dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Katowice - Oferty wynajmu budynków użytkowych

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

37 120 zł2 730 m² 13,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2.330 m2 z częścią biurowo - socjalną o powierzchni ok. 400, katowice blisko autostrady A4, woj. śląskie. Hala posiada 3 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Katowice

Katowice,śląskie

60 190 €13 000 m² 4,63 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz moduł magazynowo - produkcyjny w Katowicach o metrażu ok. 13 000 mkw. Jest również możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni w proponowanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

9 896 zł329,88 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Do cen podanych w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem hala o powierzchni 330 m2 znajdująca się w kompleksie biurowo- magazynowym w Katowicach Załężu,.

Szczegóły ogłoszenia

34 500 zł2 500 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2.500 m2 lub większy w Katowicach blisko autostrady A4, woj. śląskie. Istnieje również możliwość wynajęcia większych magazynów (zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Hala Katowice

Katowice,śląskie

66 074 zł3 433 m² 19,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa w parku logistycznym klasy A w Katowicach. Hala o powierzchni 3433m2. Nieruchomość znajduje się w pobliżu skrzyżowania Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

10 464 zł436 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu warsztat o powierzchni 436m2 Suwnica typu Demag (bez udt) Konstrukcja stalowa, docieplona wełną mineralną Wysokość hali 6,5m Rozładunek z poziomu 0 2 bramy (wys. 4,10m x 3,50m).

Szczegóły ogłoszenia

87 390 zł1 942 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Katowice - Brynów, cały biurowiec do wynajęcia. - wysoki standard. - teren ogrodzony, bezpieczny. - portiernia. - parking ogólnodostępny. - parking ogrodzony - ponad 30 samochodów. - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

3 570 zł139 m² 25,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajmu halę warsztatowo-produkcyjną murowaną ok 139 m kw, nieogrzewaną. Cena 3569 zł netto plus media. Opis nieruchomości: obiekt składa się z hali o powierzchni 139.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł3 000 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala magazynowa do wynajęcia w Katowicach. Specyfikacja: - ok 3000m2 - Bramy wjazdowe z poziomu rampy dla tir oraz poziom "0" - Plac manewrowy - Hala doświetlona świetlikami - Woda - Prąd Teren.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł350 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Katowice. Załęże. Hala magazynowa do wynajęcia 11m x 34m Rolowana brama wjazdowa wysoka 4m. Wysokość 8m. Bardzo dobra lokalizacja, blisko trasy A4 oraz dtś. Teren zamknięty. Monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

7 335 zł500 m² 14,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

D o wynajęcia: wydzielona powierzchnia magazynowa 489m 2 : -2 bramy z poziomu 0, -doświetlenie światłem dziennym przez okna, -posadzka betonowa, -wysokość 4,5-6m, -plac składowy dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Katowice

Katowice,śląskie

8 415 €2 475 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Moduły o różnej powierzchni magazynowej/produkcyjnej + biurowo-socjalnej w Katowicach! Nowa inwestycja magazynowo - produkcyjna zlokalizowana jest we wschodniej części Katowic, zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

29 600 zł740 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem powierzchnię produkcyjno-magazynową położoną w Katowicach w dzielnicy Załęże - lokalizacja zapewnia szybkie połączenie z autostradą A4 a także z dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Dąb,Katowice

14 800 zł740 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni łącznej ok. 740 m2 w Katowicach blisko centrum. Wewnątrz hali znajduje się część biurowo-socjalna o powierzchni ok. 70 m2. Budynek posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

97 440 zł2 320 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biurowiec trzykondygnacyjny kondygnacja powtarzalna ok. 800 m. Nowowczesność modernizacja biurowca o wysokim standardzie, z wymienionymi instalacjami, stolarką, elewacją, przebudowaną strefą.

Szczegóły ogłoszenia

35 404 zł1 242 m² 28,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia budynek przemysłowy o charakterze magazynowo - produkcyjnym Budynek z końca lat 90-tych XX wieku wykonany w konstrukcji szkieletowej jednokondygna-cyjny o układzie.

Szczegóły ogłoszenia

8 050 zł350 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Posiadamy do wynajęcia ogrzewaną halę o powierzchni ok. 350 m2 w Katowicach. Istnieje możliwość dodatkowego wynajęcia biur. Media: prąd, siła, woda, ogrzewanie, kanalizacja, internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Koszutka,Katowice

5 940 zł157 m² 37,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do wynajęcia wolnostojącą halę magazynową doskonale nadająca się np. na warsztat lub punkt usługowy z wydzielonymi pomieszczeniami biurowo-socjalnymi (rzut w zał.). Hala.

Szczegóły ogłoszenia

28 730 zł1 333 m² 21,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia budynek przemysłowy o charakterze magazynowo - produkcyjnym Budynek z lat 70-tych XX wieku wykonany w konstrukcji żelbetowej, omurowany ścianami z cegły pełnej. Pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Dąb,Katowice

7 500 zł500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Posiadamy do wynajęcia funkcjonalną halę o przeznaczeniu magazynowym, handlowym lub produkcyjnym, zlokalizowaną w Katowicach w niedużej odległości od centrum miasta, z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji. Do wynajęcia budynek biurowo usługowy zlokalizowany przy ul. Siemianowickiej 5a w Katowicach, w dobrze skomunikowanej części miasta z szybkim dojazdem do centrum Katowic oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

27 000 zł1 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjną o powierzchni ok. 1000 m2 w Katowicach województwo śląskie. Bezpośrednio od własciciela! bez prowizji! Istnieje również możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna 1000 m - Katowice, szopienice Oferujemy do wynajęcia halę magazynowo - produkcyjną o powierzchni 1000 m , zlokalizowaną w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł160 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa 180 m2 , budynek murowany ocieplony. Wymiary: - 20 metrów długości - 9 metrów szerokości - wysokość 4 metry - brama wjazdowa elektryczna 3x3 metry, biuro, toaleta, siła,.

Szczegóły ogłoszenia

142 700 zł5 708 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Katowice - Brynów. Hala magazynowa do wynajęcia. Specyfikacja: - posadzka niepylna. - regały wysokiego składowania (mogą być usunięte). - dostęp do hali z poziomu "0". - doki załadunkowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: moduł magazynowy o powierzchni 1000m 2 Specyfikacja techniczna: wysokość 10,5m, siatka słupów 12x22,6m, 2 doki , bramy z poziomu 0, nośność posadzki 7t/m 2 , odporność.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: 1. Hala magazynowa O powierzchni 209m 2 -1 brama z poziomu 0, wymiary 3,8mX3,35m -posadzka niepylna, -doświetlenie światłem dziennym przez okna, -wysokość ok. 5-6m, -media:.

Szczegóły ogłoszenia

35 769 zł1 300 m² 27,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Katowice - koszutka - hala 992,80 mkw plus nawa 306,00 mkw Hala o charakterze magazynowo - produkcyjno - usługowym, wraz z dostępem do zaplecza biurowo-socjalnego. Budynek z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

14 606 zł480,16 m² 30,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno magazynowa 480 m - Katowice Al. Korfantego - dostępna od IV 2026 Szukasz funkcjonalnej hali w Katowicach z możliwością wjazdu tir, zapleczem biurowym i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Dąb,Katowice

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie magazynowe od 200 m2 do 5.000 m2 i wysokości ok. 10 m . Hala posiada konstrukcję stalową, jest ocieplona, wjazd do hali możliwy przez bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

92 920 zł4 646 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek magazynowy wysokiego składowania, tzw. Magazyn A zlokalizowany na działce o nr.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Posiadamy do wynajęcia halę z częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni ok. 1.000 m - 2.000 m2, położony w dogodnej lokalizacji w Katowicach idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Katowice

Katowice,śląskie

6 960 zł240 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni 240m2 w Katowicach. Przeznaczenie: magazynowo- produkcyjne. Wymiary bramy: 3,50x3,80m Wysokość hali: 5m Posadzka betonowa. Dodatkowo w hali.

Szczegóły ogłoszenia

22 320 zł1 240 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

D o wynajęcia: hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 1242m 2 -1 brama z poziomu 0, -doświetlenie światłem dziennym - świetliki, -posadzka niepylna, -szerokość 28,91m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

7 335 zł489 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala magazynowo -warsztatowa o powierzchni 489m2 Konstrukcja hali murowana Wysokość hali od 3,9 - 6m w szczycie Szerokość hali 11,30m Posadzka betonowa Rozładunek z poziomu 0 2.

Szczegóły ogłoszenia

11 400 zł600 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wolne od 01 czerwiec 2026 Hala magazynowa do wynajęcia z rampą rozładunkową w Katowicach. - hala 462m2. - wjazd z poziomu rampy zadaszonej. - dwie duże bramy wjazdowa, rolowane 3x3m.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Katowice

Katowice,śląskie

7 770 €2 100 m² 3,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn w Katowicach. Dogodne usytuowanie magazynu przy jednej z ważniejszych dróg Śląska - drodze krajowej dk86 - czyni tę lokalizację niezwykle atrakcyjną dla.

Szczegóły ogłoszenia

37 050 zł950 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks Opolska to prestiżowa i doskonale rozpoznawalna lokalizacja, oferująca powierzchnię biurową oraz handlową z witrynami o wysokim standardzie wykończenia z dedykowaną.

Szczegóły ogłoszenia

7 335 zł489 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

5 000 €1 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Lokalizacja: katowice, ul. Obroki Park Technologiczny / Wielofunkcyjne Centrum Usługowe Kleofas 1. Przedmiot oferty Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni w nowo powstającym, wielofunkcyjnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij