dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Katowice

502 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

502 ogłoszenia

324 000 zł29,50 m² 10 983,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie zlokalizowane w Zrewitalizowanej Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic w świetnej Kultowej Lokalizacji przy ul. Krzywej! Nieruchomość w stanie po.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł47 m² 9 319,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Katowice, sprzedaż mieszkania w świetnej lokalizacji miedzy osiedlem Ptasim a ul. Mikołowską. Przytulne mieszkanie po kapitalnym remoncie w Katowicach, atut mieszkania niska zabudowa blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia dla singla lub pary- katowice centrum, ul. 3 maja. Lokalizacja: katowice - ul. 3 maja, ścisłe centrum miasta Rodzaj najmu: pokój prywatny, części wspólne współdzielone Co.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł36,37 m² 11 273,03 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie położone na prestiżowym os. Dębowe Tarasy, będącym jednym z najatrakcyjniejszych osiedli w całej Aglomeracji Śląskiej. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 590 zł41 m² 63,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w nowym budynku z dwoma osobnymi pokojami bezpośrednio przy osiedlu Paderewskiego. Najważniejsze informacje Mieszkanie o powierzchni 41 m2 Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę ładnej kawalerki do wynajęcia w Śródmieściu Katowic przy ul Poniatowskiego 14. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł57,88 m² 7 601,94 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Możesz wypić poranną kawę, podziwiając panoramę Katowic Współpracując z hps Nieruchomości nie płacisz prowizji oraz otrzymujesz pełną obsługę. Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 061 zł54,42 m² 11 614,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 54,42 m , zlokalizowane w Katowicach. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł37 m² 11 324,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł72,95 m² 12 063,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż ustawny apartament w spokojnym bloku w w stanie do wykończenia według własnego projektu na zamkniętym, spokojnym osiedlu Dębowe tarasy w Katowicach. Dębowe Tarasy 72,95.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł28,10 m² 12 099,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Rewitalizowanej Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic w świetnej Kultowej Lokalizacji przy ul. Krzywej! Mieszkanie posiada prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł95 m² 19 789,47 zł/m²

 

Piętro:15/20

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Katowice, ul. Sokolska 30 sokolska towers atal wyjątkowy 2-pak inwestycyjny wyposażony W wysokim strandardzie 2-pak posiada 95m2 i składa się z dwóch osobnych niezależnych mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 32,8m2 (użytkowe 25,55m2 ze względu na skosy), zlokalizowane w Katowicach Szopienicach przy ul. Plac Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,10 m² 53,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe M w centrum Katowic pod wynajem mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 37,10 m , na którą składają się: - salon częściowo połączony z kuchnią, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł73 m² 6 849,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne 4 Pokoje w Sercu Brynowa ul. Rolna, katowice Szukasz mieszkania dla dużej rodziny lub pod inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł65 m² 11 215,38 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje | Balkon | Klimatyzacja | Nowoczesny budynek 2014 | Os. Tysiąclecia - gotowe do zamieszkania Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Szukasz mieszkania, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł50,04 m² 34,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne, jasne i przestronne mieszkanie po remoncie, usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Układ mieszkania: - dwa przestronne pokoje (częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,58 m² 12 112,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność! Proponuję do sprzedaży luksusowy, nowoczesny apartament usytuowany na III-piętrze, położony na kameralnym osiedlu przy Parku Ślaskim i Planetarium w Katowicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania Kawalerka zlokalizowana w kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic w świetnej lokalizacji przy ul. Sienkiewicza. Nieruchomość po generalnym remoncie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł28 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie zlokalizowane w Pięknej Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic przy ul. Słowackiego niedaleko Rynku i zaraz obok Galerii Katowickiej. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne - mieszkanie Z nowoczesną aranżacją prawie W parku - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - Mamy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł34,67 m² 8 335,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pierwsze M lub inwestycja | 34,7 m | Winda | Piotrowice Odrodzenia opis nieruchmości Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 34,67 m , położone w Katowicach -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,50 m² 11 196,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży Mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Witosa w Katowicach w budynku tzw. tarasowiec przy ul. Ossowskiego o powierzchni 53,50m. Mieszkanie z balkonem, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w Katowicach Brynów Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe do odbioru. Korzyści finansowe do 100tys. ( brak podatku brak kosztów obsługi, specjalne ceny) Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tychy, ul. Orzeszkowej tychy tarasowce, osiele O, cicha spokojna okolica Z dużą ilości zieleni Mieszkanie posiada 68 m2 i składa się z 3 pokoi, kuchni i balkonu Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Piotrowice-Ochojec,Katowice

699 900 zł73 m² 9 587,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż Bez prowizji od kupującego Mieszkanie 73m2 I 3 pokoje I Katowice I Bażantowo I Mała Skandynawia I 1 piętro z 4 I windai Osiedle zamknięte To mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł89,10 m² 10 089,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

oś. Bażantów | 4 pokoje | 89 m | ostatnie piętro Cena: 899 000 zł | Miejsce parkingowe naziemne: +20 000 zł | Powierzchnia: 89,10 m | Pokoje: 4 (możliwość 3) | Piętro: 3 / 3 | Rok budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł44,60 m² 16 008,97 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z rynku wtórnego z najlepszym widokiem w mieście w najbardziej luksusowym budynku na Śląsku: noho! Apartamentowiec w standardzie 5* hotelu! Mam zaszczyt zaprosić.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, katowice, ul. Rybnicka Lokalizacja: katowice, ul. Rybnicka Piętro: 1 Powierzchnia: 46,30 m Liczba pokoi: 2 Garaż (opcjonalnie): 75 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1892 roku, na rogu ul. Jesionowej i Alei Wojciecha Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 495 zł52,85 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł10 m² 95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice Ligota na wynajem pokój w mieszkaniu funkcjonalnym dobrze wyposażonym mieszkaniu - ul. Zielonogórska. Oferujemy na wynajem pokój w bardzo funkcjonalnym dwupokojowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Przelotowej w Katowicach. Lokal został starannie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje na os. Paderewskiego, ul. Sowińskiego, gotowe do zamieszkania, świetna lokalizacja Na wynajem wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie położone na osiedlu Paderewskiego w Katowicach -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 183 625 zł94,69 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji I brak pcc! Szukasz mieszkania blisko natury, ale z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta łączy nowoczesne budownictwo z wyjątkową lokalizacją przy Parku Śląskim oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 000 zł52 m² 10 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Komfortowe, jasne i przewiewne mieszkania. Zielona okolica - szybki dojazd do centrum. Przedstawiam nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części miasta zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł35,30 m² 69,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica w samym sercu Katowic. Lokalizacja Apartament znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł39 m² 9 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Gotowe do wejścia! 2 pokoje + garderoba | Kato Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39 m , położonego w sercu Katowic przy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Piotrowice / Ochojec ul. Łętowskiego / Radockiego - 49m2 - 2 pokoje + 2 balkony + piwnica we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta! Od ręki! Dla osób niepalących i bez zwierząt Na wynajem atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie na strzeżonym osiedlu Dębowe Tarasy. Mieszkanie o powierzchni ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł33,50 m² 15 970,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokoje Przemyślany projekt architekta Modne i funkcjonalne wnętrze Kuchnia wyposażona w sprzęty agd marki Bosch i Samsung Wygodna kanapa z funkcją spania Sypialnia.