dowolna

Luksusowe mieszkania Katowice - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

264 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Mieszkanie jest po remoncie, wykończone i umeblowane w wysokim standardzie. Usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku po termomodernizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Walentego Roździeńskiego

Katowice,śląskie

487 000 zł62 m² 7 854,84 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gwiazdy | Gotowe | 3 pokoje | balkon z widokiem z 18 piętra oferta bezpośrednia Wprowadź się do swojego nowego, wymarzonego, funkcjonalnego, subtelnie wykończonego mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

459 000 zł56 m² 8 123,89 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od właściciela, bez żadnej prowizji. ul. Tysiąclecia 80 1 piętro 56,5m2 powierzchni mieszkania 3 pokoje oddzielna kuchnia Duży balkon Dodatkowo komórka na korytarzu przy drzwiach do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ossowskiego

Witosa,Katowice

435 000 zł62 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie( M4) położone przy ul. Ossowskiego (os. Witosa) Stan idealny do wprowadzenia! Dostępne od zaraz! Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61,14 m2 usytuowane na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Gotowe do zamieszkania; mozliwość kupna garażu niska, zabudowa przy dolinie trzech stawów rewelacyjna lokalizacja Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone w Zespole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Muchowiec,Katowice

4 500 zł71 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia 3-pokojowy apartament z ogródkiem położony na osiedlu atal francuska park! Zielona okolica, tuż przy 3ech stawach, muchowiec! Mieszkanie o pow. 71m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

1 147 500 zł85 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjny apartament ze świetną panoramą Katowic na 13 piętrze w nowym apartamentowcu Sokolska Towers. Inwestycja została zrealizowana pod koniec 2021 roku, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Brynów,Katowice

2 650 zł38 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam całkowicie umeblowany apartament z ogródkiem w prestiżowej lokalizacji - Ceglana Park. Pierwszy najem. Lokalizacja: ul. Ceglana 76, katowice Ilość pokoi: 2 Metraż: 38 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Zawodzie,Katowice

1 900 zł34 m² 55,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronną nowocześnie urządzoną kawalerkę - pierwszy najem. Lokalizacja: ul. Marcinkowskiego 11, katowice Ilość pokoi: 1 Metraż: 34,41 mkw Piętro: 5/6 opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Środmieście,Katowice

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Francuska Park - apartament 40 m2, na osiedlu strzeżonym, z miejscem w garażu podziemnym. ieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wróbli

Brynów,Katowice

799 000 zł97 m² 8 237,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego Apartamentu na Ptasim Osiedlu w okolicy ulicy Wróbli. Mieszkanie położone na 3 piętrze składa się z dwóch poziomów: poziom I- aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagrody

Ligota-Panewniki,Katowice

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 położone w Katowicach przy .ulicy Zagrody Mieszkanie w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dębowe Tarasy

Dębowe Tarasy,Katowice

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament o pow. 62m2 usytuowany na 5 piętrze 10 piętrowego apartamentowca zlokalizowanego w Katowicach na osiedlu Dębowe Tarasy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

469 000 zł61 m² 7 701,15 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne mieszkanie na katowickim osiedlu Tysiąclecia, z widokiem na Park Śląski i Stadion Śląski, strona bardzo komfortowa: wschód / południe. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baildona

Dąb,Katowice

1 990 zł55 m² 36,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie w Katowicach, ul. Johna Baildona 12 ( Dębowe Tarasy ). Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni w aneksie i łazienki, łącznie 55m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagrody

Środmieście,Katowice

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w ścisłym centrum Katowic, 3 minuty od Dworca Kolejowego i Galerii Katowickiej oraz kilka minut do Parku Kościuszki i innych zielonych miejsc w mieście. Nowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Brynów,Katowice

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ceglana

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

2 550 zł40 m² 64,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pięknie wykończony apartament w odległości spaceru od ścisłego centrum Katowic. W nowej inwestycji Ceglana Park - prywatne osiedle na skraju Parku Kościuszki z tężnią solankową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Zawodzie,Katowice

369 000 zł34 m² 10 930,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż świetnie położone mieszkanie przy ul. Marcinkowskiego 11. Blok ma VI pięter, z czego mieszkanie mieści się na I piętrze. W budynku znajduje się winda oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyplera

Katowice,śląskie

297 000 zł58 m² 5 131 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem niniejszej oferty jest dwupokojowe, słoneczne, mieszkanie przy ul. Jana Wyplera. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Za oknem teren zielony, "mały lasek", dzięki czemu przestrzeń za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2 w kompleksie usługowo - mieszkalnym Cztery Wieże. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja prestiżowy adres prestiżowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ligota

Ligota,Katowice

770 000 zł68 m² 11 387,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

TA wyjątkowa oferta dostępna tylko U nas mieszkanie gotowe do wprowadzenia się Wszystkie zdjęcia są rzeczywiste. To nie są wizualizacje! Dla wymagającego klienta. Nie pobieramy prowizji od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Marcinkowskiego

Zawodzie,Katowice

2 000 zł34 m² 58,12 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

1 899 zł38 m² 49,97 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie. Proponuję Państwu wyjątkowy apartament w legendarnym Haperowcu. Apartament o powierzchni 38m2 znajduje się na 19 piętrze i składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

1 999 zł47 m² 42,53 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie. Proponuję Państwu wyjątkowy apartament w legendarnej Superjednostce. Apartament o powierzchni 47m2 znajduje się na 6 piętrze i składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: wynajmę bezpośrednio (bez prowizji) bardzo nowoczesne , po generalnym remoncie, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z dużą garderobą. Mieszkanie ma ekspozycję zachodnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * umeblowane i wyposażone * z balkonem i widokiem * z garderobą! Nowe mieszkanie w prestiżowych 4 wieżach. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagrody

Środmieście,Katowice

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Książęca

Ligota,Katowice

771 000 zł68 m² 11 402 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

420 000 zł34 m² 12 191,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam funkcjonalne, umeblowane mieszkanie, do którego można się od zaraz wprowadzić. Świetna lokalizacja blisko centrum Katowic, a zarazem w pobliżu parku. Mieszkanie jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Witosa

Witosa,Katowice

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For English scroll down Do wynajęcia świeżo wykończona kawalerka znajdująca się na 3 piętrze w budynku z windą Powierzchnia mieszkania 28m2 w której skład wchodzi: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szwana

Witosa,Katowice

1 799 zł30 m² 59,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For English scroll down Do wynajęcia świeżo wykończona kawalerka znajdująca się na 3 piętrze w budynku z windą Powierzchnia mieszkania 30m2 w której skład wchodzi: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ziołowa

Ochojec,Katowice

1 500 zł26 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Serdecznie polecam przytulną kawalerkę po remoncie - spokojna okolica - szybki dojazd do centrum Lokalizacja: ul. Ziołowa 43a, katowice Ilość pokoi: 1 Metraż: 26,5 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3/8 lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Katowice,śląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowy 2-pokojowy apartament na nowoczesnym osiedlu inspire Dolina Trzech Stawów do wynajęcia od zaraz. Apartament oferuje szybki dostęp do terenów zielonych Doliny Trzech Stawów, muchowca jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Muchowiec,Katowice

726 000 zł63 m² 11 584,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na zamkniętym, monitorowanym osiedlu atal francuska park w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Katowice,śląskie

664 715 zł70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, w ścisłym centrum! 100m do Galerii Katowickiej/ 3 maja / wysoki standard / genialna lokalizacja Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum, tuż obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gallusa

Brynów,Katowice

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: katowice, brynów, ul. Józefa Gallusa Ilość pokoi: 3 Metraż: 46,38 mkw Kuchnia: oddzielna Piętro: 1/4 lokal składa.