dowolna

Kawalerki Katowice - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

295 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Dąbrówka Mała,Katowice

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Lipowej 5. Nieruchomość: powierzchnia 37 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: w najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

495 000 zł46 m² 10 770,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

490 000 zł26 m² 18 781,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,09 m2 zlokalizowane na 9 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 700 zł34 m² 49,42 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Tysiąclecia w Katowicach, osiedle Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 16 piętrowym bloku. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

1 900 zł28 m² 69,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka z ogródkiem i miejscem garażowym w doskonałej lokalizacji, os. Dębowe Tarasy. Najem tylko okazjonalny. Do wynajęcia komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Katowice

Środmieście,Katowice

2 390 zł28 m² 85,36 zł/m²

 

Piętro:23/26

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Hej Ty! Tak, ty co masz dość współlokatorów zostawiających gary w zlewie albo parzących herbatę z czystego adhd. Green House Nieruchomości ma dla Ciebie coś, co pokochasz od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

717 351 zł75 m² 9 512,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 75.41 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

1 740 zł25 m² 69,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! We speak english! * umeblowane i wyposażone * z balkonem i widokiem * z garderobą! * Ul. Chorzowska 214 Nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

495 885 zł43 m² 11 591,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 42.78 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Józefowiec,Katowice

260 000 zł28 m² 9 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1670

Rezerwacja Oferuje na sprzedaż jasną kawalerkę w wyjątkowej lokalizacji w pobliżu Silesii City Center i Parku Śląskiego. Jest to jedna z bardziej zielonych, spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

760 139 zł72 m² 10 566,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 71.94 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

457 506 zł36 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 36.31 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

270 000 zł37 m² 7 357 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko W realton umowa na wyłączność najlepszy widok Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

360 875 zł29 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa kawalerka na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie kawalerka ma powierzchnię 29.23 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

716 593 zł75 m² 9 493,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 75.48 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

880 000 zł88 m² 10 037,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 87.67 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiosny Ludów

Katowice,śląskie

1 600 zł25 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Przestronna Kawalerka 25,09 m2 zlokalizowana na parterze : * Pokój, * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie jest po generalnym remoncie, wyposażone, bardzo jasne, słoneczne, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

741 861 zł71 m² 10 521,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 70.51 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecia,Katowice

460 000 zł28 m² 16 358,50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowoczesną, wyremontowaną kawalerkę, zlokalizowaną na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, na 12 piętrze wysokiego budynku z 2017 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

670 000 zł68 m² 9 788,17 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.45 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:6/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

- nowa oferta ~- apartament dla wymagającego klienta -~~oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy nowoczesny apartament typu studio o pow. 28m2, położony na 6 piętrze przy Al. Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

514 215 zł43 m² 12 000,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.85 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

860 000 zł88 m² 9 801,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 87.74 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

399 616 zł36 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

552 510 zł53 m² 10 516 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 52.54 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

399 616 zł36 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

900 zł23 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z balkonem i komórką przy ul. 11 Listopada 9 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 23 m . Piętro 1 z 4. Ogrzewanie centralne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

399 616 zł36 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

650 720 zł66 m² 9 908,94 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! Świetna opcja pod kątem inwestycyjnym, zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

685 090 zł67 m² 10 211,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 67.09 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

530 145 zł50 m² 10 520,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.39 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

399 900 zł28 m² 14 395,20 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Promocja! kawalerka W samym centrum Z dużym balkonem Mieszkanie 27,78 m2 w promocyjnej cenie w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, zaraz obok galerii Supersam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

631 069 zł58 m² 10 826,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 58.29 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

632 468 zł58 m² 10 923,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 57.90 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

697 965 zł74 m² 9 449,84 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 73.86 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

790 000 zł78 m² 10 143,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 77.88 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

1 600 zł38 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieć wszystko pod ręką I nie przepłacać za utrzymanie? na wynajem || 1,5 kawalerki - nowoczesnej I gotowej do zamieszkania || || ekstra niskie koszty utrzymania || || katowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

370 250 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 29.62 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

713 229 zł71 m² 10 073,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 70.80 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

370 000 zł29 m² 12 572,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bytkowska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

1 900 zł26 m² 73,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia przy Parku Śląskim świetna lokalizacja i komfort mieszkania Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w inwestycji zrealizowanej przez dewelopera Wawel,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij