dowolna

Kawalerki Katowice - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

294 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

950 zł20 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piętro 2, 20 m2, ogrzewanie elektryczne. *W okolicy budynku spokojna, pełna zieleni enklawa - Bulwary Rawy, idealne miejsce do wypoczynku, a to niewątpliwie rzadkość w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

1 250 zł23 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie z balkonem. *I piętro. *ok 24 m2. *W pełni umeblowane i wyposażone. * ogrzewanie miejskie. Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stolik, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koszutka,Katowice

2 200 zł36 m² 60,62 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 36,29 m2 w Katowicach, dzielnica Koszutka przy ul. Stefana Okrzei. Idealna oferta dla pary lub singla! Jeśli lokalizacja jest istotna to nasza oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabowa

Koszutka,Katowice

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wynajem mieszkania o powierzchni 30m2. Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Koszutka przy ul. Grabowej. Usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Dębowe Tarasy

Dębowe Tarasy,Katowice

1 650 zł26 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice Dębowe Tarasy komfortowa kawalerka Oferujemy wynajem mieszkania o powierzchni 26m2 w prestiżowej inwestycji Dębowe Tarasy. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

950 zł29 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wynajmę przestronną, widną, w pełni umeblowaną i wyposażoną kawalerkę, która mieści się w bloku. *Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obroki

Witosa,Katowice

1 250 zł28 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna,ładnie urządzona kawalerka na wysokim parterze,widny, ustawny pokój, łazienka z wanną z funkcją prysznica, kuchnia z oknem, ściany i podłogi w kafelkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielska

Murcki,Katowice

1 790 zł36 m² 49,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w Katowicach Murckach, przy ulicy Bielskiej. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baildona

Dąb,Katowice

340 000 zł30 m² 11 254,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Doradcy Sage Home maja przyjemność zaoferować Państwu piękną kawalerkę zlokalizowaną w cen-trum Katowic dzielnica Dąb! Mieszkanie jest położone na 5 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Józefowiec,Katowice

239 000 zł28 m² 8 400,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** z balkonem! ** piekny widok ** umeblowana i wyposażona! ** 5 min do Silesia City Center! ** sporo miejsc parkingowych pod blokiem ** blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

1 150 zł23 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *powierzchnia 23,5 m2 *ogrzewanie miejskie *przeznaczone dla 1-2 osób Wyposażenie: * Aneks kuchenny: szafki kuchenne, lodówka, zlew, okap, blat- stół, taborety, płyta ceramiczna. *Pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

320 000 zł38 m² 8 421 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.38 m2 w Katowicach przy ul. Chrobrego.(os.Tysiąclecia) Lokal znajduje się na 9 piętrze. W mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna, wodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pola

Brynów,Katowice

210 000 zł26 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować niezwykle jasne 1-pokojowe mieszkanie w spokojnej i cichej lokalizacji. Nieruchomość jest na 6 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochojec

Ochojec,Katowice

269 000 zł41 m² 6 540,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni użytkowej 41,13 m2, usytuowane na trzecim piętrze w bloku po termomodernizacji, składające się z przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Ligota,Katowice

950 zł15 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój jednoosobowy w odległości 15 minut pieszo od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Centralnego Szpitala Klinicznego w Ligocie. Oferta przeznaczona dla studentów. Wynajem pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Środmieście,Katowice

525 000 zł89 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem niniejszej oferty jest unikatowy apartament w Katowicach przy ul. Raciborskiej. Apartament ma 89,13 m2 dodatkowo urokliwa logia oraz piwnica. Niesamowite możliwości aranżacyjne! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Załęska

Stara Ligota,Katowice

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piętro 3, 22 m2, ogrzewanie miejskie. *Idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie ergonomiczne i czyste wnętrze oraz dobry dojazd - przystanek autobusowy 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Środmieście

Środmieście,Katowice

699 111 zł86 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkania z rynku pierwotnego w najlepszej lokalizacji w Katowicach. Nowoczesne osiedle, które łączy bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

1 600 zł28 m² 57,12 zł/m²

 

Piętro:13/19

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo piękną i komfortową kawalerkę w Katowicach przy ulicy Chorzowskiej 214 w "4 Wieżach" z ogrzewaniem podłogowym. Budynek znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu na wynajem Kawalerkę po generalnym remoncie w Topowej lokalizacji Katowic Mieszkanie znajduję się na 7 piętrze w bloku po termomodernizacji przy Uniwersyteckiej 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brynów

Brynów,Katowice

721 270 zł87 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brynów

Brynów,Katowice

320 892 zł31 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brynów

Brynów,Katowice

353 084 zł34 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karola

Zawodzie,Katowice

165 000 zł36 m² 4 532,97 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. 1 maja w Katowicach - dzielnica Zawodzie. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brynów

Brynów,Katowice

343 299 zł34 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Panewniki,Katowice

470 zł12 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój 1 osobowy w odległości 10 minut pieszo (ok. 800 metrów) od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Centralnego Szpitala Klinicznego w Ligocie. Oferta dla osób lubiących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Środmieście

Środmieście,Katowice

699 111 zł86 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brynów

Brynów,Katowice

617 354 zł74 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brynów

Brynów,Katowice

339 900 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Katowice,śląskie

1 520 zł22 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Drogi Kliencie! W dniach 13-23 lipca 2023 roku przebywamy na urlopie. Kontakt w tym okresie będzie utrudniony lub niemożliwy. W sprawach pilnych i ważnych proszę kontaktować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brynów

Brynów,Katowice

320 892 zł31 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Środmieście

Środmieście,Katowice

690 480 zł86 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *27 m2, ogrzewanie miejskie, piętro 3. *Samo Centrum Katowic. *Galeria Katowice 500 m. *Plac Wolności 200 m. *Zadbana klatka. *Dobra lokalizacja i komunikacja miejska - samo Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Janasa

Załęże,Katowice

259 000 zł22 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na wynajem przytulna kawalerka przy ul. Janasa 9 w Katowicach zlokalizowana na 1 piętrze rewitalizowanej kamienicy z cegły. O kamienicy: - wybudowana w 1898 r., - generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brynów

Brynów,Katowice

353 084 zł34 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brynów

Brynów,Katowice

712 580 zł87 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu na wynajem Kawalerkę po generalnym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji Katowic Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w bloku po termomodernizacji przy Brynowskiej 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Katowice,śląskie

1 369 zł20 m² 66,78 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

1 600 zł26 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brynów

Brynów,Katowice

343 299 zł34 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelców Bytomskich

Dąbrówka Mała,Katowice

950 zł20 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *20 m2. *2 piętro. *Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, kuchenka). *Idealne dla 1-2 osób. Wyposażenie: *pokój: rozkładana.