dowolna

Kawalerki Katowice - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

295 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałtycka

Katowice,śląskie

256 752 zł38 m² 6 756,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obowiązkowy wykup miejsca parkingowego. Nie pobieramy żadnych opłat! Homest Swiss S.A. jest pierwszym kompleksowym doradcą finansowym w Polsce. Swoim Klientom proponuje zupełnie nowe na polskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałtycka

Katowice,śląskie

255 530 zł38 m² 6 724,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałtycka

Katowice,śląskie

257 295 zł38 m² 6 770,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałtycka

Katowice,śląskie

256 210 zł38 m² 6 742,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

93 600 zł32 m² 2 925 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Egipcie - Hurgada Oasis Marina to niesamowity projekt w pierwszej linii brzegowej zlokalizowanej w bardzo szybko rozwijającej się dzielnicy Al.-Ahyaa pomiędzy El Gouną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Zawodzie,Katowice

400 zł12 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W poblizu Akademii Ekonomicznej -pokoj jednoosobowy - zenski - w mieszkaniu studenckim od zaraz do wynajecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obroki

Witosa,Katowice

118 000 zł36 m² 3 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 36 m2, środkowe na pierwszym piętrze ( duży pokój z balkonem, widna kuchnia z wnęką i przestronna łazienka) po remoncie m.in: nowe panele na podłodze, wszystkie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Ochojec,Katowice

500 zł10 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję pokój do wynajęcia od 1 października (katowice ochojec-piotrowice) tel. Kontakt.:   w godz. 8-20 os. kontakt. p. Maria dla jednej osoby (młodej, spokojnej, bez nałogów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Ochojec,Katowice

500 zł10 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tel. Kontakt.:   , proszę dzwonić w godz. 10-20 pokój do wyn. od 1 października W katowicach ochojcu dla młodej, spokojnej osoby (bez nałogów) pracującej lub uczącej się, cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stefana Batorego

Katowice,śląskie

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrkacyjna kawalerka w scisłym centrum Katowic. Aneks kuchenny, pokoj dzienny, miesjce do pracy biurowej, łazienka. Mieszkanie wyspoażone w lodówkę, kuchenkę.Łazienka czysta zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ściegiennego

Dębowe Tarasy,Katowice

207 000 zł30 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Jednopokojowe mieszkanie o pow. 29,87 m2, położone na osiedlu Dębowe Tarasy. Lokal znajduje się na 8 piętrze co przekłada się na wyjątkowy widok z okien przedstawiający panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

130 000 zł35 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ładna kawalerka z dużym balkonem i widokiem na Dolinę Trzech Stawów. Osiedle znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, blisko centrum Katowic. W pobliżu znajdują się szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wełnowiec

Wełnowiec,Katowice

130 000 zł34 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Katowice okolica Silesia City Center. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2. Składa się z pokoju z wyjściem na balkon i widokiem na zieleń, aneksu sypialnego z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Środmieście

Środmieście,Katowice

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5m2 w centrum Katowic. Lokal znajduje się na parterze, posiada duży taras. Mieszkanie, w tym kuchnia z oknem, jest umeblowane, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokolska

Koszutka,Katowice

124 000 zł31 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! super Okazja! Do sprzedania kawalerka w Centrum Katowic! Mieszkanie znajduje przy jednej z głównych ulic miasta, w niskim bloku zarządzanym przez Wspólnotę Mieszkaniową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokolska

Koszutka,Katowice

123 000 zł31 m² 3 967,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam M1 w centrum Katowic ul. Sokolska, 1 pokój+duża widna kuchnia, łazienka razem z toaletą.tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Środmieście,Katowice

1 650 zł21 m² 78,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie kawalerkę w pełni umeblowaną i urządzoną. Mieszkanie o powierzchni ok. 21 m2 położone jest w centrum Katowic w okolicy ul. Mikołowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Katowice

Katowice,śląskie

347 671 zł26 m² 13 179,30 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W samym centrum katowic. Bez podatku pcc, bez prowizji dla kupującego, 0 ukrytych kosztów. Bezpośrednio od dewelopera. W Naszej ofercie posiadamy apartamenty.