dowolna

Mieszkania wyremontowane Katowice - Oferty sprzedaży i wynajmu

382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Środmieście,Katowice

2 000 zł59 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe 2 pokoje w centrum Katowic ul. Opolska 9b. Budynek jest ocieplony, 7 piętrowy z windą, a samo mieszkanie na wygodnym 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Doskonała lokalizacja dla rodzin - blisko terenów zielonych Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m na drugim piętrze, zaledwie kilka kroków od Parku Śląskiego Zoo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabrska

Dąb,Katowice

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament, w pełni wyposażony i umeblowany. Dwupokojowe mieszkanie znajduje się w nowo oddanym, prestiżowym kompleksie Global Apartments. Opis mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Wełnowiec,Katowice

819 000 zł94 m² 8 712,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry Wizualizacja, ale zdjęcia na końcu są prawdziwe w trakcie remontu - odbiór koniec stycznia Apartament w pięknym budynku , spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagrody

Ligota,Katowice

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia! Mieszkanie o pow. 52 m2, katowice, ligota, ul. Zagrody. Lokalizacja Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z całym miastem. W najbiżej okolicy: przystanki autobusowe (linie: 9;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Józefowiec,Katowice

1 149 000 zł116 m² 9 905,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Apartament składa się z : -czterech dużych autonomicznych pokoi wraz z dużym salonem -dużej kuchni z wyspą o wymiarach 270x110 -dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Dąb,Katowice

708 000 zł94 m² 7 531,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry Sprzedam mieszkanie w bardzo ładnym budynku, na wejściu recepcja oraz loggia. W budynku znajdują się 3 windy, parking podziemny, graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Środmieście,Katowice

2 200 zł54 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Drzymały. Kamienica w oficynie, dzięki temu jest ciche i spokojne. Doskonała lokalizacja w samym centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szybowcowa

Muchowiec,Katowice

2 200 zł46 m² 48,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe i jeszcze nie używane mieszkanie na prestiżowym osiedlu Francuska Park w okolicach 3 Stawów i Lotniska Muchowiec. Bezpośredni wjazd w okolicach osiedla na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Nikiszowiec,Katowice

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zakupu urokliwego mieszkania o powierzchni 65m2, położonego w zabytkowej dzielnicy Nikiszowiec w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytkowska

Józefowiec,Katowice

3 000 zł56 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe Mieszkanie na Wynajem przy ul. Bytkowskiej 107a w Katowicach Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowo wykończone mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Bytkowskiej 107a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

2 000 zł56 m² 36,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja 3-pokojowe W świetnej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia ładne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 55,5 mkw. położone w środku Osiedlu Paderewskiego, czyli w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedwiośnie

Burowiec,Katowice

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 32m2, składające się dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Wyposażenie - pralka, lodówka, płyta gazowa w kuchni. Łóżko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Katowice,śląskie

1 800 zł33 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie na wynajem, na osiedlu nowy nikisz w Katowicach. Zostań pierwszym najemcą. Mieszkanie znajduje się przy ul. Zofii Nałkowskiej 14, na 2tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Janów-Nikiszowiec,Katowice

970 000 zł68 m² 14 300,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz wykończonego, w pełni umeblowanego i wyposażonego mieszkania zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Park Moniuszki w Mysłowicach, to dobrze trafiłeś! To zaledwie 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płochy

Panewniki,Katowice

510 000 zł71 m² 7 152,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz 3-pokojowego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta oferta czeka właśnie na Ciebie! Mam do zaoferowania komfortowe mieszkanie w Katowicach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

394 000 zł51 m² 7 765,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie mieszkanie na osiedlu Odrodzenia, ul. Radockiego, katowice. Przestronne, jasne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w niskiej zabudowie na 2 piętrze. Największym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Nikiszowiec,Katowice

590 000 zł65 m² 9 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2 w Katowicach w dzielnicy Nikiszowiec, w skład którego wchodzą: 2 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój garderoba piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Muchowiec,Katowice

569 000 zł42 m² 13 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Francuska Park, 2 pokoje, garderoba, wyposażone, bez prowizji Do sprzedania apartament, 42,18 m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, osobnej garderoby, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Muchowiec,Katowice

2 750 zł42 m² 65,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Francuska Park, 2 pokoje, garderoba, bez prowizji Do wynajęcia apartament, 42,18 m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, osobnej garderoby (z wejściem od strony sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hałubki

Zawodzie,Katowice

1 700 zł53 m² 32,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojwe, umeblowane mieszkanie po remoncie o powierzchni ok. 53 m2 w Katowicach Zawodziu, okolice Uniwersytetu Ekonomicznego - super lokalizacja! Mieszkanie składa się jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Katowice,śląskie

3 400 zł95 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia lokal w Katowicach przy ul. Klonowej. Lokal po remoncie, drewniane okna, znajduje się na I piętrze domu wolnostojącego. Lokal składa się z: - 3 przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

479 000 zł41 m² 11 550,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc! brak prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z nowo wykończonym mieszkaniem, które mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży. Położone w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Kostuchna,Katowice

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękne 3 pokojowe mieszkanie 100m2 Katowice-Kostuchna z unikatowym rozkładem, patio oraz garażem Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Astrów

Środmieście,Katowice

825 000 zł77 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mamy do zaoferowania mieszkanie w Katowicach, w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie w klimatycznej, spokojnej kamienicy w Śródmieściu Katowic. 77 M2, na pierwszym piętrze, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ścigały

Bogucice,Katowice

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się na cichym i zielonym osiedlu w bliskiej lokalizacji centrum miasta. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiertnicza

Bogucice,Katowice

674 660 zł85 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokal w stanie deweloperskim położony na 4 piętrze w apartamentowcu. Funkcjonalny układ- niezależne trzy pokoje, kuchnia z aneksem, łazienka, osobne wc oraz przedpokój. DO lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Paderewskiego,Katowice

2 900 zł44 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament z klimatyzacją i widokiem na staw, dolina Trzech Stawów, katowice ulica Pułaskiego. - oferta dla naprawdę wymagających najemców! - Najemca nie pokrywa wynagrodzenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Katowice Ceglana, na wynajem nowe luksusowe mieszkanie dwupokojowe. - mieszkanie o bardzo wysokim standardzie dla wymagających przy parku Kościuszki. - miejsce postojowe w garażu podziemnym. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Piotrowice,Katowice

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu nowocześnie wyremontowanego mieszkania 2-pokojowego, usytuowanego na drugim piętrze odnowionego budynku w malowniczej dzielnicy Piotrowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

2 490 zł66 m² 37,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta polecana! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 66 m 2 po kapitalnym remoncie. Zadbana kamienica w ścisłym centrum Katowic. Lokal składa się z 3 pokoi (w tym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

1 900 zł77 m² 24,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba do kontaktu: tel. Oferta zarezerwowana Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty wynajmu jest przestrzenne / klimatyczne mieszkanie położone na drugim piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

259 000 zł28 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia spotkania i obejrzenia nieruchomości. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania z potencjałem, w korzystnej cenie, które po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Środmieście,Katowice

2 300 zł43 m² 53,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MIeszkanie na wynajem, duży salon, pok , kuchnia, łazienka przedpokój. Nowe po generalnym remoncie jeszcze nie zamieszkane. Bardzo dobrze zlokalizowane, komunikacja miejska 3 min. Preferowana umowa na 6-12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Wyremontowane rok temu, w pełni wyposażony. Duży, dobrze oświetlony salon, znajdują się tu dwie rozkładane kanapy, wygodny fotel do oglądania telewizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

540 000 zł41 m² 13 177,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowo wykończone mieszkanie zlokalizowane w świetnie rozwijającej się dzielnicy Katowic - Koszutka. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Witosa,Katowice

395 000 zł49 m² 8 119,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam mieszkanie po remoncie w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum. Nowa cena do negocjacji! Lokalizacja: ul. Mościckiego 8a Ilość pokoi: 2 Metraż: 48,6 m2 Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

1 700 zł43 m² 39,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne dwupokojowe W atrakcyjnej lokalizacji nowa oferta Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tellub mailowy na adres W okresie od 18 maja do 01 czerwca br. Prosze dzwonic pod nr tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Józefowska

Józefowiec,Katowice

2 650 zł51 m² 51,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze w apartamentowcu, józefowiec. Mieszkanie jest duże, jasne, okna południowe. Duży salon 35m2 z aneksem kuchennym (wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Piotrowice-Ochojec,Katowice

520 000 zł71 m² 7 325 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie w samym centrum Katowic po generalnym remoncie, do umeblowania. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w oficynie odnowionej i zadbanej kamienicy. Okna na trzy strony świata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

2 500 zł60 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Oferta Wynajmu mieszkania * *lokalizacja:* Miasto: katowice - Centrum ul. C. Skłodowskiej *opis:* Z przyjemnością prezentuję Państwu niezwykle urokliwe mieszkanie w zabytkowej odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia