dowolna

Domy wybudowane metodami tradycyjnymi Katowice - Lista anonsów

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł144,50 m² 6 221,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Dom na sprzedaż - Katowice Panewniki, ul. Bałtycka | MMC Nieruchomości Szukasz przestronnego domu w zielonej i spokojnej dzielnicy Katowic? Poznaj wyjątkową ofertę domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł136 m² 8 051,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Nowy dom - gotowy do odbioru - Z największą działką 604 m2 mogą Państwo już odebrać klucze i zostać jego właścicielem od razu bez czekania. Dom skrajny/zewnętrzny z największą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł128 m² 6 515,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Lokalizacja: katowice, ul. Kryształowa (zarzecze/podlesie). Osiedle Zalesie jest nowo powstającym nowoczesnym kompleksem domów jednorodzinnych i apartamentów oferowanych na sprzedaż wraz.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł85 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rabat 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA DOMU POKAZOWEGO NA ŻYWO Wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej SegmentyNatura_pl PRZEŚLEMY.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

645 000 zł85 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rabat 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA MIESZKANIA POKAZOWEGO NA ŻYWO Wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej SegmentyNatura_pl.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł335 m² 7 462,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny, jednorodzinny dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym ( w bryle budynku ) położony w Katowicach w dzielnicy Podlesie na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł170 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu znajdującego się w Katowicach - Dąbrówce Małej, na osiedlu Zimowym. Dom o powierzchni ok. 170 m2 wybudowany został w 1982 roku. Dach płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł335 m² 26,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronny, jednorodzinny dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym ( w bryle budynku ) położony w Katowicach w dzielnicy Podlesie na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł149 m² 8 993,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu Domu na Giszowcu. Dom po generalnym remoncie, w stanie deweloperskim. Nieruchomość z historycznym klimatem dzielnicy, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł92 m² 70,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Oferujemy do wynajęcia nowy, komfortowy segment środkowy o powierzchni 92mkw, zlokalizowany w Katowicach Giszowcu. Klimatyzacja. Rozkład pomieszczeń: parter - Salon z półotwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 850 000 zł350 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Sprzedam duży dom 350m2 p.u. ( 400m2 p.c.) w pięknej zielonej dzielnicy w Katowicach Podlesiu ( ostatni taki widok w okolicy na łąki i lasy) z dużą posesją 2150m2 z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

3 100 000 zł256 m² 12 109,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:642 m²

Nie każdy szuka rezydencji z katalogu. Nie każdy chce budować dom przez 2 lata i wykończać go kolejne 12 miesięcy. Ten dom jest dla osób, które chcą po prostu dobrze mieszkać. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł108 m² 8 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Osiedle mieszkaniowe storczyków. Katowice podlesie. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową, kameralną inwestycję domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej Storczyk House.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł170 m² 10 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:559 m²

Polecamy do sprzedaży piętrowy dom o powierzchni użytkowej ok. 140 m2, usytuowany na działce o powierzchni 559 m2 położony w Katowicach dzielnica Brynów. Budynek wybudowany w 1973.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł209,26 m² 6 685,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 783 m²

Jeżeli szukasz nieruchomości charakteryzująca się przed wszystkim: - duża intymna działka o powierzchni 1723m2 - co dziś już jest bardzo rzadko spotykane w tej okolicy - domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł406 m² 5 418,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta polecana! Oferujemy do sprzedaży większościowy udział w kamienicy wynoszący 52,8 %. Kamienica w ścisłym centrum Katowic położona przy ul. Warszawskiej. Przedmiotem sprzedaży jest:.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł183 m² 4 071,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:677 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość z dużym potencjałem.~~Kameralna kamienica położona na działkach o łącznej powierzchni 677 m2, powierzchnia zabudowy 182,63 m2. ~Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł450 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:842 m²

Polecam Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną wolnostojącym budynkiem typu willa miejska, który aktualnie pełni funkcję biurową. Nieruchomość zlokalizowana jest w Katowicach, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł220 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom położony w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych dzielnic Katowic - Zarzeczu. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliskość natury, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł137,40 m² 8 726,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:361 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej, w prestiżowej lokalizacji - w sąsiedztwie osiedla Bażantowo, oraz rezerwatu Ochojec Lokalizacja: okolice Bażantowa - spokojna, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 250 000 zł320 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom, składający się z części mieszkalnej o powierzchni 160 m2, części użytkowej o powierzchni 160 m2 oraz ogródkiem z miejscem na grill i placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł350 m² 5 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Na sprzedaż duży dom 350m 2 p.u. ( 400m2 p.c.) w pięknej, zielonej dzielnicy w Katowicach Podlesiu ( ostatni taki widok w okolicy na łąki i lasy) z dużą posesją 2150m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł160 m² 7 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Ofera na wyłączność Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w Katowicach, w malowniczej dzielnicy Kostuchna w rejonie ul. Boja-Żeleńskiego. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł270 m² 13 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży nowy i wykończony dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Katowice Kostuchna. Nieruchomość cechuje się bardzo atrakcyjną architekturą. Nowoczesny projekt zakłada przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł291,65 m² 5 657,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:662 m²

Przestronny dom Z pięknym ogrodem. Katowice piotrowice Oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży przestronny dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Katowice Piotrowice ul.Asnyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł166 m² 7 108,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

!koszutka - klonowa! bliźniak W prestiżowej koszutce Z ogromnym potencjałem 166 M do własnej aranżacji! Lokalizacja: katowice, koszutka, ul. Klonowa Cena Ofertowa: 1 180 000 pln - do.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł350 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:894 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem na rozbudowę mieszkalną i/lub usługową! Budynek jest częściowo zamieszkały, właściciela nie ma na miejscu. W celu zobaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł175 m² 10 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Do sprzedaży dom z 2000 r. o powierzchni użytkowej ok. 175m, posadowiony na pięknie zagospodarowanej, zapewniającej prywatność działce o powierzchni 1116mkw. Wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł680 m² 5 279,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 360 m²

~~na sprzedaż oferujemy przestronny pawilon handlowo-usługowy zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części Katowic (300m od zjazdu A4). ~Budynek o powierzchni ok. 680 m2 posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł115,20 m² 8 463,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Ważne: - dom jest już zarezerwowany do sprzedaży. - kupujący nie ponosi jakichkolwiek kosztów obsługi lab Home, nie płaci prowizji! - Dom jest wystawiony na sprzedaż wraz z kompletną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 000 zł450 m² 10 664,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 581 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę zakupu wytwornej rezydencji jedno- i wielorodzinnej, wolnostojącej, usytuowanej w zacisznej i uznanej dzielnicy Katowic - Podlesiu. Budynek zachwyca nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Prestiżowa lokalizacja - Bażantowo, katowice Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony , położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Katowice - Bażantowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł237 m² 8 438,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:838 m²

Dom W zacisznym miejscu Oferujemy do sprzedaży przestronny dom położony w zielonej części miasta - w Katowicach Podlesiu. Ta wyjątkowa nieruchomość gwarantuje wysoki komfort przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł239 m² 4 142,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyłącznie u nas, wyjątkowy dom wolnostojący z ogrodem i dużym tarasem - Katowice, ul. Stabika Marzysz o przestronnym domu w zielonej, spokojnej części Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Armii Krajowej

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 390 000 zł170 m² 8 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam Państwu wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany na pograniczu dzielnic Piotrowice - Ochojec oraz Ligota - Panewniki przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość znajduje się w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł300 m² 9 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż luksusowa rezydencja w prestiżowej dzielnicy Katowic - Podlesie Oferuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni ok. 300 m , położoną na działce ok. 1200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrówka Mała,Katowice

1 695 000 zł243 m² 6 973,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:771 m²

Rodzinny dom, w którym od razu poczujesz się jak u siebie! Cena: 1 695 000 zł Jeśli szukasz miejsca, które od pierwszych chwil daje poczucie spokoju, przestrzeni i domowego ciepła, ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Piotrowice,Katowice

5 000 zł186 m² 26,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja najem okazjonalny lub na firmę Numer oferty w biurze: wbvcm4788 Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Katowicach - w dzielnicy Piotrowice. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drozdów

Katowice,śląskie

2 850 000 zł186 m² 15 323 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:503 m²

Dom szeregowy wysoki standard 186 m2 na sprzedaż Katowice. Brynów, oś.Ptasie Typ oferty : dom na sprzedaż , jednorodzinny , piętrowy (parter, piętro) Garaż. Taras Rynek : wtórny Dostępny : od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kostuchna,Katowice

1 250 000 zł265 m² 4 716,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:592 m²

Szukasz przestronnego domu idealnego dla dużej rodziny, w którym dodatkowo istnieje możliwość prowadzenia własnego biznesu? Zapoznaj się z poniższą ofertą - prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kostuchna,Katowice

1 999 000 zł215 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja! Funkcjonalny dom z dużą działką tuż przy Bażantowie w Południowych Katowicach. Dostępny od zaraz. Prestiżowa lokalizacja, spokojna, zielona okolica domów jednorodzinnych. Tylko.