dowolna

Kawalerki Katowice - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

295 ogłoszeń

319 000 zł28 m² 11 392,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe, wyposażone mieszkanie po remoncie generalnym na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana w zadbanej kamienicy w Śródmieściu Katowic na ul. Słowackiego-tuż obok Galerii Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37,62 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż duża, ładna i tania w utrzymaniu kawalerka. Mieszkanie położone w centrum Ligoty-Panewnik, w otoczeniu pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 827 zł59,22 m² 11 648,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przestronne 59,22 M2 W sercu katowic Z możliwością aranżacji na 3 pokoje Wyjątkowa propozycja na nowoczesnym osiedlu łącząca najważniejsze aspekty życia codziennego. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę ładnej kawalerki do wynajęcia w Śródmieściu Katowic przy ul Poniatowskiego 14. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Katowice Brynów - Stara Ligota bardzo spokojne miejsce Duża kawalerka o powierzchni 34 m2 usytuowana na 2 piętrze w 2 piętrowym domu wielorodzinnym. Zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

260 010 zł37,43 m² 6 946,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Katowicach ogłasza przetarg na ustanowienie i przeniesienie własności lokalu mieszkalnego będącego pustostanem. Przetarg odbędzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

120 071 zł33,28 m² 3 607,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

110 376 zł42,49 m² 2 597,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

1 800 zł26 m² 69,47 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton obowiązuje umowa najmu okazjonalnego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany w śródmieściu Katowic, przy ulicy Zabrskiej 15 w nowo powstałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lisa

Załęże,Katowice

1 130 zł24 m² 47,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Lisa 14 A w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 24 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- w pobliżu restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

900 zł23 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z balkonem i komórką przy ul. 11 Listopada 9 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 23 m . Piętro 1 z 4. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wilimowskiego

Środmieście,Katowice

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Wilimowskiego 5 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 24 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Środmieście,Katowice

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą mieszkania typu studio położonego w okolicach ścisłego centrum Katowic przy ul. Fliegera. Wnętrze odświeżone, wygodne, przestronne! Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lwowska

Janów-Nikiszowiec,Katowice

780 zł17 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio przy ul. Lwowskiej 15 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: okolica spokojna, sprzyjająca wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Zarębskiego

Załęże,Katowice

1 080 zł17 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Zarębskiego 7 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

434 390 zł36 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowej inwestycji. Sterowanie mieszkaniem za pomocą smartfona lub tabletu. Zastosowanie nowoczesnych filtrów, pozwoli każdemu oddychać czystym powietrzem we własnym mieszkaniu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

516 042 zł47 m² 11 073,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

380 562 zł37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do odbioru, stan deweloperski. Kawalerka usytuowana na parterze, kuchnia z pokojem dziennym, sypialnia, łazienka. Okna od strony wschodniej, taras o pow. 4,5m2 ogórdek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakowska

Szopienice-Burowiec,Katowice

1 230 zł35 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę przestronną kawalerkę w kamienicy na ul. Krakowskiej w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słupska

Ligota-Panewniki,Katowice

264 000 zł31 m² 8 453,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedazy jednopokojowe mieszkanie - kawalerke polozone w centrum katowickiej Ligoty. Mieszkanie usytuowane jest na parterze czteropietrowego budynku i sklada sie z pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

285 000 zł31 m² 9 105,43 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko w Realton Nieruchomości! Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 31,30m, usytuowanej na 8 piętrze budynku z 1965 r ('górnik"), położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

495 769 zł43 m² 11 613,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.69 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dąb,Katowice

548 343 zł53 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota dwupak inwestycyjny Katowice, ul. Złota 69, park Śląski Koncept inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 52,98 m adaptowane na dwie niezależne kawalerki przeznaczone pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

920 zł23 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy 11 listopada 9 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 23 m2. Piętro 4. Ogrzewanie centralne. -Lokalizacja- w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

1 900 zł28 m² 69,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka z ogródkiem i miejscem garażowym w doskonałej lokalizacji, os. Dębowe Tarasy. Najem tylko okazjonalny. Do wynajęcia komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

890 zł17 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka, niedaleko centrum, przy ul. Gliwickiej 111 w Katowicach. -Nieruchomość- mieszkanie o powierzchni 17 m . Piętro 2. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Załęska

Stara Ligota,Katowice

229 000 zł22 m² 10 333,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Katowicach przy ul. Załęskiej. W skład mieszkania wchodzą: salon, aneks kuchenny, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przemysłowa

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 390 zł27 m² 89,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Belg / Centrum Katowic premium apartament na wynajem Idealny dla: wymagającego studenta, pary szukającej komfortu lub solo-it, który chce skupić się na pracy i dobrym życiu w stolicy Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

539 401 zł47 m² 11 469,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Zarębskiego

Załęże,Katowice

900 zł17 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka w dobrej lokalizacji przy ulicy Zarębskiego 7. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

633 457 zł52 m² 12 214,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 51.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

870 000 zł88 m² 9 920,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 87.70 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

713 630 zł71 m² 10 066,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 70.89 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

670 000 zł68 m² 9 796,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 68.39 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wietnamska

Panewniki,Katowice

329 752 zł38 m² 8 677,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 38 m , przy ulicy Wietnamskiej 82 w Katowicach - Panewnikach. Mieszkanie mieści się na 2-gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

480 000 zł49 m² 9 886,71 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament: apartament ma powierzchnię 48.55 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

398 592 zł32 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 32 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koszutka,Katowice

1 550 zł39 m² 40,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka z loggią | Katowice - Koszutka | blisko centrum i Spodka Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka z loggią, położona na 2. piętrze w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

500 051 zł43 m² 11 697,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 42.75 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

525 000 zł47 m² 11 158,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 47.05 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

525 000 zł47 m² 11 165,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 47.02 m2 składa się.