dowolna

Nowe mieszkania i domy Środmieście, Katowice - Nieruchomości z rynku pierwotnego Środmieście

109 ogłoszeń

109 ogłoszeń

Rynek pierwotny

478 316 zł40,09 m² 11 931,04 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 145 411 zł125,90 m² 17 040,60 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 372 zł29,13 m² 13 366,70 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 419 zł51,03 m² 11 726,81 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

456 849 zł41 m² 11 142,66 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Oferta specjalna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 755 zł39,10 m² 13 676,60 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 718 zł51,33 m² 14 449,99 zł/m²

 

Piętro:19/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł38,92 m² 12 821,17 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Panstwu do zakupu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,92m2. Mieszkanie usytowane jest w budynku A3 nowopowstającej inwestycji w samym centrum Katowic. Inwestycja obejmuje trzy nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 143 zł29,43 m² 13 154,69 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 354 zł37,08 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic | Wielkomiejska energia | Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 487 zł75,50 m² 12 615,72 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 338 zł57,43 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:24/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł27,81 m² 14 379,72 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 150 zł46,60 m² 14 337,98 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 900 zł51,03 m² 11 736,23 zł/m²

 

Piętro:3/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w prestiżowym kompleksie mieszkalnym z pełną infrastrukturą sprzyjającą mieszkańcom, w centrum miasta. Mieszkanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 386 zł75,50 m² 10 852,79 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja! 4 pokoje W centrum + balkon Mieszkanie w promocyjnej cenie w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, zaraz obok galerii Supersam. Idealne mieszkanie dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 446 zł49,67 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:17/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 049 zł43,55 m² 13 365,06 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 540 zł75,50 m² 12 205,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 558 zł43,82 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:26/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

904 713 zł75,46 m² 11 989,30 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 342 zł49,59 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:17/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 132 zł43,16 m² 12 514,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

1-pokojowe mieszkanie W sercu katowic Wyjątkowa propozycja na nowoczesnym osiedlu łącząca najważniejsze aspekty życia codziennego. Idealne dla osób aktywnych zawodowo, które chcą mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 130 zł43,70 m² 12 359,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne jako: inwestycja pod najem długoterminowy, najem korporacyjny, flip. Twoje nowe mieszkanie - funkcjonalność i styl To mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł52,17 m² 12 056,74 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie Z widokiem W sercu katowic Wyjątkowa propozycja na nowoczesnym osiedlu łącząca najważniejsze aspekty życia codziennego. Idealne dla osób aktywnych zawodowo, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 231 zł43,55 m² 15 941,01 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 44 m , usytuowane na 13. piętrze nowoczesnego budynku. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest przestronna loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 028 zł36,74 m² 14 916,39 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż w samym centrum Katowic, mieszkanie 2 pokojowe z loggią, o powierzchni użytkowej 36,74 m2 + dodatkowo loggią 10.22 m2. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 005 zł53,86 m² 11 400,02 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 607 zł26,47 m² 17 249,98 zł/m²

 

Piętro:26/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Środmieście,Katowice

662 000 zł54 m² 12 196 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym tarasem 44 m | idealne do życia i inwestycji | 54,28 m | 3 pokoje | 1 piętro | Katowice, ul. Przemysłowa Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Środmieście,Katowice

516 480 zł41 m² 12 451,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponowana nieruchomość nr 1.1 41,48 M2 2 pokoje piętro 1/4 Projekt na wynajem oraz na własne potrzeby zapewnia wysoką rentowność i bezpieczeństwo, wykorzystując sprawdzone, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grundmanna

Środmieście,Katowice

1 529 661 zł95 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms Dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

637 625 zł51 m² 12 480,40 zł/m²

 

Piętro:22/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- posiadam W ofercie inne metraże oraz układy apartamentów z tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

538 500 zł44 m² 12 365,10 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

774 014 zł52 m² 15 011,90 zł/m²

 

Piętro:20/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mickiewicza

Środmieście,Katowice

1 538 033 zł105 m² 14 704 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Środmieście,Katowice

793 374 zł67 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

399 900 zł28 m² 14 395,20 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Promocja! kawalerka W samym centrum Z dużym balkonem Mieszkanie 27,78 m2 w promocyjnej cenie w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, zaraz obok galerii Supersam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Środmieście,Katowice

475 600 zł61 m² 7 787,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie. To idealna propozycja dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

749 000 zł76 m² 9 855,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij