dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

449 061 zł37 m² 12 246 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Józefowiec,Katowice

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją do wynajęcia w Katowicach- wełnowiec Szukasz wyjątkowego mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu? Chcesz zamieszkać w stylowym wnętrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kamienicy z 1950 roku, przestronne, widne. Po niedawnym remoncie - odnowione podłogi, ściany, sufity. Wyremontowana łazienka, nowa instalacje wodna i elektryczna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-06-27! Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Francuskiej 90 *nieruchomość* Powierzchnia 42m2 Piętro 2 Ogrzewanie miejskie Winda Miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

446 332 zł40 m² 11 271 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic. Zlokalizowane zostało na 13 piętrze wysokiego bloku. Składa się z 2 niezależnych pokoi, przechodniej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

437 236 zł37 m² 11 760 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość na mapie katowic budynek 9 piętrowy wygodne apartamenty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Woźniaków

Katowice,śląskie

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w niskiej zabudowie na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku przy ul. Braci Woźniaków. W spokojnej dzielnicy, w bliskim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

498 000 zł56 m² 8 845,47 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz O porannej kawie Z widokiem na skyline katowic? to mieszkanie, którego szukasz! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meteorologów

Katowice,śląskie

2 700 zł44 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kolorowa przestrzeń z charakterem - dla tych, którzy kochają życie w pełnym kolorze! Masz dość nudnych, bezbarwnych wnętrz? Szukasz mieszkania, które od razu wprawi Cię w dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

427 756 zł37 m² 11 505 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 550 zł39 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 39m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - ciemna kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Lokal po remoncie. Najem okazjonalny na rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślusarska

Załęże,Katowice

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Przedstawiam ofertę do wynajęcia przytulnego i komfortowego mieszkania w kamienicy na parterze w doskonałej lokalizacji. Dostępne od zaraz! Lokalizacja : Katowice, ul. Ślusarska 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Nikiszowiec,Katowice

510 000 zł47 m² 10 750,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44 m , położone na parterze zabytkowej kamienicy w samym sercu osiedla Nikiszowiec - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bażantów

Piotrowice-Ochojec,Katowice

469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe w kameralnym budynku z windą. Okna wychodzą na zachodnią stronę osiedla z widokiem na zieleń i wysokie drzewa. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

424 284 zł37 m² 11 427 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

499 900 zł42 m² 12 016,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronisławy

Ligota,Katowice

1 450 zł53 m² 27,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie z balkonem i klimatyzacją przy ulicy Bronisławy 29 *nieruchomość* Powierzchnia 53m2 Piętro 2 Ogrzewanie gazowe *lokalizacja* W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefowska

Środmieście,Katowice

469 737 zł38 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W centrum katowic tylko 2 km do ronda Nowoczesna inwestycja składająca się z czterech segmentów Cała inwestycja składa się z 273 mieszkań, 7 lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Dąb,Katowice

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla pary - przestronne mieszkanie Z klimatyzacją I garażem | dostępne od zaraz Marzy Wam się komfortowa przestrzeń tylko dla Was? To mieszkanie będzie strzałem w dziesiątkę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Dębowe Tarasy,Katowice

469 000 zł36 m² 12 895,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania z doskonałym skomunikowaniem i dostępem do wszelkiej infrastruktury lub inwestycji, która będzie się wynajmować bez większych problemów? To właśnie znalazłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Koszutka,Katowice

289 000 zł34 m² 8 445,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, dzielnica Koszutka (os. Ducha). Znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Środmieście,Katowice

399 000 zł42 m² 9 454,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży mieszkanie w świeżo wyremontowanej kamienicy w śródmieściu Katowic, przy ulicy Styczyńskiego 2, odnoga od ulicy Kopernika Możliwość urządzenia mieszkania dwupokojowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

493 248 zł44 m² 11 210,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja Katowice, ul. Józefowska Mieszkania od 44 m do 100 m | Stan deweloperski | Balkon lub ogródek Nowoczesne, zielone osiedle w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meteorologów

Brynów,Katowice

739 000 zł51 m² 14 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończony nowoczesny apartament na zamkniętym osiedlu Nowe Ptasie przy ul. Meteorologów Mieszkanie świeżo wykończone! Pachnie nowością! Apartament znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 490 zł47 m² 52,98 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny, w pełni wyposażony, klimatyzowany apartament na prestiżowym osiedlu Dolina Trzech Stawów. Apartament składa się z salonu z kuchnią, sypialni, łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Koszutka,Katowice

359 000 zł46 m² 7 857,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, al. Korfantego, na przeciwko hali widowiskowo-sportowej "spodek". Znajduje się na 2 piętrze w sześciopiętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Katowice,śląskie

499 000 zł34 m² 14 484,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji zlokalizowanej w samym centrum Katowic przy ul. Opolskiej w inwestycji " Dom przy Filharmonii" Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uniwersytecka

Środmieście,Katowice

359 000 zł37 m² 9 627,25 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Najlepsza lokalizacja pod wynajem tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37,29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

507 756 zł39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolna

Brynów,Katowice

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na prezentację! Prezentuję ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania znajdującego się w Katowicach-Brynowie przy ulicy Rolnej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

499 900 zł42 m² 12 045,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Styczyńskiego

Środmieście,Katowice

3 070 zł60 m² 51,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niebanalne, designerskie mieszkanie w centrum Katowic - ul. Styczyńskiego 5 To wyjątkowe, mieszkanie, które łączy najnowsze trendy z tradycyjnymi materiałami, znajduje w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Asnyka