dowolna

Budynki użytkowe Katowice – oferty sprzedaży i najmu

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

29 600 zł740 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia nową halę wolnostojącą w Katowicach z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi o powierzchni łącznej ok. 745 m2. Hala posiada wysoki standard. W budynku magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Katowice

Katowice,śląskie

7 770 €2 100 m² 3,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn w Katowicach. Dogodne usytuowanie magazynu przy jednej z ważniejszych dróg Śląska - drodze krajowej dk86 - czyni tę lokalizację niezwykle atrakcyjną dla.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł3 000 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala magazynowa do wynajęcia w Katowicach. Specyfikacja: - ok 3000m2 - Bramy wjazdowe z poziomu rampy dla tir oraz poziom "0" - Plac manewrowy - Hala doświetlona świetlikami - Woda - Prąd Teren.

Szczegóły ogłoszenia

9 896 zł329,88 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Do cen podanych w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem hala o powierzchni 330 m2 znajdująca się w kompleksie biurowo- magazynowym w Katowicach Załężu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

95 000 zł19 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

*katowice- brynów garaż murowany przy ul. W. Pola (obok bloku nr 51) 19mkw. Garaż o powierzchni 19 mkw, murowany, z podłączoną i działająca instalacja elektryczną. Bez kanału.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł3 010,24 m² 3 986,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 106 m²

Biurowiec jest w ciągłej eksploatacji, obecnie skomercjalizowany w ok. 70% Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku biurowego położonego w Katowicach - Koszutce. W sąsiedztwie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł301 m² 8 803,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:718 m²

Twoje miejsce na biznes W sercu piotrowic Nowoczesny lokal handlowo-usługowy 301 m | Stan deweloperski | Katowice - ul. Chocimska idealna przestrzeń dla twojej firmy Na sprzedaż nowoczesny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Katowice,śląskie

6 960 zł240 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni 240m2 w Katowicach. Przeznaczenie: magazynowo- produkcyjne. Wymiary bramy: 3,50x3,80m Wysokość hali: 5m Długość 20,80cm x szerokość 12,25 cm.

Szczegóły ogłoszenia

20 580 zł980 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Woilne od luty 2024r Katowice - Szopienice. - hala magazynowa. - bramy rolowane/otwierane wjazdowe z osobnym wejściem ok 10 sztuk o wymiarach 3,5m x 3,5m - Szerokość hali ok 18m - Długość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

3 570 zł139 m² 25,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajmu halę warsztatowo-produkcyjną murowaną ok 139 m kw, nieogrzewaną. Cena 3569 zł netto plus media. Opis nieruchomości: obiekt składa się z hali o powierzchni 139.

Szczegóły ogłoszenia

142 700 zł5 708 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Katowice - Brynów. Hala magazynowa do wynajęcia. Specyfikacja: - posadzka niepylna. - regały wysokiego składowania (mogą być usunięte). - dostęp do hali z poziomu "0". - doki załadunkowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Katowice

Katowice,śląskie

12 500 zł560 m² 22,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala z płyt dwuwarstwowych magazynowo produkcyjna o powierzchni 440m2 z dodatkową powierzchnią socjalno - biurową na hali 120m2 Łącznie 560m2 Stan techniczny dobry Hala.

Szczegóły ogłoszenia

34 500 zł2 500 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2.500 m2 lub większy w Katowicach blisko autostrady A4, woj. śląskie. Istnieje również możliwość wynajęcia większych magazynów (zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

8 640 zł360 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn 360m 2 -wymiary hali 12x30m, -2 bramy z poziomu 0 na przestrzał, -wymiary bram 4,5x4,2m, -wysokość hali ok. 6m, -posadzka betonowa, -jedna otwarta powierzchnia, -brak.

Szczegóły ogłoszenia

588 254 zł8 812,80 m² 66,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowe biurowce do wynajęcia - katowice murckowska / bagienna. Koncepcja zagospodarowania terenu zawiera trzy budynku usługowo biurowe. Biurowce 6 - kondygnacyjne z jedną kondygnacją garaży.

Szczegóły ogłoszenia

7 335 zł489 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

D o wynajęcia: wydzielona powierzchnia magazynowa 489m 2 : -2 bramy z poziomu 0, -doświetlenie światłem dziennym przez okna, -posadzka betonowa, -wysokość 4,5-6m, -plac składowy dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł20 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż wyjątkowy garaż zlokalizowany w samym centrum Katowic, przy ul. Uniwersyteckiej idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, bezpieczeństwo i dodatkową przestrzeń. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

7 200 000 zł750 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Gotowy biznes do przejęcia - Restauracja z Hotelem po generalnym remoncie! Marzysz o prowadzeniu własnego obiektu gastronomiczno-hotelowego z klimatem, renomą i pełnym obłożeniem?.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł700 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: powierzchnia magazynowa 719 m 2 z zabudowanym zapleczem biurowo-socjalnym Specyfikacja techniczna: - wjazd z poziomu 0, - 6 bram wjazdowych, - wymiary bramy 4,5x4m, - posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 €1 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Lokalizacja: katowice, ul. Obroki Park Technologiczny / Wielofunkcyjne Centrum Usługowe Kleofas 1. Przedmiot oferty Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni w nowo powstającym, wielofunkcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Koszutka,Katowice

22 280 zł1 238 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni łącznej ok. 1.240 m2 w Katowicach blisko centrum. Hala posiada część wyższą (środkową) o wysokości ok. 6,8 m oraz 2 nawy boczne.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł900 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 900 m . Posiada wysokość 10 m oraz zabezpieczenia, takie jak rolety i alarm. W obiekcie są trzy biura ,hala ekspozycyjna około 150m,kuchnia ,dwie.

Szczegóły ogłoszenia

7 335 zł500 m² 14,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

22 356 zł1 242 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

D o wynajęcia: hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 1242m 2 -1 brama z poziomu 0, -doświetlenie światłem dziennym - świetliki, -posadzka niepylna, -szerokość 28,91m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Dąb,Katowice

14 800 zł740 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni łącznej ok. 740 m2 w Katowicach blisko centrum. Wewnątrz hali znajduje się część biurowo-socjalna o powierzchni ok. 70 m2. Budynek posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł15,51 m² 5 480,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko W realton! Na sprzedaż garaż murowany w Katowicach - Śródmieście - ul.Dąbrowskiego 20 (wjazd od ulicy Kobylińskiego) Metraż: 15,51m2 Kanału : brak Prądu: brak Użytkowanie wieczyste.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł450 m² 2 844,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży Kamienicy - Hostelu - Gotowego Biznesu! Obiekt ok 450m2 (użytkowej ok 350m2) - ewentualnie do odtworzenia 6 mieszkań po ok 50m2. - piwnica ok 100m2. - parter ok 100m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Koszutka,Katowice

23 850 zł1 325 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Posiadamy do wynajęcia halę o powierzchni łącznej ok. 1.330 m2 w Katowicach. Hala składa się z 2 połączonych naw. W nawie głównej o powierzchni ok. 1.000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

69 999 zł16 m² 4 374,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż murowany garaż zlokalizowany w Katowicach przy ul. Przodowników, w miejscu, gdzie wygoda spotyka funkcjonalność. To nie jest blaszane schowanko na cztery koła, tylko prawdziwy,.

Szczegóły ogłoszenia

14 606 zł480,16 m² 30,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno magazynowa 480 m - Katowice Al. Korfantego - dostępna od IV 2026 Szukasz funkcjonalnej hali w Katowicach z możliwością wjazdu tir, zapleczem biurowym i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 000 zł30 000 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 000 m²

Kompleks obiektów logistycznych i magazynowych usytuowanych w centrum Aglomeracji Śląskiej, bezpośrednio przy najważniejszych arteriach komunikacyjnych. Łączna powierzchnia terenu to ponad 20.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana

Katowice,śląskie

15 453 zł237,74 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuje do wynajęcia pomieszczenia biurowe bądź możliwość dla jednej kondygnacji produkcji ( zwiększona nośność stropu ) Dla pomieszczeń o łącznej powierzchni 237,74 możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł500 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Katowice - Szopienice. - hala magazynowa. - bramy rolowane/otwierane wjazdowe z osobnym wejściem ok 10 sztuk o wymiarach 3,5m x 3,5m - Posadzka nie pylna, sucha, równa. Dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: moduł magazynowy o powierzchni 1000m 2 Specyfikacja techniczna: wysokość 10,5m, siatka słupów 12x22,6m, 2 doki , bramy z poziomu 0, nośność posadzki 7t/m 2 , odporność.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł830 m² 4 337,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 032 m²

Do sprzedaży : Działka o powierzchni 4032 m 2 zabudowana budynkiem magazynowym z zapleczem socjalno biurowym o łącznej powierzchni 830 m 2. W skład budynku wchodzą: hala.

Szczegóły ogłoszenia

87 390 zł1 942 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Katowice - Brynów, cały biurowiec do wynajęcia. - wysoki standard. - teren ogrodzony, bezpieczny. - portiernia. - parking ogólnodostępny. - parking ogrodzony - ponad 30 samochodów. - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

10 440 zł290 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Katowice, ligota - dobry dojazd do A4 Magazyn z rampą rozładunkową 290 m 2 na II piętrze. Czynsz najmu zawiera opłatę eksploatacyjną oraz media. Dwie windy: - max. obciążenie do 1 600 kg -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł557 m² 4 667,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kamienica w Katowicach zaledwie kilka minut jazdy od spodka o pow. 557 m2 w której znajduje się 12 mieszkań. Kamienica w stanie do kapitalnego remontu z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

18 399 zł965 m² 19,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn o powierzchni 965m. Dane techniczne: -wysokość 4,5m-4,0m -3 bramy rozładunkowe -dostęp z poziomu zadaszonej rampy, -posadzka niepylna, -powierzchnia nieogrzewana,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Katowice

Katowice,śląskie

66 074 zł3 433 m² 19,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa w parku logistycznym klasy A w Katowicach. Hala o powierzchni 3433m2. Nieruchomość znajduje się w pobliżu skrzyżowania Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł900 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 780m2 z powierzchnią socjalno biurową ok. 120m2 Łączna powierzchnia 900m2 Wysokość hali 8m Rozładunek z poziomu 0 2 bramy.