dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Dąb,Katowice

290 000 zł38 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i terenów rekreacyjnych. Świetne zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

2 300 zł45 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie usytuowane na II piętrze zabytkowej kamienicy zaprojektowanej przez Luisa Dame, pochodzącej z końca XIX wieku. Lokal przeszedł gruntowny remont, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

601 455 zł40 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,70 m na 8. piętrze, z przestronnym balkonem, które będzie idealnym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Piotrowice,Katowice

520 000 zł46 m² 11 393,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu w Katowicach na osiedlu Malownik o powierzchni 45,64 m , położonego na trzecim piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ondraszka

Załęże,Katowice

281 000 zł45 m² 6 244,44 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Idealne mieszkanie w świetnej lokalizacji okazja inwestycyjna! Sprzedam mieszkanie w Katowice ul. Ondraszka 19 załęże Jestem jedynym właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

615 000 zł41 m² 14 905,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

__w skrócie Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 41,26 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku. Idealna opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Dąbrówka Mała,Katowice

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe , o powierzchni 33,2 m , znajdujące się w Katowicach przy ul. Przedwiośnie. Atuty nieruchomości: przestronne 2-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąb,Katowice

280 000 zł56 m² 5 013,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji Katowice, dąb, ul. Dębowa! Idealna propozycja dla osób ceniących bliskość natury oraz szybki dostęp do miejskich udogodnień. Lokal do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołby

Ligota,Katowice

490 000 zł52 m² 9 423 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu niezwykle atrakcyjne, nowoczesne i eleganckie mieszkanie położone w dzielnicy Ligota, znakomicie skomunikowanej z centrum miasta. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podhalańska

Bogucice,Katowice

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2pokojowe na osiedlu Kukuczki. Kaucja 3800zl. Osiedle jest bardzo spokojne i monitorowane. Jest duży parking ogólnodostępny. W bloku jest nowoczesna winda. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

498 000 zł56 m² 8 845,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, katowice, ul. Adamskiego Powierzchnia: 56,3 m | Piętro: 8. z windą Oferujemy na sprzedaż wyremontowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Bogucice,Katowice

363 000 zł66 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej w Katowicach. Budynek w trakcie termomodernizacji, zaledwie 400m od Pierwszej Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Katowice,śląskie

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia duże, słoneczne mieszkanie w centrum Katowic przy ulicy Batorego nr 9 na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy. Idealna lokalizacja 2 minuty do dworca i Galerii Katowickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Burowiec,Katowice

336 000 zł26 m² 12 853 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis kawalerka numer P.I.05 na parterze w budynku P w Inwestycji Korczaka Apartamenty w KatowicachPark Tysiąclecia (5 minut rowerem)Teren spacerowy przy Stawie Borki (20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 800 zł50 m² 35,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie do wynajęcia w Katowicach, przy ul. Sowińskiego ( Osiedle Paderewskiego ) blisko Doliny Trzech Stawów. Mieszkanie składa się z: - dwóch przestronnych i nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

620 000 zł50 m² 12 340,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy ul. Nadgórników 14. Estetyka, jakość i użyteczność to nierozłączne trio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Środmieście,Katowice

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyłącznie w Realton Nieruchomości Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Katowic przy ulicy Henryka Dąbrowskiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gołby

Ligota,Katowice

2 100 zł52 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Środmieście,Katowice

397 100 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży mieszkanie w świeżo wyremontowanej kamienicy w śródmieściu Katowic, przy ulicy Styczyńskiego 2, odnoga od ulicy Kopernika Mieszkanie sprzedawane będzie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Styczyńskiego

Środmieście,Katowice

407 880 zł41 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży mieszkanie w świeżo wyremontowanej kamienicy w śródmieściu Katowic, przy ulicy Styczyńskiego 2. Możliwość urządzenia mieszkania dwupokojowego lub dwupaku inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Józefowiec,Katowice

835 840 zł52 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Premium Gotowa do Obioru Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie w kameralnej inwestycji w centrum Katowic a zarazem w niedalekim sąsiedztwie Parku, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

699 000 zł56 m² 12 477,70 zł/m²

 

Piętro:11/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Luksusowo wykończone mieszkanie na 11 piętrze w kompleksie 4 wieże przy ul. Chorzowskiej 212 składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Środmieście,Katowice

325 000 zł38 m² 8 530,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Poznaj mieszkanie, które spełni Twoje oczekiwania Idealne rozwiązanie dla pary, rodziny lub inwestora szukającego pewnej lokaty kapitału. Bardzo blisko A.W.F. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

670 000 zł50 m² 13 336 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Giszowiec,Katowice

319 000 zł43 m² 7 502,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, dzielnica Giszowiec. Znajduje się na 10 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku (winda dojeżdża do 10 piętra). Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Styczyńskiego

Środmieście,Katowice

429 000 zł44 m² 9 794,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży mieszkanie w świeżo wyremontowanej kamienicy w śródmieściu Katowic, przy ulicy Styczyńskiego 2. Mieszkanie sprzedawane będzie w stanie deweloperskim Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

400 000 zł43 m² 9 302 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Więcej informacji *505 *403*427 Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się w jednej z najdogodniejszych części Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Józefowiec,Katowice

466 693 zł45 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie, idealne dla młodych małżeństw, singli. Ogromnym atutem jest niedalekie sąsiedztwo terenów zielonych- parku. Inwestycja idealna dla każdego:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Francuska

Muchowiec,Katowice

569 000 zł44 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko W realton! Zapraszam inne biura do współpracy Klucze w biurze Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie (44 m2) na zamkniętym osiedlu atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:23/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni 40 m2 znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments w Katowicach na 24 piętrze. * 24 piętro * idealne pod inwestycje * bez pcc * do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Środmieście,Katowice

399 000 zł43 m² 9 214,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

318 000 zł46 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Idealne dla rodziny bezpłatnie pomożemy CI Z kredytem Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkań położonych przy ul. Ludwika Zamenhofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Paderewskiego,Katowice

2 600 zł41 m² 62,76 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! 2 x miejsce parkingowe W hali garażowej + komórka - bez dodatkowych opłat! Do wynajęcia kompletnie nowe funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Szopienice,Katowice

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Środmieście,Katowice

249 000 zł25 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Nikiszowiec,Katowice

219 000 zł39 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na trzecim piętrze w niskim bloku po termomodernizacji. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Muchowiec,Katowice

2 599 zł44 m² 59,07 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem 2 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie (44 m2) na zamkniętym osiedlu atal "francuska Park" położonym w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

349 000 zł46 m² 7 537,80 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 46,30 m2 na Osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 13 piętrowym bloku zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Józefowiec,Katowice

708 618 zł79 m² 8 969,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w kameralnej inwestycji. Niska zabudowa inwestycji, sprawia że nie mamy poczucia przytłoczenia. Raptem kilka mieszkań na każdym poziomie. Mieszkanie typu studio z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. le Ronda

Dąbrówka Mała,Katowice

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: katowice, ul. Le Ronda opis: jeśli szukasz mieszkania, do którego można wprowadzić się od razu po zakupie, bez potrzeby przeprowadzania remontu i ponoszenia dodatkowych kosztów, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Środmieście,Katowice

349 000 zł33 m² 10 512 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 33 m (wraz z piwnicą), położona przy ul. Francuskiej w samym sercu Katowic. Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej.