dowolna

Działki leśne Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Katowice

Katowice,śląskie

79 900 zł593 m² 134,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych z pięknym drzewostanem, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w popularnej lokalizacji - na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Urządzony wspólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kołodzieja

Murcki,Katowice

707 000 zł2 020 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Ostatnia dostępna działka w tej lokalizacji Mysłowice - Wesoła, ul. Graniczna | tuż przy granicy z Katowicami (3km od granicy miasta). jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Malwy

Podlesie,Katowice

350 000 zł606 m² 577,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Katowicach Podlesiu, przy ul. Malwy. Szerokość działki 18m Dookoła zabudowa jednorodzinna, na terenie obowiązuje mpzp. Wszystkie media na działce: woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kołodzieja

Murcki,Katowice

707 000 zł2 020 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pstrągowa

Zarzecze,Katowice

990 000 zł3 700 m² 267,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Katowice, zarzecze, ul. Pstrągowa. Na sprzedaż działka budowlana w cichej i spokojnej, w otoczeniu terenów zielonych. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pstrągowa

Zarzecze,Katowice

2 072 406 zł5 194 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5194m2 w zielonej okolicy Katowic- zarzeczu. Możliwość dokupienia działki tuż obok o powierzchni 2465m2. Działka znajduje się blisko zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kaskady

Podlesie,Katowice

524 000 zł1 024 m² 511,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, aby umówić się na oglądanie. To wyjątkowa okazja, aby zamieszkać w wymarzonym miejscu, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dereni

Piotrowice,Katowice

430 000 zł952 m² 451,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność tylko W realton Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej zlokalizowanej w świetnej lokalizacji - przy ul. Dereni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pstrągowa

Zarzecze,Katowice

4 212 450 zł7 659 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 5194m2 i 2465m2 w zielonej dzielnicy Katowic-Zarzeczu. Działki znajdują się blisko zjazdu do drogi 81, w sąsiedztwie miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rolnicza

Podlesie,Katowice

525 000 zł1 028 m² 510,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana numer 1835/124 wraz z udziałami w drodze dojazdowej oraz pozwoleniem na budowę domu. Dostępna jest opinia geotechniczna określająca warunki gruntowo-wodne podłoża. : teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rolnicza

Podlesie,Katowice

424 000 zł1 058 m² 400,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowane w Katowicach przy ul. Rolniczej o powierzchni 1058m2. Teren objęty Planem Zagospodarowania Przestrzennego. : teren Teren wyrównany, nasłoneczniony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cicha

Dąb,Katowice

2 500 000 zł735 m² 3 401,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z domem wolnostojącym! Działka położona w dzielnicy Katowic Dąb, na pograniczu z dzielnicą Koszutka! 200m do Silesia City Center! Blisko do Parku Śląskiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Katowice

Murcki,Katowice

902 000 zł2 006 m² 449,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prowizja 0% Działka z lasem i pięknym widokiem na okolicę. Oferta w pożądanej lokalizacji - malowniczo położona działka, w prestiżowej lokalizacji - Mysłowice (stara Wesoła),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Raka

Podlesie,Katowice

169 900 zł953 m² 178,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność! zapraszamy inne agencje do współpracy! okazyjna cena ze zwględu na sąsiedztwo torów kolejowych! Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Piotrowice

Piotrowice,Katowice

2 100 000 zł3 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną znajdującą się w Katowicach w dzielnicy Piotrowice. Bardzo dobra lokalizacja 15 min do centrum miasta, 150m do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Brynowska

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

119 000 zł477 m² 249,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam ogródek działkowy znajdujący się na terenie rod "wyzwolenie" w Katowicach przy ul. Brynowskiej 10 Działki o pow. 477 m Domek o pow. : 40m2 Działka jest zlokalizowana tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Podleśna

Podlesie,Katowice

770 000 zł4 448 m² 173,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do zakupu działki budowlanej inwestycyjnej o powierzchni 4448 m 2 w najspokojniejszej i zielonej dzielnicy Podlesie miasta Katowice! Cena 770 tys. zł do negocjacji english.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ziołowa

Ochojec,Katowice

630 000 zł600 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 600m2 zlokalizowana w Katowicach przy ul. Ziołowej Uzbrojenie terenu: - woda, prąd na działce - kanalizacja, gaz w granicy Teren płaski, niezagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zarzecze

Zarzecze,Katowice

500 000 zł2 587 m² 193,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 2587m2 zlokalizowana w Katowicach- zarzeczu. Uzbrojenie terenu: - woda, prąd , gaz, kanalizacja na działkach sąsiednich Teren płaski, niezagospodarowany. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cicha

Koszutka,Katowice

1 699 000 zł735 m² 2 311,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przepiórek

Ptasie,Katowice

590 000 zł544 m² 1 084,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną na Ptasim Osiedlu! Niepowtarzalna oferta! Bezpośrednio od właściciela. Wszystko pod ręką w bezpośrednim sąsiedztwie: -Centrum Przesiadkowe Brynów (tramwaj, autobus).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sołtysia

Podlesie,Katowice

590 000 zł634 m² 930,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** aktywne pozwolenie na budowę! ** brak pcc (cena zawiera vat 23%) ** wszystkie media! (prąd, gaz, woda i kanalizacja) ** utwardzona droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Dąb

Dąb,Katowice

1 699 000 zł735 m² 2 311,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z projektem budynku wielorodzinnego! Działka położona w dzielnicy Katowic Dąb, na pograniczu z dzielnicą Koszutka! 200m do Silesia City Center! Blisko do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kanałowa

Zarzecze,Katowice

305 000 zł1 220 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Opis Prezentowana działka budowlana zlokalizowana jest w dzielnicy Zarzecze w miejscowości Katowice w rejonie ul. Kanałowej. Działka posiada łączną powierzchnie ok. 1220m2. Idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Dąb

Dąb,Katowice

1 699 000 zł735 m² 2 311,56 zł/m²

 

 

 

Dąb,Katowice

1 799 000 zł735 m² 2 447,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Ligota-Panewniki

Ligota-Panewniki,Katowice

6 800 000 zł10 737 m² 633,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 10.737 m2 w Katowicach Ligota. Cena ofertowa: 6.800.000 zł. netto Teren znajduje się w najbliższym sąsiedztwie budowanego obecnie kompleksu sportowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cicha

Dąb,Katowice

1 800 000 zł735 m² 2 448,98 zł/m²

 

 

 

Podlesie,Katowice

490 000 zł1 250 m² 392 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1250 m2 usytuowana w Katowicach Podlesiu przy ulicy Piwonii. Miejsce idealne do wypoczynku i rekreacji. W pobliżu las i pola, które dodają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, Ligota

Ligota,Katowice

8 118 000 zł10 740 m² 755,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jedna z ostatnich działek Inwestycyjnych w pobliżu parku Zadole! Główne atuty nieruchomości: uzbrojona bliskość terenów zielonych bliskość obiektów rekreacyjnych Działka rolna. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Piwonii

Podlesie,Katowice

510 000 zł1 250 m² 408 zł/m²

 

 

 

Katowice,śląskie

480 000 zł1 604 m² 299,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: działka gruntu numer: 1866/86 o powierzchni 0,1604 ha, położona jest w Katowicach, obręb Mysłowice Las, w rejonie ulicy Górniczego Dorobku. Przedmiotowa działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podleśna

Podlesie,Katowice

850 000 zł4 448 m² 191,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro tim Invest oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w Katowicach przy ul. Podleśnej 52 (dzielnica Podlesie) składającą się z działek o numerach ewidencyjnych: 1. 7551/206,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Podlesie

Podlesie,Katowice

418 275 zł2 145 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Uwaga: oferta bezpośrednia od właściciela nieruchomości, nie pobieramy prowizji od kupującego. TIM Invest oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w Katowicach przy ul. Podleśnej 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podleśna

Podlesie,Katowice

447 525 zł2 295 m² 195 zł/m²

 

 

 

Kostuchna,Katowice

220 000 zł600 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną, dobrze usytuowaną działkę w Katowicach Kostuchnie. Działka o powierzchni 600 m2, o kształcie prostokąta, ogrodzona. Na działce znajduje się dwustanowiskowy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zarzecze

Zarzecze,Katowice

449 960 zł1 607 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową położona w Katowicach w dzielnicy Zarzecze. Dojazd do działki: drogą asfaltową, z dwóch stron działki. Przeznaczenie: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Dereni

Koszutka,Katowice

570 007 zł2 289 m² 249,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo spokojna okolica, przyjaźni sąsiedzi. Ulica na działkę jest ulicą ślepą-wjazd do lasu. Na działce stoi budynek gospodarczy który może posłużyć jako zaplecze budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Francuska

Katowice,śląskie

16 530 000 zł87 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Doskonale zlokalizowany teren w sąsiedztwie Lotniska Muchowiec oraz centrum handlowego 3 Stawy. Teren jest doskonale zlokalizowany względem Autostrady A4 oraz całego Centrum Katowic. Idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bukszpanowa

Katowice,śląskie

156 500 zł650 m² 240,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Witam, posiadam działkę budowlaną w południowej dzielnicy Katowic. Działka leży na pograniczu Piotrowic i Kostuchny przy ulicy Bukszpanowej. Znajduje się w spokojnej i cichej.