświetlona świetlikami - Woda - Prąd Teren.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł350 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Katowice. Załęże. Hala magazynowa do wynajęcia 11m x 34m Rolowana brama wjazdowa wysoka 4m. Wysokość 8m. Bardzo dobra lokalizacja, blisko trasy A4 oraz dtś. Teren zamknięty. Monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł900 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 780m2 z powierzchnią socjalno biurową ok. 120m2 Łączna powierzchnia 900m2 Wysokość hali 8m Rozładunek z poziomu 0 2 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł160 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do Wynajęcia magazyn 160 m2 w Katowicach. Magazyn składa się z dwóch pomieszczeń: - pierwsze wymiary 25 m na 4 m, wysoki 2.5m posiada regały, - drugie pomieszczenie 8,2 m na 5,2.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Koszutka,Katowice

23 850 zł1 325 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Posiadamy do wynajęcia halę o powierzchni łącznej ok. 1.330 m2 w Katowicach. Hala składa się z 2 połączonych naw. W nawie głównej o powierzchni ok. 1.000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 335 zł500 m² 14,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

11 550 zł1 050 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa do wynajęcia w Katowicach. Specyfikacja: - ok 1050m2 - 1 brama wjazdowa z poziomu "0" - 1 brama z poziomu rampy Teren ogrodzony dozorowany. Dostęp dla tir. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

22 356 zł1 242 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Koszutka,Katowice

30 000 zł1 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Katowice

Katowice,śląskie

8 415 €2 475 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Moduły o różnej powierzchni magazynowej/produkcyjnej + biurowo-socjalnej w Katowicach! Nowa inwestycja magazynowo - produkcyjna zlokalizowana jest we wschodniej części Katowic, zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

29 600 zł740 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferujemy na wynajem powierzchnię produkcyjno-magazynową położoną w Katowicach w dzielnicy Załęże - lokalizacja zapewnia szybkie połączenie z autostradą A4 a także z dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Dąb,Katowice

14 800 zł740 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni łącznej ok. 740 m2 w Katowicach blisko centrum. Wewnątrz hali znajduje się część biurowo-socjalna o powierzchni ok. 70 m2. Budynek posiada 2.