dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Katowice

507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

507 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Kostuchna,Katowice

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na osiedlu Kostuchna, w skład którego wchodzą: 2 pokoje łazienka z wc przedpokój taras Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiertnicza

Dąbrówka Mała,Katowice

369 000 zł37 m² 10 062,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,67 m2 w Katowicach Dąbrówce Małej przy ul. Wiertniczej (nieopodal Sklepu Ikei ), w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie w centrum Katowic Nowoczesne mieszkanie w samym centrum Katowic o powierzchni 46 mkw. zlokalizowane na 4 piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Dąbrówka Mała,Katowice

298 000 zł41 m² 7 205,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie powierzchni 42m gotowe do zamieszkania położone w Katowicach na Osiedlu Szopienice-Burowiec przy ul. Józefa Hallera. Lokal składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

990 zł30 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia kawalerkę o pow. ok 30m2 w prywatnej kamienicy przy. ul Oswobodzenia / Leśnego Potoku na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy. W mieszkaniu jest pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bażantów

Piotrowice,Katowice

3 000 zł40 m² 74,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe - Katowice, ul. Bażantów - spokojna okolica Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe, umeblowane mieszkanie na osiedlu przy ul. Bażantów w Katowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Muchowiec,Katowice

1 399 000 zł72 m² 19 539,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy Apartament w Sercu Katowic przy Trzech Stawach - Ekskluzywny Komfort i Wyjątkowa Lokalizacja Cena: 1 399 000 zł | Powierzchnia: 71,60 m + Taras 16 m | Pokoje: 3 | Piętro: 2/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Katowice

415 000 zł50 m² 8 288,40 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie po generalnym remoncie w Katowicach, przy ulicy Bolesława Chrobrego 25. Znajduje się ono na parterze i ma powierzchnię 50.07 m oraz posiada osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

484 273 zł30 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Oferta od dewelopera. Bez prowizji i podatku pcc. Ostatni apartament typu studio z sypialnią na najwyższym piętrze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tysiąclecia,Katowice

2 100 zł36 m² 58,37 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie, które zapewnia wygodę i funkcjonalność w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

554 700 zł62 m² 9 016,58 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Osoba do kontaktu: tel. Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty sprzedaży jest komfortowe / bardzo rozkładowe / jasne - 3 pok. mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą / o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meteorologów

Ptasie,Katowice

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wykończony nowoczesny apartament na zamkniętym osiedlu Nowe Ptasie przy ul. Meteorologów Apartament znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą Powierzchnia mieszkania 54m2+balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Burowiec,Katowice

290 000 zł49 m² 5 921 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: katowice, ul. Pogodna Opis: z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na ul. Pogodnej w Katowicach. Nieruchomość ma powierzchnię 48,98m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Adamskiego

Środmieście,Katowice

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzy pokoje z balkonem blisko awf, asp, ue Do sprzedaży trzypokojowe, przytulne mieszkanie o pow. 48 m 2 z ładnym balkonem, położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budryka

Murcki,Katowice

330 000 zł38 m² 8 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, komfortowe mieszkanie, w spokojnej okolicy - dzielnica Murcki w Katowicach. Zapraszam do opisu oraz kontaktu! Przestronne i jasne Umeblowane Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Paderewskiego,Katowice

753 658 zł54 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu na sprzedaż wykończony 2 pokojowy apartament (54,22 m2) na prestiżowym zamkniętym osiedlu Okam "dom W dolnie trzech stawów" położonym w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowa

Nikiszowiec,Katowice

670 000 zł51 m² 13 150,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność! zapraszam inne biura do współpracy! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w Katowicach (nikiszowiec) przy ulicy Antoniego Czechowa znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

1 150 000 zł90 m² 12 759,30 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Tylko W realton nieruchomości oferta na wyłączność idealne dla rodziny! Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu piękny 4-pokojowy apartament na sprzedaż na o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

1 700 zł38 m² 44,16 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 sierpnia 2024! Obowiązuje najem okazjonalny! Umowa na czas określony 12 miesięcy. Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Katowic. Mieszkanie znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Paderewskiego,Katowice

2 250 zł29 m² 78,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

English -> Please contact via whatsapp dolina trzech stawów, ul. Sikorskiego (okam inspire) zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia kawalerka z widokiem na staw o powierzchni 28,59m2 składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłockiego

Piotrowice,Katowice

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od ok. Połowy sierpnia Do wynajęcia funkcjonalne i wygodne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m, usytuowane na 1-wszym piętrze nowego budynku apartamentowego na osiedlu Bażantowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

539 000 zł46 m² 11 598,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko W realton oferta na wyłączność Z przyjemnością pragnę zaprezentować Państwu przytulny, gotowy do zamieszkania apartament z balkonem, znajdujący się w Katowicach na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oswobodzenia

Janów-Nikiszowiec,Katowice

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, przytulne, cieszące oko? Mam coś idealnego dla Ciebie! Dwupokojowe mieszkanie o metrażu 35m2 czeka na swojego pierwszego lokatora Możesz zostać nim właśnie Ty! Strategiczna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Dąb,Katowice

204 000 zł42 m² 4 820,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. ogłasza aukcję, której przedmiotem jest zawarcie umowy sprzedaży prawa własności lokalu mieszkalnego nr 3 przy ul. Dębowej 17a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łączna

Zawodzie,Katowice

443 000 zł56 m² 7 953,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prosimy nie dzwonic Z agencji nieruchomosci. Chcemy sprzedac mieszkanie bez posrednikow. Dziekujemy. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na Zawodziu przy ul. Łącznej 1a, z bardzo dobrym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Giszowiec,Katowice

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o pow.43m2 Katowice-Giszowiec ul. Wojciecha na 6 piętrze z Windą .Mieszkanie jest 2 pokojowe po generalnym remoncie -wyposażone w meble ( w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Murcki,Katowice

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o pow 46 mkw zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Murcki. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Ligota,Katowice

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dla maks. 2 osób, bez zwierząt. Mam do zaoferowania kawalerkę o pow. 30 m2, położone w Katowicach, dzielnicy Ligota, przy ulicy Starej Kłodnickiej. Mieszkanie jest usytuowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modelarska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

695 000 zł72 m² 9 652,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferowane przeze mnie mieszkanie przy ulicy Modelarskiej to nietuzinkowa nieruchomość do wprowadzenia się już od zaraz. Podstawowe informacje: -Wysoki standard wykończenia, -Blisko terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

565 301 zł60 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowej inwestycji położonej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Katowic - Koszutce.! kupuj bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niwna

Janów-Nikiszowiec,Katowice

2 900 zł83 m² 34,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy Państwu przestronny apartament w urokliwej i zadbanej kamienicy. Apartament jest słoneczny, ciepły składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. le Ronda

Katowice,śląskie

499 000 zł72 m² 6 926 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Katowicach, ul. Le Ronda 16d Lokalizacja: katowice, ul. Le Ronda 16d Opis: prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,05 m, położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Dąb,Katowice

708 000 zł94 m² 7 531,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry Sprzedam mieszkanie w bardzo ładnym budynku, na wejściu recepcja oraz loggia. W budynku znajdują się 3 windy, parking podziemny, graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowy lokal o powierzchni 31m2, na II piętrze, IV - piętrowej, zupełnie odnowionej kamienicy w centrum Katowic, na rogu ulic Kościuszki i pck. Kompleksowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błękitna

Dąb,Katowice

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia urokliwego, dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Błękitnej, tuż obok galerii CCC To idealna oferta dla singla lub pary, które cenią sobie komfort, tradycyjny design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Ochojec,Katowice

349 000 zł37 m² 9 321,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! koniecznie zobacz spacer 3 D ! Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w południowej, zielonej Części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Nikiszowiec,Katowice

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkania po generalnym remoncie. Lokal umeblowany. Na 56m2 mieści się: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Środmieście,Katowice

385 000 zł38 m² 10 131,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikusińskiego

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

349 000 zł50 m² 6 953,58 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mikusińskiego 34 w Katowicach. Lokal po wymianie wszystkich instalacji - duża oszczędność! Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Załęże,Katowice

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka Do lokalu przynależy piwnica-2,5m2. W cenie pozostaje całe wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Odrodzenia,Katowice

310 000 zł36 m² 8 637,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do kupienia komfortowa kawalerka na osiedlu Odrodzenia, ul. Radockiego. Mieszkanie o powierzchni 35,89 m2 składa się z przestronnej, jasnej kuchni, przedpokoju z dużą przesuwną szafą,.