dowolna

Mieszkania wyremontowane Katowice - Oferty sprzedaży i wynajmu

382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Ochojec,Katowice

379 000 zł51 m² 7 402,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w sercu Aglomeracji Śląskiej! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51,20 m , usytuowane na 3. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku. To jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kijowska

Kokociniec,Katowice

400 000 zł62 m² 6 430,87 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Mam do zaoferowania spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m2 zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Kijowskiej na osiedlu Kokociniec. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytkowska

Józefowiec,Katowice

1 750 zł33 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice, józefowiec, ul. Bytkowska - nowoczesna kawalerka open space w inwestycji Śląskie Ogrody. Do wynajęcia oferujemy nowoczesną kawalerkę o powierzchni użytkowej 33 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Ochojec,Katowice

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu Fabryczna (budynek oddany do użytku w 2020 r.) mieszkanie o powierzchni 50m2 (idealne dla dwóch osób). Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

360 000 zł32 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania (po remoncie) Na sprzedaż nowe, jasne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone w Śródmieściu Katowic na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefowska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62,9 m , zlokalizowane na 11. piętrze bloku przy ul. Józefowskiej w Katowicach. W tej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Środmieście,Katowice

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pok. 63 m wysoki standard garaż ul. Złota 71, park Śląski Cena i warunki: czynsz najmu: 3 000 zł Czynsz administracyjny ok. 1400 zł + media wg zużycia (prąd, woda) Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Katowice,śląskie

378 000 zł30 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

nr A/2/2/121 Świetna inwestycja! Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie 29,8 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - blisko ul. Juliusza Słowackiego - kilka kroków do dworca pkp, rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Janów,Katowice

1 790 zł50 m² 35,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Katowice, janów, ul. Oswobodzenia Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone w meble i agd. Opis nieruchomości: prezentujemy mieszkanie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

1 550 zł28 m² 55,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas! Mieszkanie znajduje się w Katowicach, ul. Kościuszki 11. Składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

298 000 zł38 m² 7 760,42 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Opis mieszkania Mam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,4 m położone na 11 piętrze w 18-piętrowym budynku, z którego okien rozciąga się bardzo ładna panoroma okolicy. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barcelońska

Piotrowice,Katowice

925 000 zł95 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Na sprzedaż apartament 95m2 zlokalizowany przy ul. Barcelońskiej w Katowicach. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze. Nowa Barcelońska to osiedle zlokalizowane w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Meteorologów

Ptasie,Katowice

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wykończony nowoczesny apartament na zamkniętym osiedlu Nowe Ptasie przy ul. Meteorologów Apartament znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą Powierzchnia mieszkania 54m2+balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janasa

Środmieście,Katowice

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona przy ul. Janasa w Katowicach. Dostępne od 1go Września Mieszkanie znajduje się na pierwszym parterze, jego metraż liczy 29 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Katowice

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z loggią położony na osiedlu atal francuska park! Zielona okolica, tuż przy 3ech stawach, muchowiec! Mieszkanie o pow. 70,5m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Karliczka

Giszowiec,Katowice

1 190 zł18 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem - Katowice Giszowiec, ul. Karliczka Jasna kawalerka z aneksem kuchennym i południową ekspozycją, po remoncie. Blisko sklepy, przystanki, tereny rekreacyjne i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Środmieście,Katowice

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone w centrum Katowic przy .Uniwersyteckiej 12 Mieszkanie w budynku po termomodernizacji. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słonimskiego

Koszutka,Katowice

1 500 zł23 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem piękne, wyremontowane mieszkanie w Katowicach, idealne dla osób ceniących sobie komfort oraz dogodną lokalizację. Mieszkanie znajduje się w bloku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Katowice,śląskie

398 000 zł38 m² 10 473,70 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Katowice, ul. Korfantego superjednostka Cechy: - cena: 409 000 pln - Powierzchnia: 38 m - - miejsce postojowe dedykowane dla mieszkańców, - 3 piętro z 14 - Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania z widokiem na góry Szczawnica, ul. Połoniny | Do remontu Pierwsze zdjęcie ukazuje wizualizację po termomodernizacji. Pakiet 3 mieszkań Cena za cały pakiet (3 mieszkania): 799 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Książęca

Stara Ligota,Katowice

2 190 zł40 m² 54,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny, zadbany, w pełni wyposażony apartament w znakomitej lokalizacji w Katowicach. Dostępny od zaraz. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Koszutka,Katowice

398 000 zł38 m² 10 473,70 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Katowice, ul. Korfantego superjednostka Cechy: - cena: 398 000 pln - Powierzchnia: 38 m - - miejsce postojowe dedykowane dla mieszkańców, - 3 piętro z 14 - Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

378 000 zł30 m² 12 813,60 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr 351 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 29,5m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - blisko ul. Juliusza Słowackiego - kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szybowcowa

Muchowiec,Katowice

2 500 zł47 m² 53,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach-Muchowcu przy ul. Szybowcowej. W skład mieszkania wchodzą: salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

335 000 zł28 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży oferujemy piękną kawalerkę położoną na os. Tysiąclecia w Katowicach przy ul. Piastów, usytuowaną 13 piętrze bloku z pięknym widokiem na sąsiedni staw Maroko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filaka

Kostuchna,Katowice

299 000 zł45 m² 6 590,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,37m2 zlokalizowane w zielonej części Katowic , w dzielnicy Kostuchna. Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

2 250 zł38 m² 59,45 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,85 m , zlokalizowane na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Lokal świeżo po remoncie dla pierwszego Najemcy. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kostuchna,Katowice

849 000 zł70 m² 12 128,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do wprowadzenia, 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej dzielnicy Katowic - Bażantowo. Nieruchomość: -o powierzchni 70 m , składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

619 000 zł42 m² 14 837 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do wejścia, wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie na ostatnim, 14 piętrze wieżowca, nowoczesnego osiedla Atal Sky +. Ostatnie mieszkanie w tym budynku na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

442 000 zł38 m² 11 480,50 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr 220 Przedsprzedaż! Do sprzedania mieszkanie 38,5 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Grunwaldzki

Koszutka,Katowice

606 000 zł72 m² 8 416,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania, które spełniają oczekiwania. Są też takie, które mają to coś. Galeriowiec w Katowicach to budynek mieszkalny o załamanej fasadzie z loggiami, zlokalizowany przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Wełnowiec,Katowice

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,17m2, położone w Katowicach-Wełnowcu, przy ul. Słonecznej. Wielkim atutem mieszkania jest wynajmowane od spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kijowska

Kokociniec,Katowice

400 000 zł62 m² 6 430,87 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m2 zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Kijowskiej na osiedlu Kokociniec. Dodatkowo możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dąbrowskiego

Środmieście,Katowice

785 000 zł102 m² 7 696,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie własnościowe z wyodrębnioną księgą wieczystą o pow. 102m2 - Katowice Śródmieście ul. Dąbrowskiego. Na sprzedaż duże i bezpieczne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

1 199 000 zł67 m² 17 895,50 zł/m²

 

Piętro:11/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

English below Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do użytku w 2024 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Nikiszowiec,Katowice

359 900 zł47 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Profit Home przedstawia piękne mieszkanie z rynku wtórnego w bloku w Katowicach, dzielnicy Janów Nikiszowiec, przy ul. Oswobodzenia. Powierzchnia to 47,2 m2 (dodatkowo balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

460 000 zł32 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w topowej lokalizacji Katowicach Centrum na ul. Sokolskiej. Zakup mieszkanie w kredycie z naszym doradcą i nie płać za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecia,Katowice

2 500 zł44 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, po odświeżeniu. 15. piętro zapewnia więcej światła i prywatności. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wczasowa

Ligota-Panewniki,Katowice

2 900 zł74 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z balkonem w otoczeniu zieleni Katowice, ul. Wczasowa 16D Lokalizacja: mieszkanie położone jest na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w Katowicach, bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

499 000 zł77 m² 6 514,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,6 m , usytuowane na 3. piętrze w pięknej, zabytkowej kamienicy w samym sercu Katowic przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej-. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów