dowolna

Mieszkania dla studentów Katowice - Oferty najmu mieszkań

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

1 600 zł37 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy kawalerkę w wieżowcu przy ulicy Ułańskiej, na osiedlu Tysiąclecia przy Parku Śląskim. Urządzone mieszkanie, umeblowane oraz wyposażone w sprzęty agd. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Ligota,Katowice

376 061 zł39 m² 9 650,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Katowice Ligota kameralne nowoczesne budynki Do sprzedaży mieszkania (stan deweloperski) w dwóch 5 piętrowych budynkach. Zlokalizowane w zielonej dzielnicy Ligota (spacerem do rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Zawodzie,Katowice

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice Zawodzie, duża kawalerka Oferujemy mieszkanie o powierzchni 35m2 usytuowane na parterze w 2 piętrowej kamienicy dzielnicy Zawodzie. Składa się z bardzo dużego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Brynów,Katowice

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Katowice Brynów bardzo spokojne miejsce Duża kawalerka o powierzchni 34 m2 usytuowana na 2 piętrze w 2 piętrowym domu wielorodzinnym. Składa się z pokoju, obszernej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Ligota,Katowice

503 460 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice Ligota kameralne nowoczesne budynki nowa inwestycja Do sprzedaży mieszkania (stan deweloperski) w dwóch 5 piętrowych budynkach. Zlokalizowane w zielonej dzielnicy Ligota (spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołowska

Środmieście,Katowice

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie , znajduje się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Ligota,Katowice

451 811 zł47 m² 9 550,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia kawalerka przy ulicy Lisa 2. *Ogrzewanie elektryczne. *Piętro 1. *Powierzchnia 26 m2. *Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Funkcjonalne mieszkanie na paderewskiego!. Ogrzewanie oraz woda w czynszu. Duży, ustawny pokój z wnęką. Oddzielna kuchnia, toaleta i przedpokój. Balkon Kuchnia z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Brynów,Katowice

297 000 zł26 m² 11 207,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prestiżowe nowe osiedle "rondo Ceglana" oraz Park Kościuszki w zasięgu Twojej ręki! Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni ok. 26,5 m2 na nowo powstałym osiedlu "rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modelarska

Wełnowiec,Katowice

298 000 zł75 m² 3 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w cichej lokalizacji blisko centrum miasta. Dzielnica Wełnowiec - Józefowiec Nieruchomość jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

1 190 zł27 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępne od 2023-11-19! *kawalerka o powierzchni 27m. *Ogrzewanie miejskie. *Bardzo dobra lokalizacja. *W pobliżu są tereny rekreacyjne i staw, przed blokiem jest parking dla mieszkańców,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karliczka

Środmieście,Katowice

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuje wynajem kawalerki o powierzchni 33 m ul. Karliczka 7 w Katowicach Mieszkanie składa się z kuchni, pokoju i przedpokoju. Meble kuchenne wraz ze sprzętem agd (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Koszutka,Katowice

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 62m -położone w Katowicach na ul. Misjonarzy Oblatów. Nieruchomość znajduje się na parterze składa się z 3 przestronnych pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Zarębskiego

Załęże,Katowice

1 100 zł17 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*Parter. *Powierzchnia 17 m2. *Ogrzewanie elektryczne. *Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy samochodem do centrum Katowic czy Chorzowa to około 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

1 650 zł37 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Załęże,Katowice

1 000 zł18 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia! super cena! Wolne od 01.10. Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone w Katowicach Załężu (okolice ulicy Bocheńskiego - ulica Pokoju). Do ceny najmu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Środmieście,Katowice

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego i eleganckiego mieszkania w samym sercu Katowic? Mamy przyjemność zaoferować Ci nowocześnie wyremontowane mieszkanie z jednym pokojem w centrum miasta. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Tomasza

Brynów,Katowice

1 050 zł20 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie przy ul. Tomasza 5. *Parter, 19 m2. *Przeznaczone dla 1-3 osób. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *pokój: kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zbożowa

Ochojec,Katowice

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

= r E Z E R W A C J A = Szanowni Państwo, w celu umówienia się na spotkanie, prosimy o wiadomość sms pod nr tel.w treści wiadomości wpisując swoje imię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

1 200 zł21 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *21,5 m2. *Ogrzewanie miejskie. *Piętro 3. *Galeria Katowice 500 m. *Plac Wolności 200 m. *Dobra lokalizacja i komunikacja miejska - samo Centrum Katowic *przyjazne dla zwierząt!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Niedurnego 6. *Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum Katowic (tramwajem około 10 minut) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

1 590 zł25 m² 63,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! We speak english! * umeblowane i wyposażone * z balkonem i widokiem * z garderobą! * Ul. Chorzowska 214 Nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Środmieście,Katowice

680 000 zł123 m² 5 528,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Mieszkanie w ścisłym centrum Katowic, inwestycyjne duże - 123 m2 Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

297 000 zł39 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja! przedsprzedaż mieszkań! W budynku posiadamy 13 mieszkań na sprzedaż O różnych metrażach I układzie. W razie zainteresowania, zapraszamy do kontaktu. Szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Zawodzie,Katowice

373 000 zł41 m² 9 097,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyremontowane, inwestycyjne, 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Dzielnica Katowice - Zawodzie Nieruchomość jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieroszewskiego

Bogucice,Katowice

1 150 zł30 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Mieroszewskiego 8. *Piętro 1. *Powierzchnia 30 m2. *Ogrzewanie elektryczne. *Okolica cicha, bezpieczna. *W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu wynajem nieruchomości zlokalizowanej w centrum Katowic przy ulicy Korfantego w bliskiej odległości od Rynku i Ronda w skład którego wchodzi: - salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Paderewskiego,Katowice

1 400 zł30 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice os. Paderewskiego kawalerka Oferujemy wynajem mieszkania o powierzchni 30,50 m2. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Paderewskiego. Usytuowane na 9 piętrze w bloku 11 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radockiego

Odrodzenia,Katowice

1 400 zł37 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Koszty obsługi biura Revelio ponosi tylko właściciel! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Katwicach! Ul. Radockiego (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Lisa 4. *Piętro 1. *Powierzchnia 19 m2. *Ogrzewanie elektryczne. *Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice ścisłe Centrum al. Korfantego kawalerka Oferujemy wynajem mieszkania o powierzchni 30m2. Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Katowic przy al. Korfantego (do Rynku 3 minuty pieszo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ligota

Ligota,Katowice

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu piękne mieszkania na 1 piętrze -35 m w nowym budownictwie w dzielnicy Ligota. Budynek mieszkalny położony w nowym apartamentowcu z szybkim dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne, 20 m2, parter. *Miejsce doskonale skomunikowane w kierunku ścisłego centrum Katowic oraz ścisłego centrum Chorzowa (około 10-15 min tramwajem w obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obroki

Witosa,Katowice

1 150 zł35 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem, w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. *Blisko do ścisłego centrum Katowic, dobry dojazd samochodem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 200 zł24 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne. *Powierzchnia 24 m2. *Parter. *Miejsce doskonale skomunikowane wszędzie blisko, do ścisłego centrum Katowic oraz ścisłego centrum Chorzowa (10-15 min. tramwajem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Markiefki

Bogucice,Katowice

1 150 zł33 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronna kawalerka przy ul. Markiefki 44. *Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze bloku z miejskim ogrzewaniem. *Powierzchnia 33m2. Wyposażenie: *pokój: rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piętro 2, 23 m2, ogrzewanie centralne. *Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską lub samochodem do centrum katowic/chorzowa to ok. 10- 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ligota

Ligota,Katowice

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Zadole. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z kuchnią i jadalnią oraz łazienki z wc. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janasa

Środmieście,Katowice

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona przy ul. Janasa w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na pierwszym parterze, jego metraż liczy 29 m2, na co składają się: - przedpokój, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

2 200 zł58 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 58m , znajdujące się na osiedlu Tysiąclecia, czeka na nowych lokatorów! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij