dowolna

Mieszkania dla studentów Katowice - Oferty najmu mieszkań

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ziołowa

Ochojec,Katowice

990 zł27 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Ziołowej 43 *powierzchnia 27 m2 *piętro 6 *ogrzewanie miejskie *budynek z ochroną i ogrodzonym parkingiem *nowoczesny balkon z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ziołowa

Ochojec,Katowice

990 zł28 m² 35,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Ziołowej 43 *piętro 5 *powierzchnia 28 m2 *ogrzewanie miejskie *charakterystycznym dla lokalizacji jest niska zabudowa, blisko Centrum, a zarazem przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiosny Ludów

Szopienice,Katowice

1 290 zł22 m² 58,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka 21 m2 bezpośrednio od właściciela micro studio direct rent from owner Directly from the owner of the apartment, not from a real estate agency, no commission. I invite working.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Koszutka,Katowice

1 050 zł15 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia pokój w mieszkaniu 3 osobowym w Katowicach przy ul. Misjonarzy Oblatów. Nieruchomość o powierzchni 15m znajduje się w bloku na wysokim parterze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ziołowa

Ochojec,Katowice

950 zł26 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie znajduje się w nowym budynku przy ul. Ziołowej 43, w sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Ochojec *charakterystycznym dla lokalizacji jest niska zabudowa, blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pokoju

Załęże,Katowice

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne *powierzchnia 29 m2 *2 piętro *świetny dojazd- przystanek tramwajowy 100 m od mieszkania (4 przystanki do Rynku), samochodem 7 minut do Śródmieścia Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Karoliny

Bogucice,Katowice

1 390 zł25 m² 55,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Karoliny 13 *powierzchnia 25 m2 *piętro 5 *ogrzewanie miejskie *bliskość przystanku autobusowego zapewnia doskonałe połączenia autobusowe z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

1 550 zł28 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie przy ul. Strzeleckiej 8b *nowe budownictwo *II piętro z windą *powierzchnia 28 m2 *piętro 2 *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ratuszowa

Szopienice,Katowice

850 zł28 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Ratuszowej 9 *ogrzewanie centralne *powierzchnia 28 m2 *3 piętro *blok *budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Witosa,Katowice

1 800 zł49 m² 37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam mieszkanie po remoncie w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum. Lokalizacja: ul. Mościckiego 8a Ilość pokoi: 2 Metraż: 48,6 m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 9/10 lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Zarębskiego

Załęże,Katowice

1 000 zł17 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Zarębskiego 7 *parter, powierzchnia 17 m2 *ogrzewanie elektryczne *budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Śródmieście,Katowice

2 300 zł27 m² 86,69 zł/m²

 

Piętro:16/26

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świeżo oddane i umeblowane mieszkanie, które nigdy wcześniej nie było zamieszkane. Wszystkie sprzęty są nowe. Zabudowa meblowa wykonana przez stolarza. Wysokiej klasy sprzęty agd. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Widok

Dąbrówka Mała,Katowice

1 090 zł26 m² 41,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie znajduje na II piętrze 4-piętrowego budynku, w pobliżu Silesia City Center *powierzchnia 26 m2 *piętro 2 *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *pokój: wersalka, szafa, stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

425 000 zł56 m² 7 615,12 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego w bardzo dobrej dzielnicy Katowic, na osiedlu Paderewskiego przy ulicy Sowińskiego. Ta lokalizacja to prawdziwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rysia

Józefowiec,Katowice

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, wynajmę mieszkanie w dzielnicy Józefowiec-Wełnowiec Katowice. Mieszkanie częściowo wyposażone(naczynia, płyta grzewcza,pralka,lodówka) i meble widoczne na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lwowska

Szopienice-Burowiec,Katowice

850 zł17 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Lwowskiej 15 *powierzchnia 17 m2 *piętro 1 *ogrzewanie elektryczne *doskonała lokalizacja, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej *okolica spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

1 900 zł42 m² 45,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton nieruchomości! mieszkanie na wynajem klucze W biurze! zadzwoń I umów się na prezentację! Oferujemy Państwu na wynajem wpełni wyposażoną, przestronną kawelarkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wiśniowa

Załęże,Katowice

990 zł22 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna, przestronna kawalerka przy ul. Wiśniowej 5 *I piętro *powierzchnia 21m2 *ogrzewanie elektryczne *w pełni umeblowane i wyposażone Wyposażenie: *w pokoju jest kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chromika

Zawodzie,Katowice

990 zł32 m² 30,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajecia kawalerka przy ul. Pawła Chromika 19 *powierzchnia 32 m2 *piętro 2 *ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *pokój:rozkładana kanapa, szafa, stół, stolik kawowy, komoda *aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrska

Śródmieście,Katowice

766 296 zł66 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli myślisz o inwestycji środków w mieszkanie, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Duże mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

2 400 zł40 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie w kamienicy po generalnym remoncie w kamienicy z windą w ścisłym centrum miasta! Katowice, ul. Sokolska 5 Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

890 zł23 m² 38,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. 11 Listopada w Katowicach *powierzchnia 23 m2 *piętro 2 *ogrzewanie miejskie *okolica cicha i spokojna Wyposażenie: *pokój: wersalka, szafa, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dębowa

Dąb,Katowice

900 zł26 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Dębowej 37 *ogrzewanie elektryczne *2 piętro *powierzchnia 26 m2 *w pobliżu Silesia City Center i Parku Śląskiego Wyposażenie: *pokój: kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Dąbrówka Mała,Katowice

890 zł37 m² 24,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Lipowej 5 *37 m2 *parter *ogrzewanie miejskie *doskonały dojazd i lokalizacja *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój: kanapa, nowoczesna szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

1 850 zł27 m² 68,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Sąsiedztwo lasu i pełna infrastruktura handlowo-usługowa czynią ta ofertę wyjątkową. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kossutha

Załęże,Katowice

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Kossutha 5 w Katowicach *powierzchnia 24 m2 *piętro 2 *ogrzewanie miejskie *bardzo blisko do przystanku autobusowego nr 51, 109, 138, 115, 165, 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ziołowa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 350 zł26 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z balkonem przy ulicy Ziołowej 43 A *III piętro *powierzchnia 26 m2 *ogrzewanie miejskie *przeznaczone dla 1-2 osób *górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kowalska

Franciszka Ścigały,Katowice

1 600 zł36 m² 44,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Koszty pośrednictwa Revelio ponosi jedynie właściciel nieruchomości! Do wynajęcia - w pełni wyposażone - mieszkanie o powierzchni 36,24 m2. Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

1 090 zł22 m² 49,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszaknie przy ulicy Słowackiego 12 *piętro 1 *powierzchnia 22 m2 *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *pokój: szafa, łózko, stół ,krzesła, stolik rtv, telewizor, komoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

775 zł10 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prezentujemy pokój na Załężu w Katowicach. Pokój o powierzchni ok 10 m2, idealny dla studenta, singla. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest przy ulicy Gliwickiej w dzielnicy Załęże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Załęska

Brynów,Katowice

890 zł12 m² 74,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Załęskiej 37a *piętro 3, powierzchnia 12 m2 *ogrzewanie miejskie *przystanek autobusowy 100 m od mieszkania (6 przystanków do Dworca) *samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołobrzeska

Ligota,Katowice

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa oferta - mieszkanie 1 pokojowe - wysoki standard~~dla pierwszego najemcy~~mieszkanie W pełni wyposażone I umeblowane. ~Powierzchnia 38 m2, jednopokojowe, budynek mieści się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Załęska

Stara Ligota,Katowice

800 zł12 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Załęskiej 37a *piętro 3 *powierzchnia 12 m2 *ogrzewanie centralne *miejsce doskonale zlokalizowane i skomunikowane ( do ścisłego centrum Katowic ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ul. Graniczna - z balkonem! doskonała lokalizacja osiedle Paderewskiego! przestronny i jasny pokój z balkonem otoczenie zielone! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołobrzeska

Ligota,Katowice

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Francuska

Środmieście,Katowice

1 850 zł27 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w centrum Katowic przy ul. Francuskiej Nieruchomość o powierzchni 27 m , znajduje się na 4 piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Lisa

Załęże,Katowice

890 zł20 m² 44,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ulicy Lisa 2 *powierzchnia 20 m2 *ogrzewanie elektryczne *parter *miejsce doskonale skomunikowane w kierunku ścisłego centrum Katowic oraz ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czarnieckiego

Katowice,śląskie

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyposażona kawalerka po remoncie w Katowicach! Oferuję Państwu do wynajęcia ustawną i funkcjonalną kawalerkę w Katowicach przy ul. Czarnieckiego dla pierwszego najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karola

Środmieście,Katowice

239 000 zł29 m² 8 213,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Bardzo dobra inwestycja. Super lokalizacja. Idealne pod wynajem. Bardzo dobra komunikacja miejska Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 090 zł24 m² 45,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *piętro 2 *powierzchnia 25 m2 *ogrzewanie elektryczne *budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ściegiennego

Koszutka,Katowice

1 050 zł21 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęicia kawalerka w bloku przy ul. Piotra Ściegiennego 55 *1 Piętro *powierzchnia 20 m2 *ogrzewanie elektryczne *bardzo dobra lokalizacja *przeznaczone dla 1-2 osób Wyposażenie:.